2

@Janiama Wiem wiem. Mówię ogólnie, w jaki sposób (wg mnie) się czasami wypowiadasz, aczkolwiek bardzo dobrze diagnozujesz kontuzje i tak jak mówię w obliczu samozwańczych pseudoekspertów lepiej przeczytać Twoja ocenę niż ich.

13

@Janiama Sporo czytania, przez co się do końca nie zaglebialem. Ale w obliczy takich „expertow” jak pax czy rewolucja to już lepiej przeczytać wypowiedz pysznego, przemądrzałego, byłego zawodnika

1

@Zip w punkt

0

@Chwytliwy a tak z troski o poziom strony, który wówczas niewątpliwie wzrośnie i mniej toksycznie powinno być.

11

@Chwytliwy Nie minął jeszcze okres zapowiadany w tym śmiesznym pożegnaniu, ze dalej tutaj?

1

@Varkond tez mnie zabolało XD

0

Komentarz usunięty

1

2

@HERORICH2 a mi jakoś nigdy szczególnie nie żal tych, którzy polecieli na kasę, a potem przepadli

0

@pele1282 ojciec mu telefon zabrał i sam sobie napisał proste

0

@mrboom Nie ma to żadnego znaczenia w momencie, gdy Flick w pierwszym sezonie wygrał to co wypalony pepciu nie potrafi zrobić w żadnym klubie przepierdzielajac przy okazji grube siano.

1

@fcbarcafan19 Oczywiście, że mają, tylko dla ludzi Twojego pokroju to nie ma sensu, tak samo pewne argumenty dotyczące więzień 20lat temu pewnie też były tak samo wyśmiewane jak te. Skoro Hillary Clinton oficjalnie się przyznała do wspierania terrorystów, to wystarczający argument, żeby zakładać właśnie taką teorię dotyczącą WTC.

0

@AlexDark00 Przecież od transferu Ronaldo Juventus nie kupił ani jednego porządnego zawodnika z wyjątkiem de Ligta. Tam jest taki paździerz w środku obrony, że głowa mała, nie mówiąc o tym, że na PO śmiga niejaki Danilo, odrzucony z każdego wielkiego klubu.

0

@Survier e jak prowokacyjne to banik

3

@fcbarcafan19 No pooglądaj sobie cały film to może więcej zrozumiesz. Sporo już było właśnie "teorii spiskowych", które jednak nie były teoriami, tak jak np. tajne więzienia amerykańskie w Polsce.
Może nie jest to dla Ciebie ekspert z górnej półki, ale na pewno bardziej istotny niż taki random jak Ty :D

1

@Tigeros93 niektóre źródła podają, że sam Pelé nastukal 1000 bramek kolegom na wfie

3

@Zoker


26;50-28;45

0

@tobiasson92 Ale tragicznie to jest napisane. Wylewu można dostać jak się tego czyta. Nie mniej jednak bardzo dobra postawa, oby takich więcej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

2

@daniel32778 Kobayashi z 18/19 mysle, ze mógłby spokojnie wgrać.

3

@SonBarcaGoku co Cię obchodzi co kto pije? Może niech dowala podatek od samochodów. Ludziom nie będzie się opłacać jezdzic będzie mniej syfu (spalin)

6

@konrad1661 spokojnie, jak tak dalej pojdzie to niedługo dowala podatek nie tylko na ten „syf”. Wtedy będziesz doradzał, żeby przestać pic? XD

1

@FC1899Barca trochę podobny do Ace Ventury czy jakoś tak XD

0

@Bartek22 Dokładnie. Na upartego, mysle, ze jakby dobrze poszukał to by się okazało, ze w którymś sezonie na wyjazdach w Europejskich pucharach, jakiś grubiutki bramkarz z siódmej ligi słowackiej ma więcej goli bo w przegranym 10:1 meczu strzelił z karnego XD

0

@Janiama XD
„[...]Gdy nie ma Roberto [...] z takim Destem...”

4

@tobiasson92 ale jak to możliwe, ze 27%? Myślałem, ze 100% skoro wszyscy koledzy @patry295 po medycynie się zaszczepia?

0

same nowe tytuły, sprawdzę. Dzięki :D

0

Poleci ktoś jakiś fajny thriller/dramat w stylu:
Contratiempo
Gra
Split
Labirynt
Wyspa Tajemnic
Lek Pierwotny
Słaby Punkt
Coś w tym stylu. Ciężko coś nowego zapodać bo już sporo poogladane. Najlepiej cos w tematyce więziennej/ sądowej.

2

@xBoMBoWiECx tak jak pisał @michal26 + w PL w najlepszych drużynach mimo wszystko United. 1pkt za vice liderem (mecz mniej), a raczej się na to nie zanosiło. Z zawodnikiem Pl nie wiem czy tez nie dałbym jednak Bruno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?