1

@Uukasz_93 A który to karny był z czterech liter?

0

@brzozz xD

0

@LuisSalvano Jest faul, jest karny?

0

@Encore I źle bo to jednak pokazuje, że możesz sobie robić co chcesz, płacić co chcesz, łamać ffp jak chcesz, a na końcu i tak gowno ci zrobią.

0

@messiandiniesta pewnie przez sędziów xd

0

@dasouzar11 patrzę do statystyk i Rodrygo ma w lidze + Lm 1123 minuty, 6 goli i dwie asysty. Natomiast Fati w 948 min (w lidze + LM) ma 7 goli i asystę. Taka sama kanadyjka, tylko trochę minut mniej. To w jaki sposób niby sam zjada dwóch Brazylijczyków (skoro nie licząc Viniciusa jest dość podobnie)?

0

Może ktoś powiedzieć co Fati zrobił bo niestety nie oglądam :/

3

@bixmix Kto normalny pisze, że to słaby sezon Messiego?

2

@CalcioFan To teraz poleciałeś XD

0

@Zytko No jakby nie patrzeć de Jong i Busi to są nazwisko kojarzone z topem. A taki Rabiot, Matuidi, czy Bentancur to mi się kojarzą z poziomem romy. Jest jeszcze oczywiście Pjanic, ale on najlepsze lata ma zdaje się za sobą.

0

@barcelonaLM chodziło mu chyba o frekwencję 66%. @Pablopicasso27 no to sprawdź ile jest osób uprawnionych do głosowania i wykonaj działanie 0,51*x-0,49x=0,02*x, gdzie x to liczba osób uprawnionych do głosowania.
*zalozylem, ze miałeś na myśli 2 punkty procentowe (51%:49%), a nie faktycznie 2% mniej.

1

@puyol_presidend5 Ja to się w ogóle dziwie, że w tak wielkim klubie jak Juve z aspiracjami do LM mogą być takie cieniasy w pomocy.

2

@barcelonaLM podobno to karny Ramosa ciagle leci.

0

@MarioVeB! Nie mam potrzeby się ewakuować, ale dzięki za informację.

1

@MarioVeB! Tobie to już nawet współczucie nie pomoże.

1

@Janiama Nic tylko współczuć ;/

1

@Colon Magda Ogórek

0

@Janiama Jasne można tak rozważać. Jest jednak pewne ale. Mianowicie, jeśli w pierwszej turze poparcie wśród emerytów było 65% na Andrzeja to przy dodatkowym milionie ludzi, jak łatwo policzyć, 650 000 dla obecnego prezydenta.

2

@Janiama Oj nie do końca. W 1 turze poszło o 1 mln mniej emerytów niż rok temu na wybory parlamentarne. Jak głosują emeryci? To wszyscy wiemy, zatem jeśli wzrost frekwencji zostanie spowodowany tym, że brakujące 1kk emerytów pójdzie zagłosować to będzie inaczej niż piszesz :D

1

@Chakalaka Ale Anotniego Kosibe to nalezy szanowac

7

@Chakalaka kurde ale ten pan Trzaskowski to Jest kozak. Tytan, heros. Wow

4

@Homeopata8989 zasmuciłeś smutnego pana ;v

0

@Deltta może najpierw przeczytaj ten artykuł?

0

Lato, muzyka, zabawa. Ogląda ktoś na dwójce?

3

@BarcaInfo Biedny Hakimi XD. Zidane gra z drużyna o ligę do ostatniej kolejki. Barcelona naciska, pare kolejek do końca i Hakimi myśli, ze skończył sezon w Niemczech i teraz jedyne co ZZ ma na głowie to dzwonić do niego na finiszu sezonu.

4

@barcanawieki ciekawe jak oni się czuli mając po 5 lat i kopiąc piłkę cały dzień, podczas gdy Ty się bawiłeś klockami i układałeś puzzle albo bajki oglądałeś?

1

@Danny Gaucho Bardzo ciekawe statystyki, niektóre mocno zaskakujące. Dobra robota, zdrowia !

24

@tobiasson92 Bardzo dobrze powiedział, a nie jakieś śmieszne poprawności polityczne.

1

@PatrychoO Zawsze możesz za darmo zwrócić zamawiając kuriera do domu. Kasa przyszła na konto jakoś 2-3 dni po przyjeździe kuriera także na luzie.

1

@PatrychoO Tak, tylko 8 i 18 i nic poza tym. I trwa to chyba 3 dni. Trochę jak w szmateksach. Ludzie stoja przed drzwiami przed otwarciem żeby wyrwać najlepsza okazje. A czy rzeczy są oryginalne? No sądzę, ze tak. zamawiałem zegarek z dw i nie wyglądał na podróbkę. Swoją droga wydaje mi się, ze zegarki najlepiej kupować. Skąd ta niska cena? Może to jest coś na zasadzie „likwidacji kolekcji” Czy tego, ze jakieś ostatnie sztuki zostały. Szczerze nie wiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?