2

@bixmix „Ronaldo jakby teraz w Barcelonie grał to by się załamał ze nie ma z kim grać, a Messi musi ciągnąć ten wózek...” No tak się składa, ze Ronaldo (poza dybala) sam ciągnął w tym sezonie Juventus, wiec to tak jak i Messi w Barcelonie.

3

@Sysia11 A dlaczego Pep przejmuje zespoły, „które wcześniej bez niego wygrywały”?. Wiadomo, ze jak jesteś jednym z najlepszych w swojej dziedzinie To robisz wszystko by szło jeszcze lepiej. Jak ktoś jest biegaczem to biega w specjalnych butach, a nie w klapkach udowadniając innym, ze w klapkach tez by wygrał.

0

@eydem mysle, ze wejdzie max jedno zdarzenie.

0

@Zoker tez sobie tego nie wyobrażam. Matme podstawowa to można pisać w środku nocy po grubej imprezie, a i tak z 70% na luzie bedzie

0

@mr_robot „Alba - Davies; na równi” przestałem czytać.

20

@Mesi12 ahh ci biedni, prześladowani, wiecznie poniżani i obrażani protestujący. Nastawieni tylko i wyłącznie pokojowo do ludności.

5

@juliacicha a z Ospina to się tak czule tulił XD

0

@Uukasz_93 czeka aż mu w głowie przeskoczy.

0

@BarcaInfo Trzeba przyznać, ze to dość duże zaskoczenie. Myślałem, że jednak wezmą Mauricio.

1

@LuisSalvano I co z tego, żeby mu powiedział. Jak ktoś Cię w pracy opierdzieli to tez tak to bierzesz do siebie? Zlewasz go i tyle.

0

@KapiFCB Słaby skład w kontekście np walki o tryplet. Gdyby odpadli po wyrównanym meczu z Live/City/Realem czy Barca to inna gadka. Ale takie słabe wyniki, biorąc pod uwagę przeciętna kadrę, to jest wina żałosnego trenera.

0

@Kusiar W Juve to cała pomoc do wymiany + jakiś jeden do ataku (tak jak mówisz) i w obronie tez bym powiedział, ze dwa transfery

8

Ale pięknie, ze ten pseudo trener Sarri już poleciał. Nie wiem jak można było zrobić taka karykaturę z Juve. Wprawdzie ich skład pozostawia wiele do życzenia i poza Pawełkiem i CR to nie ma tam na żadnej pozycji topowego zawodnika w zasadzie. No jeszcze bramka i SO jest w miarę. Ale to jak żenująco grali w tym sezonie to się w głowie nie mieści.

0

@Kurkmen Kross i Rodrygo

0

@bixmix Nie chodzi o to, że jesteś gorszym kibicem Barcy, nic takiego nie powiedziałem. Postawiłem jedynie tezę o nienawiści do CR7 bo przy każdym niepowodzeniu Portugalczyka dodajesz 15 postów na minute w celu wyśmiania jego klęski.

1

@bixmix zaryzykowałbym stwierdzeniem, że Twoja nienawiść do CR7 przerasta miłość do Barcelony.

0

@Kozinho. Nie bez powodu. Do finału z Live Bale był słaby, ale miał przebłyski. Od tego czasu jest po prostu niesamowicie słaby.

0

@Encore jak chodzę do roboty to niecały litr, jak nie chodzę to w zasadzie wcale. Nienawidzę wody, pije tylko w skrajnych przypadkach.

0

@LuisSalvano Myślałem, ze komuś leżak zakosiles.
Czytałem posty w tej dyskusji, pozostaje tylko współczuć co poniektórym.

0

@LuisSalvano Nie wiem jak to się stało, ale przegapiłem post o leżakach. Mógłbyś napisać na pw, bo na pewno to był hicior, który przywołał wielu hejterow

1

@Majkel34 miałem na myśli persyfla, bo go zgasiłes. Oczywiście, ze „koło ciebie”

0

@Majkel34 Tak to jest jak ktoś nie posiada elementarnej wiedzy na temat o jakim pisze xd

3

@koziar A co w tym nielogicznego? Może ma także konto na stronie united. Poza tym nie od dziś wiadomo, ze fcbarca.com, a szczególnie la rambla to najlepsze miejsce dla kibiców piłki nożnej.

0

@usztafik Dokładnie, a jeszcze lepiej jak ktoś chodzi w tej samej maseczce cały miesiąc i wypierze ja może raz na tydzień XD

0

@justfootball niezmiennie Margot

0

@Kuracjusz Dałby więcej i to za wiele mniejsze pieniądze. Zamykam dyskusje.

3

@FC1899Barca złoto.

1

@Uukasz_93 co to znaczy „ukuć”?

0

@MichVeB W sumie oceniłbym ich jednakowo, ostatnie sezony Benzema ma lepsze, wcześniej trochę odstawał.

0

@MESSIah16 Barcainfo 2019

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?