1

@El dominatore De Gee? Chyba się w czasie zatrzymałeś XD

0

Co za meczycho :oooo

0

Ale ten Wijnaldum to kozak jest

0

@FafitFCB Vidal niedawno na takich spalonych karne wywalczal :D

0

@Tasde @LoTo11 dzięki :D

3

Ogląda ktoś PSG? Co tam się stało? Czerwona i 3x żółta? W minute :o

0

A jednak lipa hah

0

XDDDDD hahahahahah

0

@FCBeSeM a jak Messi swego czasu skopiował Marcelo to tez pajac czy Messi może?

0

Nie mogło być inaczej

1

@Mesi12 Zidane go namaścił w finale Lm 2018 xd

2

@Maker0 To może niech sklepy zamkną i z głodu ludzie umierają? Chciałbyś pracować w sklepie gdzie masz kontakt z milionami ludzi? Co za absurdy. Piłkarze jak bogowie „ a czy będąc piłkarzem, który zarabia kilka milionów chciałbyś się narażać na zarażenie” co z tego, ze zarabiają miliony? To znaczy, ze ich życie jest więcej warte?

0

@badej60 Mysle, ze pora najwyższa aby tego typu posty zgłaszać i banować. Nie pojmuje tego jak dyskusja jest na ~50 komentarzy i ktoś zamiast tam odp. zrobi druga taka sama żeby poklepać po pleckach autora i kolejne ~50 komentarzy. Po co?

1

@gumaz dziwne, ja od kilku dni odwiedzam regularnie biedronkę/kaufland i ani specjalnych kolejek nie ma, a i półki dobrze wyposażone.

1

Zastanawiam się gdzie można się spotkać z tymi mitycznymi opowieściami w sklepach. Gdzie niby te puste półki i kolejki?

16

@tomono On chyba myśli, ze jakby szybciej zamknęli różne placówki to ludzie by się w domu pozamykali i nie wychodzili XD

0

@Filip_10 dzięki za docenienie

0

@kamilos1214 „klechy-bestie” faktycznie przymrużenie oka. Co za przyglup xd

0

@cchesterr43 Może aż tak drastycznie to nie, ale taka prawda. Chociaż ktoś zapomniał o tym ich mitycznym przygotowaniu do zajec w domu (tj, kliknąć na drukarce 100 kopii tego samego)

0

@kamilos1214 Widać, ze nic z tego nie rozumiesz.

13

Oczywiście nauczyciele kolejne dodatkowe wolne, ale do strajków pierwsi XD

1

0

@Chwytliwy Wydaje mi się, ze nie. Przynajmniej ja nie kojarze

0

@Chwytliwy którym z prowadzących stronę Realu on jest?

0

@FDJ tam gdzie wielki FDJ czyli nigdzie. Głośno o jego transferze i nic więcej.

0

@messicocacola Zanim Vidal przyjął wydaje mi się, ze był.

2

@Avada Kedavra Przy akcji karnym przeszło :D

1

Sędzia : Sociedad 1;0

0

@zawsze_barca Gorzej jak masz test wielokrotnego wyboru, a nie pasuje żaden wariant. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kajtek77 Czyżby nowy avatar był odpowiedzią na zmianę avataru przez nasza gwiazdę @LuisSalvano ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?