1

@EleanoR „Komar zaczepia Cię”

0

@MaTt_BarcaFan rozumiem, ze Suarez>Messi bo więcej wygrał z reprezentacja? A co Cię tam obchodzi, ze drużyna Urugwaju>drużyna Argentyny?

0

@CzarnyRycerz gość pisze „według mnie obecnie…” a Ty mi wyjeżdzasz z tym co było 5 lat temu?

0

@FCB24 Jak Messi przegrywał CA to rozumiem, że tez podkreślałeś jego błędy, a nie wspominałeś o słabych kolegach prawda?

0

@MaTt_BarcaFan 3 gole w 3 meczach Lewandowskiego na Euro to rozumiem, ze słaby wynik na tle reprezentacyjnym?

42

@Abominacja Jaśnie oświeceni: „ktoś ma inne zdanie niż ja? Ojej fOliArZ”

0

@GeraltzKatalonii Pecha? Chyba farta, oglądałem te Kolumbie z Wenezuela, to myślałem, ze to mecz Legia Lech. Tragedia. Kolumbia z tego CA dostałaby w dupe od każdego na euro2020

0

@Pilka_jest_okragla Lucho wracający do domu po kolejnym remisie na Euro i kompromitacji w całym turnieju XD

0

@mextexperu Szczególnie jak słabiutka Hiszpania meczy bule ze Szwecja XD

0

@ukaszz To, ze ktoś skrytykował „najlepsza 9 na swiecie” za strzał z 4m prosto w bramkarza to znaczy ze jest Januszem? Xd

0

Prosto w Bramakrza. Brawo Robert!

0

@Janas11224 Ale głupoty zes napisał XD. Po pierwsze kowal go nie nazwał go „cipka” tylko powiedział, ze grał jak „cipeczka”. Jeśli nie rozumiesz różnicy to zobacz sobie jak grał kapitan Węgier w meczu z Portugalia, jak trzymał piłkę i ile fauli na nim było i zestaw to z „występem” naszego Roberta. Żaden kapitan na tym euro nie zaprezentował się tak słabo jak Lewy, niewazne czy gra w Bayernie czy w Lechu, bez względu na dorobek i osiągnięcia. A Jeśli mówisz o osiągnięciach to kowal strzelił Słowacji 2 gole, jakby Robert tyle strzelił to byśmy mieli 3pkt.
Poza tym Kowal, to oderwany od rzeczywistości, dzban

0

@Tasde Hahaha. Mówisz o covidzie gdzie 1/3 z tych 33 osób to ludzie z Wenezueli. Patrząc na taka kolumbie co wczoraj zagrała to jest takie dno, ze głowa mała. A raczej Kolumbia to konkretny zespół z Ameryki. Raz jeszcze podkreślam. Poziom w Ameryce południowej to jest totalne dno i jakby wrzucić te drużyny na Euro2020 to poza Brazylia, Argentyna, Chile i Urugwajem nikt by z grupy nie wyszedł. A powyższa 4 wyleciałaby dosyć szybko

0

@amanter może i by napsuł, jak Szwecja Hiszpanii ale nic by nie ugrał. Oglądając ten mecz czyje się jakbym oglądał ekstraklape. Dno

1

@takisobiektos faktycznie jeszcze Turcja mogłaby mieć problem. Już edytowane

1

@damiano16398 dokładnie tak samo mam xd

0

Ale poziom copa america jest tragiczny XD. Pojawialy się tutaj głosy, ze łatwiej wygrac Euro niż Copa, bo w Ameryce mocniejsze drużyny, tylko pytanie jakie poza Brazylia, Chile, Urugwajem czy Argentyna? Taka Wenezuelę czy Kolumbie to by pyknął każdy uczestnik euro 2020 z wyjątkiem Polski i Turcji

1

@IbrahimAfellay Hahaha, rudy, który dostał w pałę od każdego mocniejszego rywala w ubiegłym sezonie, ostrzega Holandię przed trudniejszymi rywalami. Kurtyna xD

0

@Homeopata8989 W punkt. Co więcej zatrzymuje lub spowalnia spora cześć akcji. Również nie oglądałem go we Francji i obserwuje na Euro i chaos to idealne okreslenie

3

Jaki cienias ten depay to cyrk. Marnuje akcje za akcja, a w najlepszym wypadku jak nie zepsuje to spowolni. Dramat

1

Sergio Ramos - Welcome to Barcelona, Skills and Highlights, Danza Kudoro Remix 2021?

1

@DanielVeB No mi ciagle coś zawali. Dziś siadł dokładny na francje (kurs 9,20) i under na Portugalię zrebal, po golu w 92’

3

Są wybory…

0

@nitey ?

2

2 rykoszety i brama xd

0

Ale fart xddddddd

1

@Rust_Cohle poogladany jednym ciągiem. Całkiem ok, aczkolwiek 1 sezon imo o niebo lepszy

0

@_KrAtOs_ 1:0 x2 dla Portugalii i Francji.

1

@Janiama 1:0 po golu Cr

9

Tak powinien bronić bramkarz na euro, a nie jak ten nasz…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?