- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1700 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1700 Culés
10
Ja chyba nigdy nie będę lubił Arthura, z Leganes prócz bramki nic nie zrobił wielkiego, z Valencią zagrał paskudnie, a dziejsze wejście za De Jonga nie było udane, do tego jego te obroty które potem i tak kończą się podaniem w bok oraz do tyłu nie robią na mnie absolutnego wrażenia, i nawet jak dostaje szanse to nigdy nie widzę aby wykazywał zaangażowanie jak Vidal czy nawet taki Rakitić który mimo że nie raz spartaczy robotę to chociaż może gryść trawę, a Arthur nigdy tego nie robi.
Nie wiem, może zbyt pochopnie myślę, ale uważam że z taką grą to chłopak u nas kariery nie zrobi, i bardzo możliwe że w innych klubach także nie będzie wielką wartością dodatnią.
3
@Chwytliwy Ja już po sezonie uważałem, że jeżeli dalej będzie grał tak asekuracyjnie i bez błysku to go nawet Puig w końcu posadzi.
1
@Chwytliwy Twoje przypuszczenia są nic nie warte jak zawsze. Tak chwaliłeś Firpo, tak się unosiłeś jak grał Alba zamiast niego i co? i dostał Firpo swoją szansę i okazał się beznadziejny.
2
@Coutinho007 To już nie jest asekuracja, to jest strach, w nim widać strach, ja nie wiem jak można nie być tak pewnym siebie, dzisiaj np wchodzi taki Paqueta w Milanie i od razu daje kapitalne podanie do Calabrii i walczy o każdy centymetr boiska, a Arthur jak zwykle albo stoi albo jak ma piłkę to robi obrót i ją oddaje, to jest bardzo ale to bardzo zjawiskowe aby zawodnik i to na takiej pozycji, na dodatek Brazylijczyk(a wiemy jak bezczelni są ci piłkarze z tego kraju) gra tak źle.
1
@Messi20Messi Chwalilem Firpo na początku bo wydawał się powoli dobrze wchodzić w zespół ale gdy Alba znowu miał uraz to nie chwaliłem go ani razu bo grał słabo, więc nie wiem po co mi dajesz przykład Juniora? I niezłe przypuszczenie odnośnie Arthura kiedy ja tylko fakt stwierdziłem, nie walczy o grę? Nie walczy, jego gra głównie opiera się na zagraniach do tyłu i w bok? Opiera się, ja oczekuję od takich zawodników poziomu, a tego nie daje Melo jak na razie, a ma tylko przebłyski no i tyle.
3
@Chwytliwy Ja to nigdy nie zrozumiem fenomenu Arthura, pisałem o tym już kilka razy. Miał pare meczów bardzo dobrych, ale jak do tej pory to ten zawodnik jest po prostu dobry i nic wiecej
4
@Chwytliwy Może jemu tez trzeba dać trochę czasu. Gdzieś tam w głowie się chłopak pogubił. Wejście w ten sezon miał super, przede wszystkim liczbowo. Później kontuzja i coś się posypało, ale nie uważam, że trzeba go skreślać, bo do reprezentacji tez wszedł i zaczął god razu grać pierwsze skrzypce.
2
@Chwytliwy tam twoje fakty to są nic nie warte z reguły.
0
@Chwytliwy Nawet hejtowany pół roku temu Fred lepiej gra od Arthura obecnie. Jeśli tak dalej pójdzie gość będzie na liście transferowej w końcu tego lata.
0
@Messi20Messi Tak, skoro nic nie warte to proszę je skontrować aniżeli rzucasz takie zarzuty.
0
@Beztroskii Może, ale on nawet nie ma zaangażowania.
0
@Chwytliwy Prawda, ale to może być problem psychiczny. Sam kiedyś na pewnym etapie mojej przygody z piłka miałem poczucie, że „chce, a nie mogę” i właśnie trudności były związane z głowa.