JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Transu96 Jak kupujesz samochod to wolisz zeby Ci służył 15lat ale był troszke gorszej jakości niż somsiada, czy wolisz poszpanować 3 lata i na złom go oddac?
Edit: Patrząc co Suarez pokazuje w LM i jakie tam notuje liczby nie ma prawa być ponad Robertem
0
@PenaldinhoGaucho no to chyba podchodzi o punkt w regulaminie dotyczący trollingu
2
@Djzordon przy rzucie rożnym takich to ze 3 na raz będzie
6
@Djzordon W ciągu spotkań jest milion kontaktów i karnych nie widzę ;[
0
Luis Suarez o Messim: "Rozmawiamy codziennie. O meczach, o rodzinie. Powiedział mi, że kiedy gra na zimnie i w śniegu, to bardzo cierpi. Do złej pogody trzeba się przyzwyczaić."
To jak z tym deszczowym Stoke?
4
@Djzordon 3 letnie dziecko by ustało ten cios na Suarezie
0
@Persyfl Pewnie to, ze nic nie rozumiesz :/
0
@Persyfl w celu pokazania głupoty Twojej wypowiedzi, jakoby osoba zarabiająca więcej płaciła mniejsza podatki.
0
@Pilka_jest_okragla Owszem był na poziomie Messiego, był nawet poziom wyżej, w sezonie, w którym odwołano gale
0
@Persyfl To w takim razie autor pewnie najniższa krajowa zarabia skoro odprowadził 1kk podatku (jeśli mówi prawdę)
3
@Songo91 Nie .
44
@adasko1998 Barcelona nie wygra LE jeśli tam trafi.
0
@Emhyr ja w pierwszym meczu gralem na Bayern. Do teraz zaluje ze tak malo dalem. Taki fajny kurs byl...
0
@Emhyr Super, kurs na Bayern może troche wzrośnie
0
@Hawajczyk Nawet nie czytam tych wysrywow, bo w połowie już się za głowę zlapalem, jak można tak nie rozumieć prostych rzeczy? Chodzi o liczbę drużyn w lidze mistrzów i ich jakość. Przywołujesz tu PL i mimo braku wygranych, to zawsze widać w wyższej fazie różne drużyny. Podkreślam różne, a to świadczy o jakości w danej lidze. Tak samo jest z hiszpańska. W lidze ogorkowej te drużyny NIE LICZĄ SIĘ NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ, a to oznacza, ze mamy do czynienia z gigantem PSG i listonoszami w innych klubach. Naucz się czytać, bez odbioru
Edit: „Odkąd Leo przeszedł do PSG…”
„Poza tym koleżko drogi PSG rozegrało 17 spotkań…” to jak to jest, poogladales wszystkie spotkania PSG, czy tylko te z Messim. Bo nie wiem czy twój głupiutki rozum (który nie potrafi czytać ze zrozumieniem) zakodował, ze Messi nie grał w każdym meczu.
0
@Hawajczyk hah, to jaki niby wyznacznik danej ligii ma być jak nie sukces na arenie międzynarodowej?? XD
Opinia jakiegoś Janusza (Twoja), który poogladal pare spotkań PSG
0
@busquets5 zapomniałeś jeszcze dopisać „podszywko, hd”
Factos
0
@Hawajczyk dobre żarty. Taka zawalista ta liga, ze poza Psg to ich drużynę w 1/4 LM można spotkać raz na 5lat. Ja rozumiem, ze tu się wszystko robi, żeby opisać Messiego jaki to jest kox. Ale tak naprawdę gra w lidze ogorkowej, gdzie się nic nie robi poza bieganiem i gdzie nie ma żadnej drużyny sensownej poza Psg.
1
@Chaoss Jak to zwykle bywa:
Jak zespół zawali to każdy winny tylko nie Messi (Di Maria, Mbappe, Higuain)
Jak zespół wygrywa to zasługi tylko do Messiego.
Także wynik znasz, wnioski wyciągnij sobie sam.
1
@kkbarca co to znaczy, że dokłada z własnej kieszeni? W sensie, że płaci klubowi za możliwość trenowania?
0
@Ingiel Szacun. Mnie się to rzadko udaje
0
@szymon6847 proste. Real, Inter, Betis i w meczu Napoli kursik 60 zrobiło. Szkoda, ze taki mały wkład
0
@NismoFCB Karolak do komedii romantycznych jest top. Factos
3
@FCB24 Szeregowiec Ryan, wszystkie częsci Władcy Pierścieni i Harrego
0
Ktoś jeszcze skorzystał z prezentu mikołajkowego od buka (6,5 na betis)?
1
@Dundersztyc haha. Wczoraj się trafił chłopczyk co nie odróżnia faktów od opinii, dziś tył co nie czyta ze zrozumieniem. To zaślepienie im chyba logiczne myślenie odbiera.
@mekston
„Turniej rozgrywany co rok, w którym od dobrych kilku lat liczą się dwie drużyny hah” napisałem jasno od dobrych kilku lat. Chile coś grało dekadę temu, a Kolumbii to nawet nie skomentuje. Bo miałem (nie)przyjemność ogladac ich jeden mecz na tym CA i poziom ekstraklasy max.
5
@FC1899Barca Bo w Ameryce myślą, ze ten ich puchar Tymbarka, w którym liczą się dwie drużyny jest cenniejszy niż cokolwiek innego. Turniej rozgrywany co rok, w którym od dobrych kilku lat liczą się dwie drużyny hah
3
Komentarz usunięty
2
@arasz1819 No sednem sprawy było Factos o statystykach z top6 jakie podałem. Niestety Ty próbowałeś się skupić na dziecinadzie i zaatakować mnie, myląc opinie z faktami. Tak jak się spodziewałem nie potrafisz odróżnić NAJPROSTSZYCH rzeczy logicznych. Także dalsza dyskusja nie ma sensu. Odezwij się może za 10lat jak dojdziesz do maturalnej klasy i zrozumiesz najprostsze elementy dyskusji. Bez odbioru
2
@arasz1819 Pewnie w szkole nie tłumaczyli różnicy między faktami a opiniami. Factos (fakty) to są statystyki, które podałem. Nie chce Ci się ich szukać bo zapewne nie potrafisz ich znaleźć (może na informatyce pokażą za pare lat)
Natomiast stwierdzenie o ogorkowej lidze jest opinią. Ale taki dzieci jak Ty nie potrafią tego zrozumiec niestety.