- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1721 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1721 Culés
7
Tak swoją droga: Felix kosztował 126 mln a póki strzelił 4 gole i zaliczył 2 asysty we wszystkich rozgrywkach. Fati pod tym względem jednak prezentuje się sporo lepiej w porównaniu do liczby minut (Felix 1860minut, Ansu 850 minut- 5 goli, 1 asysta). Obaj mieli być graczami ofensywnymi więc wydaje mi się, że można ich porównywać w jakimś stopniu. I co po niektórzy przestańcie już z tym ,,pompujesz balonik". Nikt z nas nie zna jaka będzie przyszłość a moim zdaniem trzeba się cieszyć z tego co jest, ponieważ młody chłopak strzela i gra więcej niż inni w jego wieku- na tym poziomie.
0
@koziar Statystyki ofensywne w Atletico trzeba mnożyć razy 10. Tam to nawet Messi i Cr mieliby 3x mniej goli.
8
@JohnA To ciekawe gdyż Griezzman (a Felix miał Francuza zastąpić) miał w pierwszym sezonie 20 bramek i 5 asyst, a w pozostałych w okolicach 30 bramek i po 10 plus asyst. Pomimo takich statystyk, pamiętam że bardzo krytykowano Griezzmana. To co powiedzieć o Felixie w takim razie.
1
@koziar Griezmann do Atletico trafił w wieku 23 jako już bardzo dobry piłkarz po paru super sezonach w Sociedad. Druga sprawa trafiła do Atletico gdzie wielu zawodników miało swój prime time takich jak Koke, Gabi, Tiago, Juanfran czy Felipe Luis więc miał z kim grać. Teraz Atletico przechodzi rewolucje i nie można wymagać że pociągnie ich 19 latek po jednym sezonie w Benfice gdzie strzelił w samej lidze 15 bramek
0
@koziar przecież to zart XD, ten Felix jest taki słaby, ze szkoda gadać.
0
@koziar trafił nam się diament a my mamy jeszcze marudzić. Cieszmy się bo on nawet piwa se jeszcze kupić nie może