- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1893 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1893 Culés
6
Z Messim Barcelona na 100% nie wygra żadnego poważnego trofeum, mówię o LM, a La Liga będzie uzależniona od Realu i Atletico tak jak w tym zakończonym sezonie.
Przykład Chelsea z tego sezonu, że drużynę buduje się wokół równych zawodników, żadnych gwiazdorów, z których każdy ma określone cele na boisku.
Niestety grając ciągle na jednego zawodnika jesteśmy słabi jak Kolos na glinianych nogach.
24
@horang a bez niego bylibyśmy jeszcze słabsi.
PS Podasz numery Lotto?
17
@horang a oglądałeś ostatni mecz w lidze Barcy bez Messiego? Eibar 11 sytuacji Barca 0 :) Chelsea było żartem dopóki nie został trenerem Tuchel więc kolejny głupi argument
1
@horang bez Messiego to my byśmy się obecnie o podium La Ligii bili.
8
@horang Z Messim nie wygramy ligi mistrzów, a bez niego nawet się do niej nie zakwalifikujemy
2
@horang gramy na messiego bo nikt inny nie ciagnie gry. Griezmann podaje do tylu. Dembele kiwa sie ze soba. Trincao problemy nawet z przyjeciem. Barca jest slaba i takie sa fakty
3
@horang mozna miec rowna druzyne ale slaba i nie wygra sie LM. Chelsea wygrala w 2021 ale w poprzednich sezonach wygrywaly ekipy silne ale tez posiadajace top zawodnikow - Bayern, Liverpool, Real (tutaj tez szczegolnie w 2018 bylo potrzebne cos wiecej), wczesniej Barca. Przez lata rowne druzyny wcale nie wygrywaly LM jak nie mialy odowiedniej jakosci top pilkarzy
Co wiecej Chelsea taka mocna a przegrala FA Cup z Leicester a w lidze tez wcale tak rozowo nie bylo - rzutem na tasme zapewnila sobie top 4 - potem wygrala LM ale jak widac tez nie jest to przyklad modelowy
1
@horang przykład Chelsea xd Raz coś wygrali i już.
3
@horang Rozumiem Cię ziomuś też tak uważam chciałbym w końcu zobaczyć drużynę a nie 10 zesranych zawodników szukających na siłę Messiego.
1
@amanter @Emhyr wszystko jest ułożone pod Leo, dlatego jak go nie ma to się wszyscy gubią.
Nie mamy drużyny niestety.
Jest tylko mit wielkiego Argentyńczyka.
0
@Kwiatek67 no to widziałeś przeciwko Eibar
0
@horang A jak Messi oglądał mecz z ławki przeciwko Betisowi czy Eibar to tez jego wina, ze się wszyscy gubili i średniaki cisnęły Barce na Camp Nou?
0
@IbrahimAfellay Przeraża mnie jak Barcelona jest uzależniona od Messiego. Taka prawda że jest Messi a nie ma drużyny.
0
@horang zobacz jakich my piłkarzy mamy. Roberto, Pique, Lenglet, Alba, tylko sama obrona. Powiedz mi co ty chciałeś wygrać w poprzednim sezonie?
0
@tbas ok, to co chcesz wygrać w następnym?
Mamy tych samych graczy, i na zmiany się nie zanosi.
Brak Messiego spowoduje zwiększenie odpowiedzialności na pozostałych zawodnikach, szczególnie młodych typu Pedri, Araujo, Dest.
Teraz wszyscy szukają Messiego i myślą że jakoś to będzie.
0
@horang nie mamy tych samych to po pierwsze, a po drugie, LM nie wygramy, zobacz na wzmocnienia PSG, MC, Manu. Hiszpańskie zespoły na teraz nie mają szans. Ale zespół się tworzy, pozbywając się najlepszego nie mając nikogo w zamian to nie mamy szans nawet w LL
0
@tbas założysz się że tak będzie wyglądała podstawowa linia obrony za Koemana: Roberto, Pique, Lenglet, Alba ??
PSG też niczego nie wygra, już w tym roku przegralo ligę frajersko.
Za dużo gwiazdorów w drużynie.
City, Chelsea, Bayern, Atletico mają największe szanse, bo mają przede wszystkim drużynę.
1
@horang Real z Ronaldo nie wygra żadnej ligi mistrzów, bo drużynę buduje się wokół równych zawodników, a nie rozkapryszonej gwiazdy. Dopiero jak odejdzie to wygrają 3x pod rząd.
Oh wait…
0
@horang Zobacz za ile City ma piłkarzy. Wzmocnić trzeba każda pozycje, my połowa składu średniaki i to właśnie Leo ta drużynę ciągnie. Atletico w czym ma szansę? W LM? Ośmieszasz się
0
@JohnA gdzieś pisałem że CR7 to rozkapryszona gwiazda? oświeć mnie
@tbas AM buduje sukcesywnie drużynę w oparciu o młodych chłopaków.
Zobaczysz że w następnym sezonie będą znowu wysoko w LM.
0
@horang Ja to napisałem. A Atletico buduje już drużynę 10 lat i jeszcze nie wybudowało tryumfu w LM
0
@horang Bayern Atletico mają drużyne xD wyjmij Suareza i Lewego i nie ma drużyny. W każdej jest jedna osoba wokół której zazwyczaj się gra