0

@Napinka A to i bez tego wygrywali, ale chciałbym zobaczyc kiedyś Cra i Leo w jednej drużynie póki grają jeszcze na 100%. W przyszłości pewnie w jakimś meczu przyjaźni zagrają ale to już nie będzie to samo.

3

Ależ by to było jakby Messi poszedł do Juve. Kto jeszcze chciałby zobaczyc Cra i Leo w jednej drużynie?

0

@Hiacynk I nigdy nie będzie.

3

@4drian0 tak samo z tym „na razie”. Kiedyś jeszcze mi się myliło „stad” z „z tad”

1

A jak ktoś opowiada zart typu czarny humor to jakoś nie ma tylu moralizatorów

0

@barteq a to nie po prostu „=suma(A1;A30)”?

1

@macio_944 XD Arthur na zielono Umtiti na czerwono ...

0

Poleci ktoś jakaś gierkę z App Store? Bo od 40min siedzę w pociągu, a ten nie rusza i co gorsza nie wiadomo kiedy ruszy xD

0

@koziar przecież to zart XD, ten Felix jest taki słaby, ze szkoda gadać.

1

@jeyx77x To, ze sam Rodrygo ma 4 razy więcej goli w najważniejszych rozgrywkach klubowych (Lm) niż Fati jest tak śmieszne, ze aż szkoda. Fati polegnie jak spotka lepsza drużynę niż śmieszne Levante.

0

@YoNoEntiendoNada trochę offtop, ale bardzo fajne komentarze dodajesz. Sensowne i przemyślane, zawsze fajnie się je czyta, pozdrawiam.

1

@TheMugShot Zdecydowanie Casemiro. Każdy mecz niemal oglądam i mogę bez problemu to powiedzieć. Sporo osób wymienia Fede czy Benzeme, jasne są tez bardzo dobrzy, ale Fede odpalił w zasadzie jak Realowi szło dobrze (po meczu z Mallorca), z kolei Benzema niedawno trochę przygasł. Natomiast Casemiro cały sezon gra bardzo dobrze

0

@koziar Statystyki ofensywne w Atletico trzeba mnożyć razy 10. Tam to nawet Messi i Cr mieliby 3x mniej goli.

0

@4drian0 Aha, myślałem, ze mówisz o samej lidze.

2

@4drian0 9meczow*
@barteq i tak to jest jak oglądasz mecze na flashscore, w dodatku patrząc tylko na ostatni

0

@Piecia7211 tak jak @LoveValverde pisze, na ten moment wyglada to tak, ale wystarczy wziąć chociażby ostatnie 3-4 sezony i jest diametralna różnica.
=
2
=
2
2
1
1
2
2
=

1

@Janiama szkoda, ze nie wzięli jeszcze w kółko bramkarza i napastnika...

0

@NeroTFP pamietam jak w meczu z Roma (wyjazd) miałem Liverpool i btts (kurs 8 lub 10) i właśnie Romę i btts (kurs 12) i do wygrania brakło tylko i aż bramki Barcelony...

0

@Tomek54321 a faktycznie, mój błąd. Varane ostatnio był przez kontuzje, nie mniej jednak Lloris tez dobry kapitan

1

@NeroTFP Jeśli liczą się reprezentacyjni to dorzuciłbym CR7 i Varane

3

@Bartek22 Żadna z tych rzeczy nie ma podjazdu do historii życiowych @LuisSalvano przypomne tylko, ze przechytrzenie kanara miało 200+ odp na komentarz

5

@xofcbxo w sensie czego nie potrafią te nastolatki? Kręcić dupa?

1

@Hiacynk I jak przychodzi co do czego (Ibiza) wali dwie bramy i zapewnia awans dalej

1

Patrząc Na wczorajszy występ i ogólnie wygląd JLO to aż dziw bierze, ze ma 50 lat. Szok

0

@Nozyk Racja mój błąd, ale chyba wiadomo co miałem na myśli.

1

@stone80 Proponuje zapoznać się z pojęciem metafory i hiperboli. Na ten moment Real stracił 13 goli, Barcelona 26 jest to kolosalna różnica, zatem żeby ja dobitnie określić ktoś użył metafory i napisał (zamiast 2 razy) to 10 razy lepsza. Podobnie w przypadku De Jonga, ktoś użył hiperboli żeby pokazać, ze zawodzi, a nie dokładnie liczyć kiedy i jak zagrał.
Nie jestem autorem ani jednego a i drugiego stwierdzenia, ale sadze, ze to autor miał na myśli.

0

@stone80 Obrona Realu jest lepsza i to jest fakt potwierdzony liczba straconych goli. Tak samo jak atak Barcelony jest najlepszy.
Opinia ma to do siebie, ze każdy może mieć własna i jeśli ktoś twierdzi, ze De Jong gra słabo to ma do tego prawo. Z reszta chyba każdy przyzna, ze De Jong zawodzi.
E: komentarz o obronie Realu jest faktem, wiec z natury trzyma poziom, tak jak komentarz o De Jongu tez trzyma poziom, ponieważ każdy wie na co go stać, a obecnie mocno zawodzi, tzn nie gra na miarę oczekiwań i chyba każdy piszący tego typu opinie właśnie czeka aż pokaże poziom sprzed roku.

0

@Beztroskii No ja to rozumiem, ale podałem tylko zdanie wielokrotnie wałkowane przez tutejszych użytkowników.

1

@Beztroskii „chciał coś ugrać dla siebie”
Przecież jego nie obchodzą indywidualne statystyki i trofea. Hurr durr tylko drużyna

3

@Chwytliwy Ja to nigdy nie zrozumiem fenomenu Arthura, pisałem o tym już kilka razy. Miał pare meczów bardzo dobrych, ale jak do tej pory to ten zawodnik jest po prostu dobry i nic wiecej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?