- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1445 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1445 Culés
1
O, wczoraj 2100 przypadków, dzisiaj już 2600, ciekawe jak to się będzie toczyło w następnych dniach, ale w sumie mnie to nie dziwi, jako student mogę powiedzieć, że mam wszystkie zajęcia na uczelni, ćwiczenia po 20 osób w sali, wszyscy bez masek siedzimy, wykłady po 60-70 osób to samo a siedzimy w kupie, na korytarzach też nikt nie nosi. Aż się zdziwiłem że przypadków nie wywaliło już we wrześniu po powrocie dzieciaków do szkół.
6
@TR3YWAY "[...] mam wszystkie zajęcia na uczelni, ćwiczenia po 20 osób w sali, wszyscy bez masek siedzimy, wykłady po 60-70 osób to samo a siedzimy w kupie, na korytarzach też nikt nie nosi".
No i prawidłowo. Wracajmy do normalności.
0
@TR3YWAY
Ja jestem ciekaw przy jaki stopniu studenty wrócą na zdalne.
0
@TR3YWAY No na mojej uczelni, wykłady mamy zdalnie, ćwiczenia i laborki normalnie na uczelni, a niektórzy nam każą być w maseczkach na zajęciach.
0
@Zoker Zgadzam się z tym, też wolę "normalność", jednak z doświadczenia z zeszłych semestrów wiem, że wykłady zdalne mają więcej plusów niż stacjonarne. Ćwiczenia, szczególnie na uczelni technicznej - wiadomo że tylko stacjonarnie mają sens. Nie chodzi mi o to, że płaczę i chcę mieć wszystko zdalne, ale raczej obserwuję tendencję i obstawiam że i tak jeszcze jakieś kolejne obostrzenia przed nami.
0
@TR3YWAY Niedzielski zapowiadał 5tyś zakażeń na dzień pod koniec miesiąca, a więc spokojnie wrócicie na zdalne. No chyba, że rząd wymyśli nową hybryde tzn zaszczepieni stacjonarne, a nieszczepieni zdalnie:D.
0
@Barca1992 Zaszczepieni stacjonarnie, niezaszczepieni zdalnie - głupszej rzeczy nie dałoby się wymyślić. :D
0
@TR3YWAY wiem, że to raczej niemożliwe, ale w sumie w tym kraju różnie może być:)
0
@TR3YWAY ja mam tez wszystko stacjonarnie i w 90% siedzimy w maseczkach. Niektórzy chcą wywalać z zajec za jej brak