3

@IronSanHybrid Mysle, ze spokojnie. Pewnie śledzi nominacje, jak będzie mało to zacznie bombardować. W tamtym roku w pewnym momencie codziennie historyjka była.
E: @YoNoEntiendoNada wszystko się liczy, rok temu były Kanary czy coś takiego i historia z hotelu + inne smaczki. Ciekawe co na ten rok.

1

5

Czy z racji ruszenia nominacji ZP kolega @LuisSalvano wjechał już z jakaś historia życiowa czy jeszcze nie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Janiama Gdyby w Turynie zagrał Cristiano, Sandro i SO z wczoraj to mecz byłby na styku, a Juventus wyszedłby z 1 miejsca.

0

@A_Gomesinho_21 Szacuneczek dla niego

0

@Kajtek77 @LuisSalvano nie ma innej opcji

4

Na TVP info podają, że jakaś nowa afera w Polsce. Jedni dostają z banku 102 zł innym z kolei kasa ucieka.

2

@Dundersztyc pięknie Mou wyjaśnił Pepcia, a ludzie tutaj pisali, ze Muł, ze autobusy, ze nic nie osiąga. A z miernymi totkami zajmuje lidera i pyka potężne city

0

@KmN 4. Miejsce dla Sancho to jakiś zart chyba XD

0

Komentarz usunięty

2

@daniel32778 Adaś to nawet koło Beenhakkera nie stał biorąc pod uwagę zarówno CV jak i osiągnięcia dla kadry.

0

@ranger3120 @LuisSalvano chyba tez lubi, bo ostatnio go mocno przycisnelo

0

@Uukasz_93 aa klasyk, dzieki za info

0

@Uukasz_93 Kto to ten szkolnikowski?

2

@tommyVERceti Litości czytać się tego nie da. Spacje przed znakami interpunkcyjnymi, przecinek przed „i”. TRAGEDIA. Historia fajna, ale tak tragicznie napisana, że szkoda czytać.

3

@VamosRakieta Wszystko spoko tylko Takie wyrywkowe mecze, ze Ekwador pyka Kolumbię, a Peru jedzie z Chile to nic nie znaczą. Polska tez pyknela kiedyś Niemcy czy Ukraina Portugalię

1

@Chakalaka Nikogo to nie obchodzi, kończę dyskusję.

1

@ranger3120 @dominik127pl udziel pare wskazówek

6

@sebasek99 To prawda, mental jest kluczowy na zadymkach, ale bez szans do bodego jeśli chodzi o drop.

1

@michal26 "wieźć," litości. Jak piszesz "są pozytywne wieści" to rusz głową pisząc potem "wieść" w kontekście przewozu.

0

@dorszyk22 w punkt

3

@BarcaInfo Ale, że Ty masz czelność mówić o przekręconych wypowiedziach to szczyt bezczelności XD.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-5598642#comment-5598642

0

@msmsms Laska z niej średnia, ale ubiór robi robote.

0

@mariosss20 ok, postawione. Dzięki, jak coś można się zgłosić o zwrot kasy?

1

@YoNoEntiendoNada dziwne, ze jeszcze nie wspomnieli o źle przyznanym aucie dla Realu na połowie boiska. Tez była podwójna szkoda, bo zawodnik interu za kłótnie dostał kartkę.

4

@Medrzakoo01 Trzeba było dopisać jeszcze Vidala, który powinien być pod prysznicem w 30minucie

0

@Djzordon jak to było lekkie pociągnięcie to zalecam wizytę y specjalisty.

2

@MaziFCB Bracie, on gra przeciwko nim

0

@Dasty jak będą faulować tak bezmyślnie jak Lenglet to możliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?