JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jakby ktoś się zastanawiał jak się to stało, ze Finowie prowadzą to już spieszę z odpowiedzią. Postawiłem wygrana Dani do zera xddd
2
@Xwowrak To zamiast zamawiać organistę poproś wujka Janusza po 3 piwach niech Ci za darmo pośpiewa. 350zł dla organisty za 1.5h to dużo ale kilka tysięcy dla orkiestry / dj to już spoko? xD. Podobnie z kościelnym, robi więcej niż rozłożenie dywanu. Co do reszty się zgadzam, przesada i to spora.
0
Halo typerzy! Co dzisiaj gracie? Szwajcaria, Dania, Belgia pewniaczki?
0
@Criss18Barca 6
0
@kewin Ogrodnik w formie XD.
0
@Colin94 Luis kontra kółko wzajemnej adoracji co go hejtuje
1
@LeoMessiah Portugalia
3
@Janas11224 Spora winę za to ponosi moderacja, która pozwala na niemal wszystko największemu politycznemu prowokatorowi tej strony
0
@IronSanHybrid wystarczy żeby wszyscy użytkownicy byli traktowani tak samo. Najpierw MrTwitter pokazywał ze może więcej (załatwianie ludziom banow, prowokacje itp), teraz pewien fan Tuska korzysta z przywilejów, bo liczba jego prowokacji w swoich postach jest wręcz przerażająca.
0
@Abominacja W punkt
5
@AV0CAD0 myśle, ze Dembele chciałby mieć chociaż polowe z tego co ma Varane/Benzema w karierze XD
3
@Djzordon Koeman Ancelottiemu to może co najwyżej notes nosić
8
@FC1899Barca czekaj czekaj, zaraz wjedzie na białym koniu @Chakalaka i wszystko wyjaśni
0
@Messibestplayerintheworld skopiowane ze strony na Facebooku typu „messibestplayerintheworld”? XD
0
@macio_944 Musisz zaczac kibicować drużynom lepszym, tudzież faworytom. Z wszystkich wymienionych przez Ciebie spotkań zwycięzca okazywała się drużyna lepsza (faworyt), wyjątkiem pozostaje finał Euro2016. Można się jeszcze spierać odnosnie wczorajszego meczu bo faworytem było City, ale Pepciu (jak zwykle) dostał w dupe w Europie i poza Barcelona nie wygra LM. I Chelsea była zdecydowanie lepsza (pozdro werner)
1
Oderwany od rzeczywistości Korwin to jednak 3 półki wyżej niż oderwany od rzeczywistości Jasiu.
0
@FC1899Barca Z taka pomoca max 1/4
0
@EdinsonCavani XD. Guardiola czy Setien?
0
@mcsarna Patrząc na słaba kadrę Hiszpanii, Polska wyjdzie z 1 miejsca. Tak będzie, nie zmyślam.
1
@Kwasiak98 Szczesny nie lepszy, w dodatku obrona bardzo mierna. Stary Chiellini, Sandro, który najlepsze lata zdaje się mieć za sobą, De Ligt nie gra to co w Ajaxie, a Cuadrado to Walczak ale zwykły średniak coś jak Vasquez
0
@DaPidejpi a to faktycznie, źle zrozumiałem. Teraz pełna zgoda :D
0
@MontelQ od Krossa będzie się zaczynać ustalanie składu :D
0
@DaPidejpi „powoli wchodziłby w buty Xaviego” zwycięzca LM w dominującym bayernie miałby przyjść grzać ławę? XD
9
@zadafcb xD
1
@CzarnyKapelusz nie dałem rady wsłuchać do końca. Coś strasznego, jakie zakłamanie
0
@xkikutx „Zidane był dobrym trenerem, może nawet na poziomie Valverde...” hahaha dobry bait XD
1
@wyjasniecie odpowiedzi na to pytanie poszukaj może na Twitterze
0
Parke czy Kasjo?
75
@Chakalaka oczywiście, ze nie. Ale fundamentalnie zmienia sens wypowiedzi. Ale czego się spodziewać po takim manipulatorze jak Ty. Nie mniej jednak dalsza cześć wypowiedzi, która przytoczyłem raczej obala Twoja tezę, iż Korwin jest fanem Hitlera, wszak nikt nie chciałby zabijać swojego idola czyż nie?
129
@Chakalaka hahahahah fajna manipulacja. Szkoda, ze brakło stwierdzenie, ze Korwin jako sędzia skazałby Hitlera na karę śmierci, której jest zwolennikiem. Nie dodałeś tego bo nie pasuje do narracji?