JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Roobo Pomyślał sobie co to za amator teraz trenuje. „Za moich czasów taka Granada z piątka wyjeżdżała” :P
2
Lubicie/jecie zupy? Czy raczej tylko „drugie dania”?
0
@Volk Mało w życiu widziałeś w takim razie.
1
@IronSanHybrid Warto zwrócić uwagę na odbiór Puiga
0
Ten przerzut Rakiety do Messiego xd
0
@Lares Grzeczniej grzeczniej
1
@koksik2700 Przecież za Ernesto przyjezdni piątek dostawali, a tu 45min uciekło i 0 z przodu
0
@amanter ja wiem, ale nazwanie Granady „nawet takie zespoły” to tak średnio patrząc, ze kilka miesięcy temu wygrali. Mimo wszystko
2
@macio_944 W pierwszej rundzie Granada z Barcelona 3 punkty ugrała i nawet przez chwile była pierwsza w tabeli.
2
O Cristiano z bramka, zaraz pewnie jeden kapitan coś napisze na ten temat
1
@contowsky lajk w ciemno i oglądamy !
2
@LoveValverde Liverpool był w takiej sytuacji, ze mógł sobie budować drużynę przez 5 lat. Barcelona to klub, który ma wygrywać trofea na już. Jakby przyszedł i zaliczył taki pierwszy sezon jak w Live to raczej by wyleciał.
1
@Odesseiron O tym nawet nie chciałem pisać, bo zaraz ktoś wyskoczy, ze Espanyol rzeźnicy, łamią nogi itp xD
1
@bixmix Espanyol to klub z bogata historia w LL. Wiele lat niezmiennie utrzymuje się w najwyższej klasie rozrywkowej i szkoda by spadał. Wejdzie za niego jakieś las palmas, pogra sezon i znów wyleci.
2
@bixmix Dla dobra ligi Espanyol nie może spaść. Zdaje się, ze kolega @Odesseiron już to sensownie tłumaczył.
0
@marcin62 A co to za pani w avatarze?
5
Zaraz Belkę obniża xd
0
@filip73 To tez racja, zdaje się Betis powoli sie rozkręca. Czołówka w tej kolejce mocno punkty pogubiła.
0
Valencia mocne plecy, Atletico w plecy, Real wymordował. Widać, ze mocno odbił się superpuchar na formie tych drużyn. Ciekawe jak poradzi sobie Barca dziś?
1
@contowsky Przez cała edukacje nie lubiłem najbardziej biologii, ale te zdjęcia są przecudne :D. Świetna robota
8
@IAmBackCules piękne xD
8
@Odesseiron Ja to żebym nawet o 20 poszedł to nie wstanę o 5 wyspany ^___*
6
@Odesseiron Wstajesz o 5 i jesteś wyspany? Szanuje :P
1
@Encore „oto tabaluga, dzielny tabaluga, tu i tam...”
0
Jestem bardzo ciekawy jak jutro zagra Barcelona i Valencia, bo zdaje się, ze ten Superpuchar Szejków mocno odbił się na formie uczestników, Real dziś kiepsko, wymęczone 3pkt, Atletico jeszcze gorzej (nie wiadomo czy w ogóle jakiś punkt ugrają).
0
@Atmarh5 Fajny avatar Fish :D
0
@arasz1819 Sytuacja z uznana bramka to tez cyrk.
2
@MarioVeB! Cóż ciężko dokładnie ocenić, myślę, że gola powinien uznać, ale za to zabrać tego drugiego, gdzie Munir dwa razy sobie przyblokowal ręka piłkę. Niby miał przy ciele, ale gdyby nie to, to by Varane pewnie wybił. Ogólnie uwazam, ze słusznie nie uznał jednego gola, aczkolwiek nie tego co trzeba. Chociaż i przy tym pierwszym zawodnik Sevilli wykonał ruch, ale raczej bym uznał gola.
0
@Patrykl145 Chyba footroll ostatnio polecał.
0
@Avada Kedavra Nic konkretnego