JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 Czy będziesz tam dodawał filmiki o innych młodych perełkach (w sensie takimi, które nie są związane w żaden sposób)?
0
@VenoM Masakra, jak słysze Nosela w radiu albo widzę tego Kalamage i Koterskiego (Norbiego tez, ale trochę mniej) to tak jak mówisz. Od razu odechciewa się
4
Wcześniejsze pytanie o pogodynkę (Agnieszka Dziekan, jakby jakiś kolega pytał) natchnęło mnie do kolejnego pytania. Czy was tez, tak jak mnie, irytują prezenterzy typu Norbi, Kalamaga, Nosel, Koterski, czyli takie błazny, które myślą, ze są śmieszne, a jak ich widzę to taki cringe, ze masakra.
1
@dominik127pl A co zaszedł Tobie i Staremu za skore?
0
@VenoM Ida tez fajna, ale to nie ta. @kulek22 dokladnie ta, dzięki :D
1
@VenoM bardzo podobna do Marceliny Zawadzkiej, ale moim zdaniem ciut lepsza. @abram3k wlasnie nie, Krzan znam, ta jest jakaś nowa.
E: ta Iza to chyba ma nogi na 1.5m XD
0
Kolega pyta co to za prowadząca Lato/Muzyka/Zabawa (ta obok Norbiego)
0
@daniel32778 Skąd wiesz o co Cr prosił siostrę? Może to ona ma nasrane w głowie i dzięki sławie brata chce się wybić (z reszta właśnie w taki sposób się wybija, wszyscy znają ja jako siostrę Cr, a nie jakaś tam „piosenkarkę”)
0
@Prezes_sycylijczyk piłkarska śmietanka.
2
@Esio o ten komentarz akurat bardzo ciekawy. Fajne spostrzeżenia. Wprawdzie ojcem nie jestem, ale jakby się zastanowić to faktycznie. Spoko przykład z tym żłobkiem, nawet nie wiedziałem.
0
@Esio Totalny bezsens ten komentarz. Mnie na przykład totalnie nie obchodzi ile ktoś biegnie na dany dystans albo skacze. Nie znam żadnego (ŻADNEGO) dokładnego rekordu w lekkoatletyce czy skokach*. Natomiast jestem ciekawy czy jakiś piłkarz (jak Leo) potrafi posłać dokładna piłkę między trzech zawodników, czy ktoś da radę strzelić w każdym meczu bramkę, czy jakiś zespół potrafi cały rok nie przegrać.
*orientuje się tylko mniej więcej +- jaki jest rekord. Na 100% nie jestem pewien ani jednego światowego rekordu z dokładnością do sekundy/metra itp.
0
@Encore Z drugiej strony jakby się utrzymał to zapewne niedługo nie mieliby kolejnych perełek i tak dalej
0
@BarcaInfo A po co Juventusowi taki drewniak, wystarczy, ze maja sporo szrotu w pomocy XD
0
@Rudi35 pewnie wina Bartomeu
1
Czyżby jakieś nowe dymy na la rambli były? Ktoś przybliży sytuacje?
0
@LuisSalvano A kto wie może jak Neymar przyjdzie to Leo się ucieszy, że ma z kim grać i zostanie?
0
@MESSIah16 Z nim tez stała się pośmiewiskiem w Europie
0
@FC1899Barca No cóż, być może wydaje się Ci to absurdalne, ale ja cenie sobie swój czas i wystarczy, że poświęciłem go na przeczytanie kilkanaście postów na ten sam temat oraz na napisane dwóch komentarzy do Twojego postu. Nie mam zamiaru tracić czasu na historie Twoich komentarzy, nie mniej jednak od finału LM bombardujesz tym samym i płaczesz o ta śmieszna złota piłkę. Wyłącz komputer, zablokuj telefon i może wyjdź trochę do znajomych.
0
@FC1899Barca Ty dodajesz jakieś posty na la ramble niedotyczące Lewego?
0
@BartqRKO Bardzo trafne i ciekawe spostrzeżenia
1
@YoNoEntiendoNada jak zwykle w punkt. Temat uwazam za wyczerpany
1
@Myky A co się może dziać jak Messi swoimi decyzjami sparaliżował cały klub i paraliżuje dalej??
2
@itmustbejoke Messi tez zniknął w ćwierćfinale i to jeszcze bardziej, wiec tym faksem tez zwraca na siebie uwagę
0
@kerouac pierwszy do walki, chyba do machania łapkami
2
@Hubso Aż mnie dreszcze przeszły jak sobie przypomniałem to pieczenie po strzale taka zina w udo
1
@IronSanHybrid Ehh XD
6
Ciekawe co @Janiama sadzi na temat Sytuacji z Messim. Szkoda, ze się wylogowal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@IronSanHybrid zrób ankietę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@IronSanHybrid Ahh te zakłady i obietnice nie jednego już załatwiły, czasami nawet ankieta nie pomagała cofnąć słów.
1
@Fawrf ciekawe czego mój komentarz został usunięty, chyba nie można pisać nic negatywnego na pana od zielonych