0

Takie pytanko do ekspertów.
Chcąc ogladac ligę francuska, angielska, la ligę i LM to jakie trzeba telewizje mieć? C+ i Eleven?

3

@Ojciec5tkidzieci Real czekał w 2014/16/17 i 18 ale Barca nie dojechała

0

@Sysia11 od 5 lat co najmniej słysze, ze Lukaku jest dzikiem, a potem sezon weryfikuje i takiemu Lewemu to może ręcznik podawać

0

@kuz były takie sumy, nawet większe (za Neymara). Ceny rosły z roku na rok, a covid to wyhamował. Gdyby nie pandemia 300 baniek zapewne by pękło. Wiadomo, ze nagle nie zaczna kluby kupować topowych graczy za 15 mln XD

1

@Cvzx a Ronaldo bierze piłkę, nie zwracając uwagę na kłótnie otaczających go zawodników i zmierza w kierunku jedenastego metra, aby pewnie wykonać rzut karny

0

@DonMatteo901 co to za random. Jakiś drugi Hajto?

0

@FCBMati10 nie wygrywałby

0

@katalonczyk987 Ale wiesz, ze przyjście po upływie kontraktu nie jest realnie za darmo? sama premia za podpis w tym orzypadku to pewnie z 50 baniek by było

0

@Chakalaka co w związku z tym?

1

@BarcaInfo Lepiej się skup na kopiowaniu może

0

@PawkoFCB a ja tu już wielokrotnie czytałem, ze obecnie Psg jest większym wrogiem niż RM

0

@Barca1992 Prawdopodbnie nie będzie celebrował, tak jak w RM

2

@PawkoFCB biorąc pod uwagę nienawiść na linii Psg-Barca to odejście Messiego do Psg tez średnio wyglada

0

@_catalan Nie, to nie ten sam. Tamten pisał, ze naznaczył pewna epokę w Realu Madryt, ale nigdy tam nie wróci, żeby nie pisać o jego powrocie do RM

0

@Kwasiak98 City ma skład na LM tylko brakuje im mentalności zwycięzcy odpowiedniej na LM, a taka właśnie posiada portugalski Crack

1

@Nano22 Plusik za Ester, oby w następnym odcinku się pojawiła.

3

@Encore a Messim to było zainteresowane pół Europy? Z taka pensja i wiekiem to nic dziwnego

9

@Comentateiro przedmiot idealny na ostatnią lekcje. Żeby nie wagarować w środku dnia

0

@LuisSalvano myślisz, że małolacik Mbappe to nie ta liga co Depay?

0

@DaPidejpi te małolacik, wybrałby RM tak jak wtedy, gdy odchodził z Monaco? Przecież chciał grać z Cristiano, tylko w RM

0

@Ronmes Drugi raz by się Real dał na to nabrać? Już z Hazardem polecieli

4

160 baniek za gościa z rocznym kontaktem. Mimo ogromnej jakości, potencjału, marketingu i wieku to chyba mimo wszystko przesada. Zapraszam do dyskusji

0

@DaPidejpi Zależy, w której grasz lidze.

0

@RobiS Ester top

4

@MesQueUnClub96 usunęli komentarze wszystkim tym, którzy nie grają w lidze Luisa

1

@tomek8756 wokal spoko, wygląd raczej średni (lipa)

3

@Roobo jak ten ręcznik to nie wiem czy w top50 by sie znalazł

0

@czosnekfcb Poniżej 20% baterii, zdarza się, ze telefon trochę wariuje i np safari się samo wylacza. Ale tak to żadnych większych problemów.

0

@MarioVeB! Naucz się pisać, potem wydawaj rozkazy
@cules96 w punkt. Chłopak zgrywa szefa, a pisać nie potrafi

5

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?