1

@Ojciec5tkidzieci oczywiście Tomasz Karolak. Nie wyobrażam sobie polskiej komedii romantycznej bez niego

2

@Objectivo oczywiście, ze dobrze. Mam nadzieje, ze całkiem wyleci. Jak można się tak chamsko zachować

7

Oj Basieńka, gwiazda M jak Miłość po wylocie z TVP chyba przestraszyła się poważniejszych konsekwencji i pisma z prokuratury i wystosowała przeprosiny dla służb posługując się prymitywnymi argumentami

1

@Pewex dorzuciłbym jeszcze Zaginiona Dziesczyna, Contratiempo

0

@Dembouz1899 cudownie byłoby gdyby wygrała Polska

0

@IronSanHybrid No wątek policjanta był słaby, dziadka może nie był dla Ciebie Wow ale na pewno był zaskakujący. Serial nie jest zdecydowanie top1 (u mnie nawet nie jest w top3) ale na pewno nie jest zły. Natomiast niezwykle śmieszne dla mnie są opinie jakoby serial był strasznie przewidywalny, w momencie gdy jedyne co autor takiej opinii przewidział to zwycięzce gry, co moim zdaniem nie jest najistotniejsze.


0

@IronSanHybrid czyli tak jak myślałem. Dla każdego serial jest przewidywalny bo przewidział zwycięzcę XD

0

@Zip Dokładnie tak samo mam z Stathamem. Jak widzę jego w obsadzie to wiem, ze będzie gorsza przesada niż z Chuck Norisem

0

@IronSanHybrid zapewne jedyne co przewidziałeś to zwycięzcę gry. Nie przewidziałeś historii dziadka, nie przewidziałeś historii policjanta, nie przewidziałeś kim jest zamaskowany lider? Zgadłem?

3

@Dertinho I bardzo dobrze, teraz jeszcze pismo od prokuratury

1

@puyol_presidend5 Barcainfo tez nie skasował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

26

@tomek8756 I bardzo jej dobrze. Śmieszne są te pseudo celebrytki polskie co wystąpią w jakimś gownie pokroju M jak Miłość i zagrają w reklamie Playa i myślą, ze już są autorytetem

1

@Kgorecki2500 Oj nie sadze. Babcie bardzo często twierdzą, ze zawsze kupują za 50zl to tyle samo wydają ?a ze kupią mniej to uj) ewentualnie kupuja wszystko na promocji (niewazne, ze kiedyś np Cola na promocji była po 4 a dziś po 7)

4

@Sulimo Paulinho

1

@jedrek7000 Wiedziałem przed kliknięciem xD

0

@FCB_dimiC nic z tym nie zrobisz, ja juz chyba 2 bany wylapalem za naruszanie imienia serwisu. I oba dotyczyly tego samego o czym teraz piszesz. Najsmieszniejsze jest to ze w poscie inforamatora chyba z 10 osob oznaczylo moderacje

4

@FCB_dimiC no a komentarz pewnego informatora zawierający takie słowo to nawet w gorących był przez dobę

0

@Ronnie1992 Pięknie go zaorales. Nie muszę już nic dodawać. Dzięki

1

@Woland10 „co z jego goli jak tracą punkty” jego gole sprawiły, ze są na 1 miejscu w grupie LM, gdyby nie jego gole i to w końcówkach meczu, to United miałby 2pkt w grupie LM
A Juventus sobie świetnie radzi bez niego; 8 miejsce w lidze. Tak samo Real, wygrali raptem raz ligę i to w okresie najsłabszej Barcelony w XXI wieku.
Ole to słaby trener i tyle

0

@Sau_Ron a kiedy jakiś Polak? :D

2

@Sau_Ron Jakoś nigdy nic złego nie zrobił o ile kojarzę, ale niespecjalnie go lubiłem.

0

@socha nie wyszedłby. Ba wypadł by jeszcze gorzej, bo w polskiej drewnianej drużynie, próbowała była taktyka tysiąca i jednej wrzutek. Chyba, ze wziąłby piłkę z połowy boiska i przeszedł wszystkich zawodników.

2

@socha wystarczy, ze raz go zabrakło w LM i od razu odpadli. To wiele tłumaczy.
A z reprezentacja Polski to Messi tez by z grupy nie wyszedł akurat

1

@Comentateiro wkurzysz się na wszystkich, wszyscy cię wkurzają i dodatkowo Ty wkurzasz wszystkich XD

0

@Tom30 dlaczego złodziejstwo ekipy rządzącej?

0

@Pawel13sz Robert nie jest najlepszy w historii i to będzie jego 1. złota piłka a nie 7.

0

@dv_7 @Esteban_ witam w klubie

0

Ehh chyba nigdy taśma nie wjedzie xD

0

West Ham, Lyon/Napoli z handi, Leicester +btts. Co dziś gracie?
@Rust_Cohle
@Encore

7

@Comentateiro Trzeci kolejny głupi post. Najpierw Cię zezłomowano w kwestii leczenia się niezaszczepionych, a konkretnie żeby płacili za to na własna rękę (pomimo składek na NFZ), potem zostałeś wyjaśniony w kontekście aborcji i zmian w konstytucji. Teraz kolejny kiepski wpis, Ale z potencjałem na gorącą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?