La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1157 Culés

2

Szczerze to wydaje mi się, ze gdyby Messi był dużo bardziej samolubny, to już dawno by był najlepszym strzelcem w historii, to ile on oddaje karnych, lub wystawia do pustej zamiast sam kończyć. Z jeden strony fajnie, ze myśli o drużynie itp, a z drugiej szkoda bo tak to miałby dużo więcej bramek.

konto usunięte

0

@ObiektywnyKibic121 zamiast karnych to mógłby wolne oddać. 1 wolny messi 1 ktoś inny :P

konto usunięte

4

@ObiektywnyKibic121
No ile oddal? Kilka razy.
Chwala mu za to, ale bez przesady

1

@ObiektywnyKibic121 Nie pamiętam, żeby oddawał w ostatnim czasie jakieś piłki na putsaka. Co by nie mówić o Messim to gra też często zbyt samolubnie (chodzi mi o samą grę)

1

@ObiektywnyKibic121 Ale Messi jest samolubny. Oddanie karnego raz na pół roku, jak już ma 2 bramki w meczu nie jest jakimś wielkim poświęceniem ;P Wolne wykonuje wszystkie, a i często samemu próbuję uderzać zamiast podawać (szczególnie gdy zależy mu na bramce a mu nie idzie). Także nie przesadzajmy z tym.

0

@ObiektywnyKibic121 Bo drużyna wcale o nim nie myśli i mu noe poodaje

0

@ObiektywnyKibic121 Szczerze to wydaje mi się, ze jakby koledzy Messiego byli bardziej samolubni to Argentyńczyk miałby o wiele mniej rekordów niż ma. Z jednej strony fajnie, że koledzy pomagają mu szlifować rekordy i zapisywać się na kartach historii, z drugiej szkoda, bo możliwe, że wtedy więcej pucharów byłoby w gablocie Barcelony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?