0

@El dominatore No Gavi jeszcze nic specjalnego nie pokazał. Zagrał ze 2-3 mecze na dobrym poziomie i w zasadzie tyle. Camavinga mimo wszystko ma pełny sezon w lidze francuskiej zaliczony

7

@RonnieVEB Bzdura, A na pewno w kontekście Realu Carlo i Barcy Valverde

0

Psg bez Mbappe nie istnieje

1

@Rewolucja123 ten skład to chyba Realu Sociedad, bo z nimi aktualnie Barcelona się spiera. Real gra w innej lidze, lidze w której jeszcze zipie Sevilla i na korzyść królewskich bardziej byłaby wygrana Barcelony niż Remis. Ale takie dni w lidze hiszpańskiej ostatnio, ze zespoły ze szczytu tabeli remisują ze średniakami

0

@MrPGG bez przesady, chyba pół roku piłkę oglądasz XD. Jest kiepsko ale było o wiele więcej spotkań gorzej sędziowanych.

3

Podobnie jak Ramos 92:48

7

@Ojciec5tkidzieci jeszcze nigdy nie widział_m takiej formy

0

@Lautaro ja za Sevilla i tak tez mam na kuponie. Sevilla + btts

0

Wierny ogrodnik”
Ktoś oglądał? Poleca?

4

Uffff.
Już myślałem, że dziś Tuska nie zobaczę w głównym wydaniu wiadomości, ale nie zawiedli.

0

@zTx ciekawe czy te dobre znajomosci z moderacja maja jakieś znaczenie

2

@DaPidejpi Ehh wiedza na temat zastosowań wiatru na podobnym poziomie, co wiedza piłkarska

0

@Sulimo Gavi lepszy od połamanca Verattiego xD
zobacz pare spotkań PSG bez Verattiego i kilka z nim w składzie i wtedy weź się za ocenę Włocha.

2

@Comentateiro jeśli to co zrobił @Transu96 bylo niskie, to zachowanie BI to było dno. Żeby raz mu tak odwaliło to pół biedy, ale MrTwitter regularnie eksponował swoją „władze” na serwisie i to, ze może tu więcej.

0

@MSN30 tez tak mam z jednym numerem

1

@hoeniker i to na farcie. Bilans 9:6 dajcy 12/15 pkt to niesamowity fart i na pewno nie powod do dumy

1

@marSON do 300zl myślałem
@VirtuoZ dzięki :D

1

@TheNekro94 @ranger3120 @marSON @VirtuoZ @fcbarcafan19
Dzięki bardzo panowie. Szukam takiego z zapachem bardziej lekkim, powiedzmy młodzieżowego, a nie coś w stylu biznesmena koło 50 (jakieś hugo boss czy coś)
Wszystkie przejrzę, dzięki :D

0

Faceci, Jakich używacie perfum? Jakie możecie polecić do kilku stówek?

2

@DonMatteo901 Pisze o jednym sezonie (2015/2016) następnie na podstawie tego sezonu wyciąga wniosek dotycząca całej kariery. Niezła odklejka tam poszła.
Zawodnik z takimi statystykami w lidze mistrzów jak Suarez nigdy nie może być nazywanym najlepszym w jakimś okresie, bo po prostu w najważniejszych meczach zawodził.

1

@Kondzix a byłeś kiedyś na l4 do na półtora roku?

4

@Burgund Portugalia-Hiszpania
Mam wrażenie, ze ostatnio ciagle ze sobą graja

1

@domin1515 Może i puchar Tymbarka. Ale jeden (z dwóch) ostatnich półfinałów pod względem widowiska stał na wyższym poziomie niż CAŁY turniej o puchar Ameryki Południowej (zwany inaczej pucharem Orlika), który swego czasu rozgrywany był co rok.

5

@kejdzi Może nigdy nie pracowali XD
Przecież jakby to tak działało, to (strzelam) co trzeci pracownik okazywaliby się niezdolny do pracy. Jeden by cierpiał na bezsenność, inni na problemy oddechowe jeszcze inny na coś innego i finalnie podpisywali by na czas nieokreślony, a po roku by mieli rezygnować i do końca życia brać hajs. Nieźle tam chłopków odkleilo XD

10

@Kusco15 Jeszcze można napisać, że w wypadkach drogowych zginęły setki ludzi i rząd kłania się piratom drogowym

0

1

@pres tak jak @Objectivo pisze
Czyli farmazony, tak myślałem. Zamykam dyskusję, siemanko

1

@pres „[…] podobnych fauli było 5…” pokażesz chociaż 2 czy farmazony?

0

@EsteBlanco Czyli właśnie dobrze kojarzyłem.

1

@POLAK12345 Ten co dogrywka była po tym jak Lewy na spalonym absorbował uwagę obrońców i zaliczyli gola dla Niemców?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?