11

@Transu96 Jak kupujesz samochod to wolisz zeby Ci służył 15lat ale był troszke gorszej jakości niż somsiada, czy wolisz poszpanować 3 lata i na złom go oddac?
Edit: Patrząc co Suarez pokazuje w LM i jakie tam notuje liczby nie ma prawa być ponad Robertem

0

@PenaldinhoGaucho no to chyba podchodzi o punkt w regulaminie dotyczący trollingu

2

@Djzordon przy rzucie rożnym takich to ze 3 na raz będzie

6

@Djzordon W ciągu spotkań jest milion kontaktów i karnych nie widzę ;[

0

Luis Suarez o Messim: "Rozmawiamy codziennie. O meczach, o rodzinie. Powiedział mi, że kiedy gra na zimnie i w śniegu, to bardzo cierpi. Do złej pogody trzeba się przyzwyczaić."
To jak z tym deszczowym Stoke?

4

@Djzordon 3 letnie dziecko by ustało ten cios na Suarezie

0

@Persyfl Pewnie to, ze nic nie rozumiesz :/

0

@Persyfl w celu pokazania głupoty Twojej wypowiedzi, jakoby osoba zarabiająca więcej płaciła mniejsza podatki.

0

@Pilka_jest_okragla Owszem był na poziomie Messiego, był nawet poziom wyżej, w sezonie, w którym odwołano gale

0

@Persyfl To w takim razie autor pewnie najniższa krajowa zarabia skoro odprowadził 1kk podatku (jeśli mówi prawdę)

3

@Songo91 Nie .

44

@adasko1998 Barcelona nie wygra LE jeśli tam trafi.

0

@Emhyr ja w pierwszym meczu gralem na Bayern. Do teraz zaluje ze tak malo dalem. Taki fajny kurs byl...

0

@Emhyr Super, kurs na Bayern może troche wzrośnie

0

@Hawajczyk Nawet nie czytam tych wysrywow, bo w połowie już się za głowę zlapalem, jak można tak nie rozumieć prostych rzeczy? Chodzi o liczbę drużyn w lidze mistrzów i ich jakość. Przywołujesz tu PL i mimo braku wygranych, to zawsze widać w wyższej fazie różne drużyny. Podkreślam różne, a to świadczy o jakości w danej lidze. Tak samo jest z hiszpańska. W lidze ogorkowej te drużyny NIE LICZĄ SIĘ NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ, a to oznacza, ze mamy do czynienia z gigantem PSG i listonoszami w innych klubach. Naucz się czytać, bez odbioru
Edit: „Odkąd Leo przeszedł do PSG…”
„Poza tym koleżko drogi PSG rozegrało 17 spotkań…” to jak to jest, poogladales wszystkie spotkania PSG, czy tylko te z Messim. Bo nie wiem czy twój głupiutki rozum (który nie potrafi czytać ze zrozumieniem) zakodował, ze Messi nie grał w każdym meczu.

0

@Hawajczyk hah, to jaki niby wyznacznik danej ligii ma być jak nie sukces na arenie międzynarodowej?? XD
Opinia jakiegoś Janusza (Twoja), który poogladal pare spotkań PSG

0

@busquets5 zapomniałeś jeszcze dopisać „podszywko, hd”
Factos

0

@Hawajczyk dobre żarty. Taka zawalista ta liga, ze poza Psg to ich drużynę w 1/4 LM można spotkać raz na 5lat. Ja rozumiem, ze tu się wszystko robi, żeby opisać Messiego jaki to jest kox. Ale tak naprawdę gra w lidze ogorkowej, gdzie się nic nie robi poza bieganiem i gdzie nie ma żadnej drużyny sensownej poza Psg.

1

@Chaoss Jak to zwykle bywa:
Jak zespół zawali to każdy winny tylko nie Messi (Di Maria, Mbappe, Higuain)
Jak zespół wygrywa to zasługi tylko do Messiego.
Także wynik znasz, wnioski wyciągnij sobie sam.

1

@kkbarca co to znaczy, że dokłada z własnej kieszeni? W sensie, że płaci klubowi za możliwość trenowania?

0

@Ingiel Szacun. Mnie się to rzadko udaje

0

@szymon6847 proste. Real, Inter, Betis i w meczu Napoli kursik 60 zrobiło. Szkoda, ze taki mały wkład

0

@NismoFCB Karolak do komedii romantycznych jest top. Factos

3

@FCB24 Szeregowiec Ryan, wszystkie częsci Władcy Pierścieni i Harrego

0

Ktoś jeszcze skorzystał z prezentu mikołajkowego od buka (6,5 na betis)?

1

@Dundersztyc haha. Wczoraj się trafił chłopczyk co nie odróżnia faktów od opinii, dziś tył co nie czyta ze zrozumieniem. To zaślepienie im chyba logiczne myślenie odbiera.
@mekston
„Turniej rozgrywany co rok, w którym od dobrych kilku lat liczą się dwie drużyny hah” napisałem jasno od dobrych kilku lat. Chile coś grało dekadę temu, a Kolumbii to nawet nie skomentuje. Bo miałem (nie)przyjemność ogladac ich jeden mecz na tym CA i poziom ekstraklasy max.

5

@FC1899Barca Bo w Ameryce myślą, ze ten ich puchar Tymbarka, w którym liczą się dwie drużyny jest cenniejszy niż cokolwiek innego. Turniej rozgrywany co rok, w którym od dobrych kilku lat liczą się dwie drużyny hah

3

Komentarz usunięty

2

@arasz1819 No sednem sprawy było Factos o statystykach z top6 jakie podałem. Niestety Ty próbowałeś się skupić na dziecinadzie i zaatakować mnie, myląc opinie z faktami. Tak jak się spodziewałem nie potrafisz odróżnić NAJPROSTSZYCH rzeczy logicznych. Także dalsza dyskusja nie ma sensu. Odezwij się może za 10lat jak dojdziesz do maturalnej klasy i zrozumiesz najprostsze elementy dyskusji. Bez odbioru

2

@arasz1819 Pewnie w szkole nie tłumaczyli różnicy między faktami a opiniami. Factos (fakty) to są statystyki, które podałem. Nie chce Ci się ich szukać bo zapewne nie potrafisz ich znaleźć (może na informatyce pokażą za pare lat)
Natomiast stwierdzenie o ogorkowej lidze jest opinią. Ale taki dzieci jak Ty nie potrafią tego zrozumiec niestety.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?