JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@barteq Trzeba być ignorantem, żeby nie przyznać, iż Lewy wczoraj był po prostu beznadziejny i razem z Krychowiakiem chyba najsłabsi.
2
@Bamboleo Najlepszy
0
@SiSenior nikogo nie obraziłem. Takim ludziom to tylko współczuć, jak maja pare linijek wyżej poprawnie, a potem przepisują ten sam wyraz z błędem. Nie wiem jak to nazwać? Lenistwo czy raczej głupota?
2
@usztafik nie ma to jak wkleić artykuł z danym słowem (poprawnie napisanym) a potem w komentarzy do artykułu użyć tego słowa blednie xD
0
@SiSenior co to znaczy „wyporzyczyc”?
0
@FATIlity31 Fajnie, że w Lm staną znów na przeciw siebie ;D
2
@IronSanHybrid warto tu wspomnieć o grupie lotos i totalizator
1
@Pawlak1992 Autor tego fake newsa jest bardzo często ponad prawem.
3
@Janiama „Czy coś wiecie na ten temat?” Oczywiście nikt nic nie wie tylko Ty, jak zwykle z reszta. Tak w piłce nożnej, jak i w każdej innej dziedzinie. Ale to pewnie przez to, ze Ty grałeś nikt inny nie
0
@mr_robot xD
0
@Coutinho007 Griezmann
0
@Encore mówisz o Bale sprzed prawie dekady, czyli zwinnym i niesamowicie szybkim zawodniku z bardzo dobrze ułożona lewa stopa. Obecny bale jest mocno przybity i napakowany, a rusza się jak mucha w smole. Pamietam jak miał problemy wyprzedzić dziadka Felipe Lusia w derbach. A i stopa już jakaś nie ta sama bo strzały bardzo wiele do życzenia pozostawiają.
0
@adam1337__ Nie tylko od każdej ligii, jeszcze od polityki i innych sportów.
0
@Futbolove_BarcaFun Najsmutniejsze jest to, że jak powiesz większości kibicom Barcelony że słabo grają, że coś im się nie udało to napiszą Ci podwójny tryplet albo że wygrali 6 pucharów w jednym roku.
Nie lubię takich kibiców okej, udało im się ale to żałosne. Dlatego uwielbiam Piłkę nożną, przez piękną historię i jak tutaj można poczytać ogarniętych kibiców {chociaż czasem się zdarzy jakiś "znawca futbolu"} :]
Pozdrawiam
1
@jeyx77x 11lat absolutnej dominacji na swoim stanowisku? Rozumiem, ze to zart?
7
Komentarz usunięty
0
@Janiama A mi się wydaje, że minimum jedna zmiana w składzie powinna być nawet po przekonującym zwycięstwie. W momencie, gdy panuje zasada „zwycięskiego składu się nie zmienia” wówczas wydaje mi się, że zawodnicy wchodzący z ławki tracą motywacje do walki bo wiedza, ze w następnym meczu znów ławka.
2
Ale kiepskie losowanie. Żadnej ciekawej grupy, raczej w każdej da dwa pewniaki. Jak myślicie, gdzie będą największe niespodzianki?
0
@parpe haha i to są te detale. Wszedł ostatnio jak było po meczu nastukał nic nieznaczące bramki, a teraz, gdy był najbardziej potrzebny to zawiódł
0
@AmigoBlancos Ty wbijasz szpilki? Ty raczej wchodzisz w dupke tutejszym kibicom i przynosisz wstyd białym przedstawicielom :)
3
@TR3YWAY ja zaczynam od poniedziałku.
4
@RomanHoffer Daj mi to, ja mam takie pewniaczki, ze jutro Ci 10 takich premii odeśle xd
1
@LuisSalvano Bardzo dobrze mówisz Luis. Pełna zgoda.
1
@maroon w życiu nie zdobędzie tyle goli dla Atletico. Dla napastnika grającego w Atletico 10+ to już mega sukces
3
@horang wywalczył karnego i...
I nic więcej
0
@Triv44 wrócić do domu bez pucharu. Skrót myślowy, który jest jasny dla każdego myślącego człowieka.
1
@semafor dodanie tego typu informacji na koniec psuje całkowicie sarkazm i sprawia, że przestaje mieć on sens.
0
@szymek029 No nie zgodzę się, z tym, że nic się nie zmieniło. Bayern był dużo słabszy niż wtedy w Lizbonie i mógł dziś wrócić do domu, gdyby nie ten zawodnik z nr 16, który sam na sam strzela kartofla po ziemi
3
Rakieta już się spłaca dla Sevilii
0
@LucaBrasi @LuisSalvano moze Neymar celowo gra, żeby wrócić do Barcelony?