JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mow_mi_Douglas Gavi zachowuje sie jak Casemiro. Zwykly rzeźnik
4
@krawczykPSG Na dziennych chyba więcej dupeczek. Ale faktycznie tez rozważam zaoczna magisterkę
9
@krawczykPSG a ile Dupeczek wyrwanych w tamtym tygodniu? Ile odbitych?
1
@Janiama 0;2
0
@magic10 dzięki, niestety już oglądałem
@Korsain dzieki ale szukam coś właśnie na max 2H teraz
0
Jakiś ciekawy film na Netflix? Najlepiej tematyka sądowa/więzienna
0
@Survier wymień chociaż jednego takiego specjalistę
0
@KapitanKnykiec Nie od dziś wiadomo, ze Mariuszek pojęcie ma o piłce takie jak i o polityce - żadne
0
@masq pięknie fanboje złapały haczyk :D
0
@Janiama No na orliku w Brazylii to na pewno by więcej nastukal
0
@Gibbon_FCB dobre prowo :D
1
@AmigoBlancos 5
WDD
1
Dzięki la rambli o PZU wiem wszystko B)
0
@Rust_Cohle ja dziś w tym meczu czysta dwójeczka :D
1
@Ojciec5tkidzieci Temu co ukończył uczelnie; gra chyba najlepsza green light.
0
@Roobo "Dlatego bardziej cenie Messiego, Suareza,Salaha,De Bruyne czy nawet tego Benzeme od Ronaldo czy Lewego (Oczywiście jak wszyscy są w formie)" To Ty chyba Ronaldo w formie nie widziałeś
1
@Rust_Cohle ja niestety nie grałem
0
@amanter Messi się co roku z Barcelona ośmiesza. Jak się nie ośmieszyć jak grasz w Polsce?
0
@mekston A co decyduje, jeśli nie to? Na pewno nie statystyki typu strzały na bramkę, strzały z 1 piłki czy inny syf
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FC1899Barca Zaraz się zleca i napiszą, ze Messi najwiecej strzałów w bramkę, najwiecej z 20m+, najwiecej lewym kolanem, najwiecej podań lewym udem, najwiecej kapek w powietrzu a potem, ze miażdży Roberta w każdej statystyce poza G/G+A
0
@kuz „50 innych zawodników” hahaha szkoda dyskutować. 20 nie wymienisz
0
@kuz Benzema w obecnym sezonie jest top1, ale tamten miał nie aż tak imponujący dlatego łącznie top3
0
@baartekk97 O Ty ignorancie! A dlaczego zapominasz, ze w Boliwii gra się w bardzo ciężkich warunkach? Nie wszyscy by tam dali radę, na pewno nie europejczycy. Właśnie to potwierdza wyższość drużyn z Ameryki Pld nad Europejczykami
1
@Jakchcesz I tu taki paradoks. Bo jest piękny, wysportowany, dużo ćwiczy, laski na niego lecą, ale finalnie żadna go nie chce i musi pytać na forum czy odbijać komuś innemu XD
0
@Survier co studiujesz, ze masz tak dużo zajec?
0
@Mario96w 100mln nikt by za niego nie dał XD
0
@Messibestplayerintheworld xD
0
@olek10 Przeoczyłem to, bo wczoraj prawie mnie tu nie było. Ale wcale mnie to nie dziwi. Ot zwykły klasyk. Za pare dni będzie to samo, ale potem odezwie się lewa strona, najbardziej ciemiężona i pokrzywdzona grupa społeczna, mówiąc, że maja najgorzej
0
@Arkon No Spokojnie, przyjdzie 11 listopada, narodowcy się odpala, jak wyjdzie jakaś krzywa akcja (oby nie) to w gorących dyskusjach będzie co drugi wpis cisnący prawa stronę