0

@Worny „Ale tym razem na pewno”
„kółko wzajemnej adoracji”

1

Jeszcze Kriszczianu do Psg i marzenie się spełni. Możliwość oglądania 2x goat w jednej drużynie byłoby piękne

1

@Zoker I to pewnie w jednorazowej? xD

0

@Munio hahahaha

0

@macio_944 To prawda, ale nie zmienia to faktu, ze ma więcej pucharów na koncie. A będąc szczerym Barcelona tez się co roku wzmacnia na Europę a wychodzi jak wychodzi

0

@Munio No tak, ZZ w swoim CV ma tylko puchar Tymbarka

0

@macio_944 bardzo odważne wnioski. Wydaje mi się (tak na szybko bez sprawdzenia) ze Psg od czasu odejścia Neymara zdobylo więcej pucharów niż Barca. A kompromitacje? Psg daleko do kompromitacji jakich zasmakowała ostatnio Barcelona

0

@norbo80 Greatest dribblers i brak Ronaldinho XD. Gowno warta grafika

3

@LeoMessiah Tak, ale niekoniecznie każdemu tak samo (kryterium wieku) tylko po wykonaniu jakiś badań. Mam tu na myśli prawo jazdy konkretnie. Słyszałem raz, ze jakiś dziadek miał problemy ze wzrokiem i jak jechał to nie widział licznika, to cisnął z 100km/h

0

@VegetaPolska Varane po MS w Rosji gral już kiepsko, a po City to byla katastrofa

1

@agaFCB Badosa jak Antonella, ładna ale bez szału

0

@AllBundy Messi to nawet dobry piłkarz ale pobiera za duza pensje jak na emeryta

2

@Kurak2000 trzecia rośnie

0

@fcbarcafan19 >dobry film
>sci-fi

0

@MistycznyMarcepanek Ty chyba głupi jestes i albo do szkoły zacząłeś chodzić, albo szkole opuszczałeś. Bo zero pomyslunku. Pluje na tych żałosnych Anglików, śmieszy mnie po prostu jaki wielki kozak Gigi, na „ez” sobie karne broni, robią z niego tytana bo napiął klatę do kamery wielce niewzruszony, a chwile potem miękka fajka

0

@masterandservant przecież ja to wiem, śmieszy mnie zachowanie tego zawodnika, a jeszcze bardziej to, jak się robi x niego herosa a chłop się splakal bardziej niż Kriszczianu po meczu z Grecja

0

@MistycznyMarcepanek No takie ez, ze się popłakał pare sekund później

8

@SaulGoodman chyba nie taka mocno jak Gigi, bo pewnie po obronie pobiegł się cieszyć, a Tytan Gigi, kamienna twarz. Pewność siebie

1

@donleoJR No jasne, ja tez. Większość by podobnie zareagowala, ale jak taki twardziel to niech do końca wytrzyma, a nie zgrywał kozaka, porobili zdjęcia jaki to herkules a potem się splakal

3

@swiergol2 Jaki wpływ miał? Dorzucił asystę jakaś, asystę drugiego stopnia czy co? Bo Ronaldo asystę mail

3

Ale mnie śmieszy to chwalenie Donnarumy jaka to psycha ze stali bo niewzruszony stał po obronionym karnym. Żeby nie było jest kozak i dobry bramkarz, ale po tym karnym zgrywał kozaka i twardziela a potem się splakal bardziej niż Kriszczianu po przegranej z Grecja w 2004.

1

@pawello10 w czym lepsi?

0

@SaulGoodman @Oskar00 oczywiście miała być Anglia. Edytowane.
Na kolumbie nie ma szans żebym stawił, już w meczu z Wenezuela (1,33 kurs) zamykali kupon i zesrali się

0

Włochy; Argentyna; Anglia, łatwo? Nawet fajny kurs

2

@FC1899Barca griezmann posiada wygląd? W tych długich włosach i paroma włoskami zarostu wyglada jak pajac.

0

@mekston Neymar w tej samej strefie kręci kosmiczne staty i nie ma co gadać o towarzyskich bo Messi (Argentyna) również gra mecze towarzyskie. A gadanie o silniejszej strefie niż w Europie to jest zart, bo np taki poziom jak prezentuje Wenezuela to jest kosmos. San Marino by ich pocisnelo i mówię to całkiem poważnie

0

@daniel32778 oczywiście, ze tak. Ja oglądałem połówkę jednego meczu i czułem się jak na ekstraklapie. A potem Ci wychodzi jakiś jasiek i mówi, ze Messi ma trudniej niż CR bo musi grać z Urugwajem Chile itp, a Ronaldo Węgrom strzela. Tak jak pisałem jakiś czas temu. Mysle, ze każdy uczestnik CA, Oprócz Brazylii i Argentyny, dostałby w dupe od każdego na euro oprócz Polski, Turcji i Słowacji

0

@horang Ja to napisałem. A Atletico buduje już drużynę 10 lat i jeszcze nie wybudowało tryumfu w LM

1

@horang Real z Ronaldo nie wygra żadnej ligi mistrzów, bo drużynę buduje się wokół równych zawodników, a nie rozkapryszonej gwiazdy. Dopiero jak odejdzie to wygrają 3x pod rząd.
Oh wait…

0

@Puyolex dwie asysty w 4 meczach? Mysle, ze dobry wynik jak na LO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?