JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilo0066 właśnie miałem to trochę rozwinąć i dodać coś o narodowcach, ale chciałem zostawić jak najmocniej identyczny tekst
29
@Arkon Jak mnie wkurza na tej stronie, że każdy o poglądach bardziej konserwatywnych czy prawicowych jest przedstawiany jako zwyrol, który akceptuje pobicia tęczowych (gorące dyskusje wielokrotnie i jakiś ohydny czyn i oczywiście komentarze, że prawa strona zadowolona), rozdawanie kasy, żeby przekupić wyborców i generalnie całe zło świata. Naprawdę życie nie jest takie czarno- białe jak się wydaje głównie zwolennikom Lewicy i KO.
4
@escarabajo takimi postami niszczysz życie użytkowników pokroju Mariusza, Araszka czy pewnego kapitana. Troszkę empatii!
0
@TR3YWAY ja mam tez wszystko stacjonarnie i w 90% siedzimy w maseczkach. Niektórzy chcą wywalać z zajec za jej brak
0
@Jakchcesz a nawet bardziej
2
@DonMatteo901 Margot Top
1
@Danny Gaucho dziwne, ze jeszcze lokalni eksperci nie zlecieli się, żeby napisać, ze z Luksemburgiem czy Litwa to nawet ich stary pijany by strzelił
1
@Mario96w sprzątaczka
0
Luksemburg płaci rachunek
0
@Survier A to super bo specjalnie pobrałem sobie apke z radiem i chciałem słuchać w komunikacji tylko nie wiedziałem czy transferu na miesiąc styknie. Dzięki :D
0
Wie ktoś może czy słuchanie radia pobiera dużo transferu danych?
0
@prokofiew Nie to coś bardziej konkretnego, bo w LN grają mocniejsze drużyny niż w CA
0
@Rust_Cohle deprecjonujesz CA i chwalisz ligę narodów. Musisz być fanbojem pięknego
0
@Rust_Cohle grane coś dzisiaj?
0
@Mr8lack Haha spoko. W takim razie Łukasz Wrzutquez to jeden z topowych zawodników Realu Madryt, bo Zidane, „który ma większe pojęcie niż ja i Ty był z niego zadowolony i dał mu zagrać [w uj] minut w [zeszlym sezonie]”
Podobnie jak placek Szczesny
Fajna logika, pozdrawiam
0
@Mr8lack I co z tego, ze zagrał? Zagrał i nic nie zrobił poza masa fauli i licznymi stratami. To co zmienia fakt z kim i ile gral?
0
@krawczykPSG Obecnie, tj w sezonie 2021/2022 najlepszy jest Benzema
5
@kaamil1910 Gavi bardzo dobry mecz? Chyba tylko dlatego, ze ma 17 lat tak oceniasz XD. Mnóstwo fauli i strat, brak jakis sensownych i ciekawych zagrań.
3
@POLAK12345 a Ty co się tak frustrujesz? Napisał @Encore, ze zgodnie z przepisami, dodatkowo dorzucił opinie gościa, który jest sędzia, a Ty się napinasz jak plandeka na żuku. Kupon Ci nie siadł za 10k czy o co tak spinasz?
1
@BartqRKO Wiąże się to z pewnym ryzykiem. Jeśli zawodnik uważa, ze rywal jest na spalonym to puszcza piłkę, jeśli nie to próbuje wybić. Jak mu się uda to fajnie, jak nie to sytuacja jak dziś.
Jeśli jest zagranie wzdłuż bramki i obrońca próbuje je przeciąć [i wybić] to tez zdarza się, ze walnie samobója. W takiej sytuacji tez podejmuje ryzyko jak w tej ze spalonym. Może zaryzykować i puścić piłkę (jeśli rywal jest za plecami dobije do pustej, tak samo jak gdy nie ma spalonego rywal wyjdzie 1v1), może zaryzykować i przeciąć piłkę i walnąc swojaka (tak jak zaryzykował dziś Garcia, próbując wybic piłkę i zagral do Mbappe), albo może piłkę wybić i być bohaterem (tak chciał Eric, ale sie nie udało)
1
@Hanok No mieliby taka ocenę bo grali tak samo słabo jak Gavi. A w zasadzie Mbappe grał słabo jak Hiszpan, a Benz całkiem przyzwoicie. Ale sam sobie odpowiedziałeś, strzelili gola, zrobili swoje i ocena wyższa. A Gavi? No cóż, do samego końca słabo.
0
Karim? Top
1
@Rust_Cohle ja nie stawiałem, ale mysle, gładkie 3/4;0/1
0
@Cvzx W punkt, chłopaki z reszta sami sobie odpowiedzieli, że tryplet (x2) i sekstet maja dwie drużyny. 13x LM ma tylko jedna i jestem wręcz przekonany, ze prędzej ktoś zdobędzie kolejny tryplet (sekstet) niż dorówna 13 LM. Mysle, ze przez kolejne 50 lat nikt nie dobije do 13 Uszatek.
2
@macio_944 „A tak swoją drogą, Gavi w rep. Hiszpanii to najlepsze co się przydarzyło futbolowi w mijającym tygodniu” dlaczego niby jest to najlepsze?
Zdecydowanie lepszym może być dla wielu osób genialne meczycho wczoraj. Co kogoś obchodzi, z wyjątkiem kibiców reprezentacji Hiszpanii i drużyny Fc Barcelona, występ w kadrze Gaviego?
0
@krawczykPSG To jednak pasuje trzymać się konsekwencji. Bayern>Barca
Argentyna>>>>>>>>>>Polska
1
@krawczykPSG „[...] i to przy tym, ze druzyna z jaka gral lewy a Messi to gigantyczna roznica…”
„jakby nie odpadał na euro ze Słowacja by miał więcej”
To jak to w końcu z tymi drużynami jest? Kto miał lepsza a kto słabsza?
1
@Rust_Cohle w punkt xD
0
Co gracie na Ligę Narodów?
Osobiście chyba dam Włochy i Francja+btts
@Rust_Cohle @Bobo25 @Encore @okiemtypera_lucaxx95 i reszta, których nickow nie pamietam :D
0
@LS Miałem na myśli ogólnie jakieś materiały po angielsku, ze tego w większości nie rozumiem. BBC sprawdzę i ocenie. Dzięki za resztę informacji :D