JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPidejpi Oczywiście, ze nie jest na miejscu. Ale wielokrotnie już tutaj miały miejsce podobne sytuacje. Dany użytkownik doskonale zdaje sobie sprawę, ze może więcej i jest chroniony. Pewni ludzie na to pozwalają i jest jak jest. Na szczęście zapowiedział już ograniczenie swojej działalności i oby jak najszybciej.
1
@AmigoBlancos Niby na jakiej podstawie stwierdzasz, że większym przegranym tego rozwodu jest CR?
1
To chyba jednak na rozszerzonej będzie ta „oda do Neymara”, a w komisji sprawdzającej zasiądzie sam Luis
2
@sedziaoxford XD
1
@damiano996 W pełni się zgadzam, wstyd mi za moich „rowniesnikow”chociaż chyba to jednak trochę młodsi ludzie, nie mniej jednak cringe straszny
0
@MarioVeB! Hahahah na pewno. Z takim paździerzem w pomocy, mizernym atakiem, stara obrona i średnim bramkarzem mieliby wygrac Lm?
0
@10SzymonBarca10 Bo jest za słaby na topowy klub, proste
8
Wyglada na to, ze w przyszłym sezonie Liverpool, Arsenal, Totki i może Chelsea zamiast grać z najlepszymi w Superlidze to będą jechać (i to nie wszyscy) na emocjonujący wyjazd do jakiejś Astany na grupowy mecz LE
0
@ObiektywnyKibic121 Szczerze to wydaje mi się, ze jakby koledzy Messiego byli bardziej samolubni to Argentyńczyk miałby o wiele mniej rekordów niż ma. Z jednej strony fajnie, że koledzy pomagają mu szlifować rekordy i zapisywać się na kartach historii, z drugiej szkoda, bo możliwe, że wtedy więcej pucharów byłoby w gablocie Barcelony.
0
@IronSanHybrid Nie oglądałbym żadnego meczu, może finał ale nie wiem
2
@Nano22 sztanga hahahahahah
0
@ObiektywnyKibic121 Dokladnie. A najlepszy jest argument, ze największy hity staną się pospolite. Pewnie ludzie, którzy tak piszą zamiast ogladac co tydzień meczycho z niesamowita jakością (takie jak ostatnio Psg - Bayern) wola ogladac bandycki athletic czy jakieś getafe* co maja do zaoferowanie jedynie wykop z pola karnego i niezliczone faule.
* mówię o klasycznym getafe, nie o tym z ostatniego meczu z Realem. Wiadomo jakie okoliczności wpłynęły na ich „dobra” gre
1
@tomono Jeśli elita pojdzie do Superligi to słabsze zespołu znajda się w LM, to tez na tym zarobią. Oczywiście nieporównywalnie mniej, ale obecnie, nie dostając się do europejskich pucharów, nie dostają nic.
2
@PanteraCule Teraz się zgadzam, tez uwazam, ze niektóre wypowiedzi są przesadzone, ale czasami się za głowę łapie, jak podanie faktu dotyczącego statystyki wywołuje taka pianę w pysku u „pokrzywdzonych” kobiet
2
@PanteraCule JKM w swoich wypowiedziach wielokrotnie powtarzał, ze statystycznie rzecz biorąc kobieta jest mniej inteligentna, ale to nie zmienia faktu, że jest wiele kobiet zdolniejszych od mężczyzn. Tak samo wśród osób starszych, statystycznie mogą być mniej inteligentni, ale to nie zmienia faktu, ze jednostki takie jak JKM są zdolniejsi intelektualnie niż niektórzy młodzi. Jeśli nie rozumiesz takich prostych wypowiedzi to szkoda, chyba, ze to ironia, która nie ma większego sensu.
0
@Vebrol Czego Perez jest zły?
0
@Zip Pół składu im na Barcelonę wypadło, teraz tylko Modric i Courtois z podstawy grają
0
@LuisSalvano >Atletico
>Trofea
XD
1
@FafitFCB oczywiście, ze tak. Po drugim golu się tak zesrala ze próbowała wymurować, ale nie potrafiła.
0
@Roobo Słabo? XD Zrobił to znakomicie. Zamurował bramkę żeby utrzymać wynik i to się udało. Real zagrał ekonomicznie żeby oszczędzić siły na ligę i 1/2 lM i to się udało
0
@Roobo w pierwszym meczu ich zniszczył to w drugim postawił autobus. Co miał po wygranej 3;1 wygrac 5;0?
2
@Tasde z Barcelona murarka? Hahaha. 5;0 powinno być, tylko marnowali na potęgę
0
Mecz na Anfield to spotkanie niegodne LM
0
@ptrx no jakby Milener w 2minucie wyleciał, to nawet przy wyrzuceniu Casemiro pół godziny później to już byłoby po meczu
1
@Bobo25 Pełna zgoda. Dzisiejszy mecz przy wczorajszym do jaki polski klasyk po klasyku hiszpańskim XD
0
@VeB77 15 od razu XD
3
@Bobo25 Real ma wynik, miał klasyk na weekend to nic dziwnego, ze słabiej im idzie. Bardziej mnie rozczarowuje Liverpool
0
@ptrx Gdzieś już to czytałem, tylko wtedy narracja była taka, ze z varem nic nie ugraja
0
@LeoMessiah Co innego nie mieć liczb bo swoją gra pracuje się na liczby innych (Iniesta), a co innego nie mieć liczb bo się zmarnowało miliard setek. Partidazo to może zagrał w kontekście finezji, sztuczek i pięknych zagrań. W kontekście czysto piłkarskim robił wszystko, aby PSG odpadło.
0
@Tomek54321 chodziło mi o Mendyego, bo on jedyny był podstawowy biorąc pod uwagę cała linie obrony Realu, jeśli chodzi o SO to wspomniałem o nich w kontekście live