0

@prokofiew Dowiedziałem się chodząc do szkoły i widząc jak nauczyciel przychodzi o 9 i o 11 idzie do domu. Papierkowa robota? Nie powiesz mi, ze zajmuje 20h tygodniowa (żeby uzupełnić do normalnego etatu) w dodatku tak jak mówiłem, tego typu rzeczy są często sprawdzane na okienkach albo w trakcie sprawdzianów w innej klasie. 40h do dyspozycji dyrektora? Sam mówiłeś, ze świat idzie do przodu i teraz każdy jest do dyspozycji szefa po pracy. Oburzony jak nie wiem co, ale prawdy nie masz

3

@Encore Skazany na smierć. Oglądałem chyba 4 razy (całość 1-4 sezony, 5 sezon dwa razy) w dodatku jak leciało w tv to poszczególne odcinki jeszcze. Za czwartym razem jak oglądałem - mimo, ze znałem większość na pamięć- to tak wciągało, ze chyba 10 odcinków pod rząd pooglądałem. Mam pokusę ogladac kolejny raz ostatnimi czasy, ale trochę szkoda mi już czasu jak wiem co i jak (bo jednak trochę odcinków to ma)

0

@tristan87 Dokładnie to miałem na myśli. Ewentualnie mogles dodać „[...] po czym wychodzi i wraca przed końcem lekcji”

1

@szela1899 No właśnie o to chodzi. Jeśli miałbym jakiegokolwiek nauczyciela zaatakować to jest to właśnie wfista. No bo on poza czasem pracy nie robi nic, nie musi przygotowywać ani sprawdzać żadnych prac, na lekcje nie musi się przygotowac ani na poczstku pracy ani kiedy indziej. W dodatku chyba każdy zna stereotyp o nauczycielu wf.

2

@szela1899 To tez zapewne zależy od przedmiotu jakiego się uczy. Ale na przykładzie nauczyciela matematyki, od dziesięciu lat ta sama książka, ten sam materiał, te same zadania no i nie ma się tu do czego przygotowywać. Jasne, masz racje, ze teraz coraz trudniej, bo rodzice trują dupe. Ale czy w innych zawodach tak nie ma? W dzisiejszych czasach „klient nasz pan” i niemal w każdym zawodzie można się spotkać z niewdzięcznością ludzi. Roszczeniowość społeczeństwa jest nie do opisania.

0

@Quahoo Ale ja nie mam zamiaru atakować nauczycieli tak jak myślisz Ty czy @szela1899 to, ze w społeczeństwie są mocne różnice zarobkowe (i nie tylko) to jest mocny problem, ale uwazam, ze są bardziej pokrzywdzone grupy zawodowe niż nauczyciele. Po prostu uwazam, ze te „płacze” nauczycieli są przesadzone, zawsze można udzielać korepetycji żeby „poprawić” swoją pensje.

2

@szela1899 Wśród młodych nauczycieli można o tym mówić, ale nie powiesz mi chyba, ze nauczyciel z kilkudziesięcioletnim stażem przygotowuje się na lekcje która prowadzi setny raz w ten sam sposób

0

@Kompletny Może i tak, ale są gorsze żarty (czarny humor) i jednak traktuje się jak zart.

1

@Quahoo Jasne, wiem, ze to robią. Ale to robi wrażenie może 30 lat temu. Jak nauczyciele przepisywali coś 30 razy, żeby każdy uczeń miał swój egzemplarz, teraz to jest po prostu „drukuj x30/100/300” ile ktoś chce. Ponadto kartkówki często sprawdzają w trakcie sprawdzianów w innej klasie (przynajmniej u mnie tak było) nie biorę już pod uwagę setek spóźnień, czy innych odwołanych lekcji. Oczywiście to co napisałem miało trochę nacechowac czas pracy nauczycieli, nie mniej jednak i tak łączny czas pracy w tygodniu nauczyciela jest maksymalnie równy 3 dniom pracy (np. Kasjera), a jak doliczymy ferie, czy inne odwołane zajęcia to już szkoda gadać.

0

@Kompletny użytkownikowi @DaPi raczej chodziło o to, ze biorąc pod uwagę pewne posty i zachowania, a także fakt, ze Luis pracuje w szkole to może pełnić role woźnego. Nie należy traktować tego dosłownie, jest to przenośnia. Przynajmniej tak mi się wydaje

8

@prokofiew Może dlatego, ze ich czas pracy (18h etatu) to jest mniej więcej czas pracy dwóch dni kasjera w lidlu? Nie mówiąc już o wakacjach feriach etc.

2

@Szicek10 Socjo był spoko i @YoNoEntiendoNada bardzo ciekawie się wypowiada.

0

@DaPi Wygrałeś xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LuisSalvano Wrócił i to z jakim wypracowaniem. Właśnie czuć było jakaś pustkę od paru dni, a za co banicja?

2

@Junngeas podobnie jak @Veb1233 , ale Zidane zamiast Lamparda i oczywiście Lewy za Henrego

0

@IAmBackCules no siemano

0

@mat32 Ta Barcelona ma pecha? Ta Barcelona ma niesamowitego farta, dopiero wczoraj był pech. Gol z Leganes na 2:1 po odbiciu od łydki obrońcy, mecze z Borussia, Sevilla, Interem czy Slavia to był festiwal farta, to co marnowali rywale to się w głowie nie mieściło. Oczywiacie wiele z tego to zasługi MATS’a ale farta było co niemiara

0

@Piotr777 Akurat wczoraj Leo tez był niesamowicie słaby. Miliony strat, a po jednej z nich właśnie padła bramka (o ile się nie mylę)

7

@Janiama „Oczywiście brakuje mi do niego mniej więcej tyle co tobie do mnie.” Wyjaśniony xd

2

Fajnie jakby teraz Mirandes wygrał pk :D

0

Barcelona solidarnie z Realem

0

Brawo sędzia! Czujny

2

Zieeeeeeeeeeeeew

0

@Cave ?

1

Może ktoś opowiedzieć o co chodzi w sytuacji Messi vs MATS? Bo nie śledziłem dziś la rambli zbytnio, a na głównej nic nie widzę :/

0

@FC1899Barca o kurde ile asyst Mbappe

0

@Avada Kedavra chyba na godzine XD

0

@HansLanda nie żartuj, ze ludzie w Chinach czy MLS biegają i wysilają się tak samo jak w Europie. Przecież wiadomo, ze tego typu ligi to piłkarska emerytura. Co nie zmienia faktu, ze sporo zawodników w podobnym wieku zasuwa podobnie w Europie

0

@Skaramuczi z Rzeszowa chyba jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?