0

Komentarz usunięty

2

@Vebrol Messi vs top6 27 goli 6 asyst. Ronaldo vs top6 31:9. Piszesz farmazony i nawet nie sprawdzisz XD
Factos.

3

@Pilka_jest_okragla Ronaldo wczoraj w hitowym starciu w najlepszej lidze świata wali dublet i prowadzi drużynę do wygranej, tymczasem Messi dzień wcześniej w ogórkowej lidze z listonoszami 0;0.
Factos

6

@Tasde mówisz o tym zagraniu pięta na szybkości? Jakby Ansu tak zagrał to byś o złotej piłce krzyczał XD

3

@norbi77 a co tu skromnego?

0

@QUNJ Ribbery miało być, ale słownik zmienił i nawet nie zauważyłem. I oczywiście reszta nie messi, ahh fanboj

1

@Momals11 a co miał powiedzieć? „Escandalo”? XD

0

@vangoor Snejder 2010
Robert 2013
VVD 2019
Nie lubią tego :D

0

@kuz Słaba postawa polskich dziennikarzy to jedno, ale chwalenie Piechoty i Stano? Przecież to są kibice Barcelony, oni się bardziej cieszą XD

3

Fajne gry zręcznościowe ostatnio wprowadzili na fcbarca. Po ustrzelenie jednego krzyżyka, pojawia się drugi jakby mniejszy, który czasami nie reaguje na dotyk. Mysle, ze dla starszych użytkownikow gierka nie jest taka prosta

0

@Vebrol Portugalczykowi zawsze brakowało klasy, no ciekawe

1

@Worny @Djzordon dopilnować sprawiedliwości i zadbać żeby nie było żadnych skandali.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@BorzyKrzys PewnieCristiano dalej blokuje Juve

2

Komentarz usunięty

9

@Persyfl jak znajdziesz w jakieś klasie powyżej 30% wyznawców danej religii to można mówić o zawieszaniu jakiś symboli danej religii. Katolikami deklaruje się bardzo dużo liczba Polaków, a Ty wyjeżdzasz z symbolem, którego nawet 3 osoby w danej klasie nie jest przedstawicielem. XD

15

@Comentateiro Wielkie nieba, krzyż wisi w sali lekcyjnej. Pewnie przez to gorzej przyswajają dzieci wiedzę? Jakby zdjęli te krzyże i tego nie ogłosili to by ludzie twojego pokroju nawet tego nie zauważyli XD
@Rhaan piekny komentarz, zlomowanko 100%

1

@KmN seriale:
1. Skazany na smierć
2. Skazany na smierć po angielsku
3. Cobra Kai

Miniseriale:
1. Lupin
2. Squidgame
3. Gambit królowej
Nwm czy 1 i 2 to mini seriale ale są do poogladania w jeden dzień to tak kicze

1

@Danny Gaucho Sam ciągnie to PSG, ale na City to nie wystarczy

0

@macio_944 haha środowisko polskich kibiców Messiego nie ustępuje ani na krok odpowiednikom w przypadku Roberta

1

@JANEK777 nikt
Totalnie nikt
Lewica

2

Ehh jakim cudem Kasjo win? Dostawał takie lanie, ze cashout zrobiłem w 3 rundzie. Niemożliwe XD

5

@Kengo A kiedyś ludzie mieszkali w jaskiniach, jedli surowe mięso o ile udało im się upolować jakiegoś mamuta, chyba, że mamut upolował ich to niestety po nich.
Nie na wątpliwości, że ludzie XX wieku wycierpieli bardzo wiele i tylko idiota będzie to negował. Natomiast stwierdzenie, że kiedyś ludzie cierpieli, a teraz nie cierpią, bo mogą zjeść czekoladę i odpalić Netflixa to jest jakaś utopia.
Trzeba sobie zdać sprawę, że mamy do czynienia z problemami cywilizacyjnymi. I problemem dzisiejszych czasów jest niewątpliwie nierówności społeczne na skale nigdy dotąd nieznana. I trzeba być rownie głupim co osoby negujące cierpienie XX wieku żeby tego nie przyznać.
Jak wytłumaczysz pięcioletniemu dziecku, ze się ludzie z nim nie chcą bawić bo nie ma butów z adidasa czy konsoli? Powiesz, mu, że jego pradziadkowie mieli gorzej bo była wojna? Na pewno mu to pomoże.
Albo jak dziecko zapyta się czemu wszystkie dzieci jeżdżą samochodem do szkoły z rodzicami, a jedno nie ma samochodu i jeździ autobusem to rozumiem, ze tez powiesz „nie martw się, dziadek walczył na wojnie, miał gorzej”
Ostatnio słyszałem przypadek, gdzie dziecko wróciło do domu i zapytało mamy dlaczego nie maja w domu zmywarki, bo wszystkie dzieci w klasie maja.
I żeby było jasne, ja nie neguje cierpienia tych ludzi. Oni cierpieli i to bardzo. Czy mieli gorzej niż dziś? Bardzo możliwe, ale stwierdzenie, ze dziś się ludziom w dupach poprzewracało bo maja telefon komórkowy, a kiedyś walczyli na wonie to jest co najmniej niepoważne.

0

@Borneo Przeczytane.ale.jakim.kosztem.

0

@macio_944 Ale teraz już na pewno wrócimy do normalności?

0

@Arnold1234 na pewno na betclic

0

@Sulimo ja dla gatunku Sci-Fi to z automatu dałbym 1 *__*

1

@BoreekxD Nie pierwszy raz wrzuca fake, którego ktoś łyknął :D

0

@IronSanHybrid nie bardzo rozumiem tego porównania? Przykład z Polakami potwierdza tylko, ze uciekają ludzie bogaci a nie biedni, wiec twierdzenie, ze ci co stoja na granicy biedni nie są jest jak najbardziej prawdziwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?