JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KaIafior dlatego w ostatnim meczu Ronaldo siedział na ławce, a grał Cavani. Doinformuj się trochę zamist pisać takie kalafiory.
0
@ranger3120 dzięki
@GirlfcbPL myslalem o takiej opcji, ale strasznie zniechęca mnie to, ze bardzo mało rozumiem :/
0
@MaŁolat Troszkę źle się może wyraziłem. Real w ostatnim czasie odstawił Barce i bezpośrednio wyglada znacznie lepiej niż odwieczny rywal. Jednak biorąc pod uwagę szanse obu klubów na tryumf w najważniejszych rozgrywkach to w obu przypadkach są tak samo niskie. Na ligę tez nie mieliby szans, ale kotletico i Sevilla również nieco zawodzi.
0
@MaŁolat Jeśli się myle to mnie popraw, ale po Twoim komentarzy wnioskuje, ze meczów Realu raczej nie oglądasz. Valverde jest rzucany na PO lub PP przez wspomnień wcześniej braki, wiec marnowany jest jego potencjał. Camavinga miał imponujące wejscie, ale ostatnie mecze to totalna klapa, Casemiro w tym sezonie to ani w defensywie ani w Odensywie. Można się zgodzić z Modriciem i Viniciuszem, ale Brazylijczyk zdaje sie wracać do swojej nominalnej formy
2
Pytałem tu już kiedyś o apke do nauki angielskiego, ale tym razem chciałbym zapytać nieco dokładniej. Generalnie chciałbym się nauczyć przez najbliższy rok akademicki w miarę ogarniać angielski (mój język wiodący to zawsze był niemiecki i swoje umiejętności z angielskiego oceniam na takie słabsze B1). Teraz chciałbym dopytać co polecacie (stronki, apki, kanały na yt) żeby przez ten rok w miare opanować język. Chciałbym poświęcać mniej więcej 1h dziennie (w weekendy wiecej) no i póki mało nauki to trochę więcej. Czy w takim czasie w ogóle jest możliwe opanowanie języka?
2
@arkasath Od początku sezonu mówi się o podobnych kadrach i to jest prawda. Real gra cały czas bez boków obrony i z emerytami na środku pola, oraz bez prawego skrzydła. Nawet Casemiro gra tragicznie. Prawda jest taka, ze wypadają lepiej niż Barca tylko dzięki wspomnianemu Benzemie i Courtois.
0
Jak w całym kryzysie portali społecznościowych radzi sobie najnowocześniejszy: „albicla”?
2
@leomessi1710 powodzenia dla studentów którzy nie maja fb XD
0
@krawczykPSG Suarez najlepsza dziewiątka to był 6 lat temu
0
@Joe_Pesci Di Mateo w sezonie 2011/2012 objął w połowie Chelsea i wygrał LM, a ludzie mówią, że tylko Tuchel uratował Chelsea xD
1
@Rust_Cohle ja odpuściłem. Ostatnio ciagle jeden mecz nie siadał, a gram za niskie stawki, wiec zwykle 4-5 betow muszę sklejać. Ale jak widze Twój bet to coś dorzucam :D
0
@Dojaar Chelsea to się ostatnio przejechała po żałosnym Juventusie. Oh wait
0
Gorszej walki chyba nigdy nie oglądałem XD
1
@Rust_Cohle Ja dalem tylko ten drugi bet, bo nie zdazylem przed 14 puscic kuponu ;d
2
@Rust_Cohle szacuneczek, 26min i Wolfsburg zielony ;D
3
@don'T.R.I.P.e @PatrychoO @barcelonaLM @Kgorecki2500 wielkie dzięki :D
1
Mógłby ktoś tak krótko wytłumaczyć o co dokładnie chodzi z ta afera i nagraniami, z ostatnich dni, dotyczącymi zoofilii??
0
Prowadzący Fort Boyard razem z ta Tamara na wieży i tym przebierańcem to totalna klapa. A szkoda, bo fajny program.
0
@deyna2018 Zależy kiedy wrócą Carvajal i Mendy i czy znów się połamią. Bez bocznych obrońców max 1/8
0
@Encore Mr Champions League. Piękne okreslenie, kupuje to
2
@Encore prawie każdy może nosić bidony Ronaldo. Aktualnie porównywalny instynkt ma jedynie RL9
0
@Rust_Cohle Ja puściłem wcześniej kupon zanim bet wjechał. Niestety Chelsea i Atlanta (btts) go pogrzebały. :/
Na dziś coś szykowane?
1
@Comfortable_ 2 mecze 0pkt 0 goli 0 celnych strzałów i ktoś pisze takie kwiatki jak Ty XD
1
@Bobo25 @arasz1819 ma teraz większy problem. Ronaldo daje zwycięstwo w 95’
0
Ehhhh. Dwa największe kursy (Benfika i United+gol Cr wchodzi, dwa największe nie)
Btw Ronaldo do pustej czy z baniaka?
0
@Rust_Cohle dziś dobijamy do 80% :D
1
@takisobiektos brak słów
1
@Emhyr No ja mam nadzieje. Bo bardzo często tak jest, ze jakiś ogórek na farcie (bo wczorajsza wygrana to fart jakiego nie powstydziłby się nawet ZZ) wygra, każdy krzyczy o romantyzmie i pięknie futbolu, a potem ktoś ich wali 8;0 i znów to samo
1
@Comfortable_ Niech trener zabroni bramkarzowi grać rękami i zobaczymy wtedy jaki jest kozak
0
@Emhyr Wszystko pięknie, teraz im idzie, oby jakoś wyszli z grupy. Tylko żeby się nie okazało, ze zaraz czar pryśnie i ktoś im stuknie 6 bramek