0

@hank_moody zauważyłem od paru miesięcy właśnie taki trend. Pisanie końcówki „ą” zamiast „om”. Nie jestem w stanie pojąć tego typu błędów i nie wiem skąd one się biorą.

0

@AFA90 Real bez Alaby, Bale i nadal Krossa. Także mimo wszystko spore braki, szczególnie odczuwalny ten Alaby

0

@amanter No jeśli dla Ciebie 2012 to początek kariery, który debiutował na początku XXI wieku to kończę dyskusje XD

0

@Janas11224 dziś jeszcze nie bylo

0

@amanter co bardzo możliwe? Nie odszedł z reprezentacji po przegranym półfinale z Hiszpania w 2012, jak koledzy nie potrafili karnych strzelać to kiedy miałby odejść? XD.

1

@masq Bo to jakiś ogórek, który „od 5 lat nie łapie się w top10”. Strzela tylko Armenii, San Marino, Litwie, Andorze i czasami do pustej/z karnego. Czego nie rozumiesz?

1

@Ying chłopczyku z zapałkami. Co to za jakieś wybiórcze traktowanie i wspominanie ciagle o LaLiga, której to puchar. Nawet nie jest najważniejszy? XD
Wygrał 4 razy LM 2x LL i inne mniej ważne puchary dorzucając do tego dziesiątki rekordów. Ale idź się dowartościować.

2

@Ying Skupił się na bardziej prestiżowych rozgrywkach tj LM i śrubował rekordy oraz dopisywał kolejne „uszatki”

0

@BorzyKrzys No tylko fanboje Messiego tego nie widza. Juventus wymienił Pirlo, Vidala w formie i Pogbe na jakiś odrzutów typu Rabiot czy Ramsey oraz obrona starsza o kilka lat, a ludzie wspominają czasy z finałów LM XD. Ronaldo i tak nieźle pudrowal tego trupa

2

Biedny Juventus. Dalej grają na jednego Cristiano zamiast na cała drużynę i przez przegrywają. Oh wait.
Ciekawe czy chociaż ugraja LE

0

@Herato aLe w AMeRyCE PoLudnIOweJ gRAjA lePszE DrUZYny, nIe MA TakIcH OgoRkOW jaK w EuROPie

0

@Kicioros Teoretycznie słabe reprezentacje w eliminacjach do ms w Europie potrafią urwać pkt Niemcom, Hiszpanii, Francji i tak dalej. W Ameryce Południowej Brazyli goli każdego frajera jak chce 7/7. A Ty mi piszesz o poziomie. Kończę dyskusje bo to żenada, może kilka lat temu te drużyny coś prezentowały ale obecnie to poziom trzeciej polskiej ligii

0

Pytanie do fanów energetyków. Czym się różni redbull od takiego tigera? Koneser ze mnie żaden, ale w smaku podobne a ceny 2,5x większa

0

@Kicioros już Ci mówiłem, ze poza Brazylia i Argentyna (o których wspomniałem) nie dochodzą do półfinałów, a wyjątkiem (raczej przypadkiem) jest Urugwaj 2010 jak ich uratował Suarez. I tak jak mówiłem, mecz (według Ciebie) kozackiej Kolumbii na tegorocznym CA to poziom trzeciej ligi polskiej. Urugwaj czy Kolumbia w „polskiej” grupie eliminacyjnej walczyłaby o top 3-4 z Albania i Wegrami. Zachęcam do obejrzenia spotkania Kolumbia-Wenezuela (albo innego gowna z CA2021) poza Argentyna i Brazylia.

0

@Kicioros „Czasami zachodzą do polifnalow” Hahaha, biorąc pod uwagę ostatnie 20 lat to tylko i wyłączenie wspomniane przeze mnie Brazylia i Argentyna czasami pojawiały się w półfinale (nieporównanie) rzadko do drużyn z Europy i raz Urugwaj (4 miejsce dzięki ręce Suareza bo byłaby tam Ghana) A wymienione przez Ciebie drużyny grają regularnie bo się 5 kwalifikuje, co maja dać Argentynę i Brazylię a resztę cofnąć na lotnisku? XD
Zamist toczyć pianę z pyska odpal sobie takie partidazo z tego CA: Kolumbia-Wenezuela. Mysle, ze poziom trzeciej polskiej ligi XD

2

@Kengo widzę, ze dalej powtarzane są farmazony o silnych drużynach południowej Ameryki XD. A potem człowiek odpala CA i poziom jak z ekstraklasy. Raz jeszcze powtórzę. Z wyjątkiem Argentyny i Brazylii KAŻDA drużyna z tegorocznego CA odpadłaby W grupie na euro. Może nie ma tam aż tak słabych drużyn jak San Marino. Ale poza Argentyna i Brazylia aktualnie drużyny z Ameryki Pld to totalne średniaki. I z miejsca wymieniam 10 reprezentacji z Europy (i to nie czołowych) które leja każdego oprócz Brazylii i Argentyny

0

@tomek8756 oby pan Maciej wybrał opcje b

0

@Chakalaka kim jest random stojący obok Roberta?

1

@jedrek7000 Ostatnio oglądałem „Koneser” nie jest to jakaś topka, ale warto obejrzeć mysle. Szczególnie dla samej końcówki

0

@Gall I Ty naprawdę myślisz, ze Messi w PSG jest bardziej medialny niż w Barcelonie? Może to dla Ciebie szok, ale mylisz się. Jakby to był transfer z Wejherowa do PSG to zgoda.

1

@Gall Nie ma, wyjaśnił to znakomicie @Objectivo
Otóż mylisz się @fart biorąc całokszałt to lata świetlne Roberta do Messiego, ale w tym sezonie top1

5

@Barca1992 w jaki sposób przenosiny do Paryża są skorelowane z umiejętnościami czy tez zasługami wobec złotej piłki?
Lewy top w tym sezonie

5

Zadziwiające jest, jak idealnie i dokładnie Robert przyjmuje piłkę w sposób podobny do loga Bundesligi. Piłka nigdy mu nie ucieka ani nie odskakuje, podobnym przyjęciem zawsze imponował Zidane

0

@NaFazieHitman AlE prZecIeZ HomOseKsuAlIsCi sA szYkaNoWAni. BRaK toLERancJi na SwIeCie

0

@MarioVeB! spacja, przecinek

7

@Peszko07 Ja odnoszę wrażenie, że w tym roku w Polsce było bardzo przeciętnie. Ciepły czerwiec i lipiec, bardzo chlodny i deszczowy sierpień. Ale taki prawdziwy upał to chyba tylko tydzień w lipcu był.

3

@MarioVeB! „Wszystkim stroną” XD
Co to znaczy?

0

@kuz Mocna kadra nie oznacza gwarancji wygrywani trofeum. Może zacząłeś śledzić piłkę od tamtego sezonu i tego nie wiesz, chociaż jeśli oglądałeś Euro to zrozumiesz o czym mówię :D
@hayek no ja bym wolał pierwszy wariant

0

@tristan87 Z przeciętnym bramkarzem, słaba obrona, słabymi defensywnymi pomocnikami i mocna ofensywa nic nie ugrają

0

@kuz MU słabsza kadra od Barcelony? XD. Każda formacje maja lepsza, no może poza bramkarzem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?