JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Odesseiron Ogólnie zdecydowanie pepsi, a to zdjęcie jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, że pepsi
0
@Hiacynk Może być ciekawie. Genialna defensywa Realu vs potwory z przodu City kontra kiepski atak Realu vs słaba obrona city xd
5
@Hiacynk być może uznali, ze atak jest tak kiepski, ze postawią no obronę. Bo jeśli chodzi o defensywę wyglada to rewelacyjnie, ale w ataku jest bez szału, często męczenie męczenie i 1 gol
1
@Suzu 35 lat jego wartość nie może być zbyt duza
0
@cat_r37 Czerwona kartka niekoniecznie oznacza problem z głowa, ponadto 4 miesiace zawieszenia za ugryzienie to gorzej niż 1 mecz za czerwona kartka. Żeby było jasne, zgadzam się, ze Ramos ma problem z głowa, ale to nie może być podstawa to umniejszania jego znakomitych umiejętności podobnie jak w przypadku Suareza czy Alby
0
@cat_r37 Rozumiem, ze w przypadku Alby i Suareza masz takie samo zdanie?
0
@Mario96w ciekawe czy taconazo się u siebie z kimś założy
0
@malicinho patrząc na de Jonga z Ajaxu to chwilka zawahania i wybieram Verattiego, patrząc na de Jonga obecnie to nawet szkoda się zastanawiać.
0
@Kettger Sami młodzi, perspektywiczni.
1
@zodiak_10 Felipe Luis [*]
0
ah shit, here we go again
1
@Janiama Pełna zgoda, ostatnio więcej mówi niż gra, jak do tej pory bardzo mało pokazał w Barcelonie.
1
@Kengo Zmarnowana setka, kiepsko bite wolne, straty. Polemizowałbym z tym, że zagrał powyżej oczekiwań. Może gdyby oczekiwano od niego tyle co od Pawła Brożka, ale chyba nie tego oczekuje się od Leo.
0
@MaTt_BarcaFan a co takiego pokazuje? 10 kołeczek i podanie do tylu? Czy coś jeszcze? Bo chyba nie przyspieszenie akcji, prostopadle podania, uruchomienie kolegów etc
2
@MaTt_BarcaFan to tak jak przereklamowany Arthur. Zrobili z niego nowego Xaviego bo pare razy fajnie podał gdzieś z kelnerami w Brazylii
0
@th@les No ja rozumiem, że go nie lubisz itp. Wszystko jasne, każdy ma jakiegoś takiego piłkarza, ale no nie można nazwać go drewnianym bo jak na napastnika ma świetna technikę.
0
Wolelibyście kota w worku Rodrygo za 50 mln czy ogranego w lidze Rodrigo za 60?
1
@contowsky Ale cuda :3
2
@tristan87
-nawzajem
nawzajem
3
@Nano22 jasne, ze tak. Sadze, ze nawet lepiej by się sprawdził w Barcelonie, jak w Realu
0
@Barcelismo Mam na myśli pomysł robienia tatuaży w ciemno.
„Ja mam cały rękaw itp więc nawet jak będzie jakiś taki sobie to mi tam nie robi różnicy.”
Coś strasznego, nie masz pewności co Ci zrobi, a co nie. Dziwie się, ze dorośli ludzie mogą mieć tak upośledzone pomysły, kojarzy mi się to trochę z tym jak dzieci w podstawówce miały takie „tatuaże-naklejki” w jakiś gumach, ze trzeba było woda to zalać i odkleić. (Nie wiem czy ktoś pamięta)
Aczkolwiek nie mam zamiaru wtrącać się w nieswoje sprawy wiec możecie sobie tam rysować co chcecie. Wyraziłem tylko ubolewanie z powodu tak głupiego pomysłu.
1
@th@les Akurat Giroud nie jest drewniany. Ma znakomita technikę, może nie jest szczególnie skuteczny, może nawet jest słaby, ale na pewno nie drewniany. Proponuje zobaczyc pare jego zagrań.
2
@Barcelismo Jak dla mnie ten pomysł to tragedia. Zrobi Ci jakieś gowno (doslownie) i całe życie będziesz płakał i się tłumaczył.
0
Ale ten maszyna ma fryz xD
2
@Avada Kedavra Nie jest, zabrał im ostatnio
1
@contowsky Wszystkie zdjęcia są prześliczne także wszystko jedno jakie dodasz :D
0
@DonAndresFCBZapytaj kapitana, on jest specjalista od wszelkich informacji na temat maszyny
1
@Elosek xD
0
@robsesh „Ważne, że trenerem nie jest człowiek, który uznaje linię pomocy tylko do odbioru piłki. Mi to wystarczy” to niewiele Ci trzeba :D
0
@Hiacynk Hiszpańska drużyna dopiero na 7. Miejscu. Wstyd