JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takie pytanko do ekspertów.
Chcąc ogladac ligę francuska, angielska, la ligę i LM to jakie trzeba telewizje mieć? C+ i Eleven?
3
@Ojciec5tkidzieci Real czekał w 2014/16/17 i 18 ale Barca nie dojechała
0
@Sysia11 od 5 lat co najmniej słysze, ze Lukaku jest dzikiem, a potem sezon weryfikuje i takiemu Lewemu to może ręcznik podawać
0
@kuz były takie sumy, nawet większe (za Neymara). Ceny rosły z roku na rok, a covid to wyhamował. Gdyby nie pandemia 300 baniek zapewne by pękło. Wiadomo, ze nagle nie zaczna kluby kupować topowych graczy za 15 mln XD
1
@Cvzx a Ronaldo bierze piłkę, nie zwracając uwagę na kłótnie otaczających go zawodników i zmierza w kierunku jedenastego metra, aby pewnie wykonać rzut karny
0
@DonMatteo901 co to za random. Jakiś drugi Hajto?
0
@FCBMati10 nie wygrywałby
0
@katalonczyk987 Ale wiesz, ze przyjście po upływie kontraktu nie jest realnie za darmo? sama premia za podpis w tym orzypadku to pewnie z 50 baniek by było
0
@Chakalaka co w związku z tym?
1
@BarcaInfo Lepiej się skup na kopiowaniu może
0
@PawkoFCB a ja tu już wielokrotnie czytałem, ze obecnie Psg jest większym wrogiem niż RM
0
@Barca1992 Prawdopodbnie nie będzie celebrował, tak jak w RM
2
@PawkoFCB biorąc pod uwagę nienawiść na linii Psg-Barca to odejście Messiego do Psg tez średnio wyglada
0
@_catalan Nie, to nie ten sam. Tamten pisał, ze naznaczył pewna epokę w Realu Madryt, ale nigdy tam nie wróci, żeby nie pisać o jego powrocie do RM
0
@Kwasiak98 City ma skład na LM tylko brakuje im mentalności zwycięzcy odpowiedniej na LM, a taka właśnie posiada portugalski Crack
1
@Nano22 Plusik za Ester, oby w następnym odcinku się pojawiła.
3
@Encore a Messim to było zainteresowane pół Europy? Z taka pensja i wiekiem to nic dziwnego
9
@Comentateiro przedmiot idealny na ostatnią lekcje. Żeby nie wagarować w środku dnia
0
@LuisSalvano myślisz, że małolacik Mbappe to nie ta liga co Depay?
0
@DaPidejpi te małolacik, wybrałby RM tak jak wtedy, gdy odchodził z Monaco? Przecież chciał grać z Cristiano, tylko w RM
0
@Ronmes Drugi raz by się Real dał na to nabrać? Już z Hazardem polecieli
4
160 baniek za gościa z rocznym kontaktem. Mimo ogromnej jakości, potencjału, marketingu i wieku to chyba mimo wszystko przesada. Zapraszam do dyskusji
0
@DaPidejpi Zależy, w której grasz lidze.
0
@RobiS Ester top
4
@MesQueUnClub96 usunęli komentarze wszystkim tym, którzy nie grają w lidze Luisa
1
@tomek8756 wokal spoko, wygląd raczej średni (lipa)
3
@Roobo jak ten ręcznik to nie wiem czy w top50 by sie znalazł
0
@czosnekfcb Poniżej 20% baterii, zdarza się, ze telefon trochę wariuje i np safari się samo wylacza. Ale tak to żadnych większych problemów.
0
@MarioVeB! Naucz się pisać, potem wydawaj rozkazy
@cules96 w punkt. Chłopak zgrywa szefa, a pisać nie potrafi
5
Komentarz usunięty