JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Szanuje Twoja opinię, lecz mam zgoła odmienną. Zwykle chakalaka jest wyjaśniany i nagle znika z dyskusji, albo pali głupa jak w przypadku kradzieży grafiki od @BarcaInfo
Chociaż czasami faktycznie nie brakuje ludzi którzy się zagotują, lecz stoja oni zarówno po jednej jak i drugiej stronie barykady
2
@Comentateiro dlaczego stosujesz mowę nienawiści?
3
@Comentateiro oho. LuisSalvano potem Janiama teraz Chakalaka?
Ich wszystkich łączy jedno, ze myśleli (lub nadal myślą), ze na tej stronie jest „kółko wzajemnej adoracji”, które tylko czeka na post danej osoby, żeby się dopierdzielic. W rzeczywistości sami się orali i pogrążali. Janiama się ogarnął, LS co jakiś czas palnie głupotę, ale już rzadziej majaczy o hejterach, został już tylko ostatni.
Ale spokojnie, on i jego polityczni fani również zrozumieją (jak wspomniana dwójka), ze wyśmiewanie ich postów wynika z głupoty, a nie z przyzwyczajenia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@barcelonaLM całe szczęście konfederacja odjeżdża lewicy
0
@Ojciec5tkidzieci mnie uratowali ale Lecerkusyn dał dupy. Miałem handi…
0
Jest szansa na gol looomotivu? XD
3
@ShawnC „3:0 jak zobaczyłem na koniec to odetchnąłem bo z taką kadrą to ugrac coś to jest mission impossible.” No właśnie w tym problem. Wyszli na mecz u siebie po najniższy wymiar kary, nie oddając nawet celnego strzału! Co więcej Przebiegli 15km mniej. Nikt nie miałby pretensji jakby było 5;0 (bo chyba każdy spodziewał się porażki) ale po jakiejś walce i zaangazowaniu.
„Ze składu odszedł Messi z Griezmannem czyli 90 bramek z poprzedniego sezonu a w zamian dostał Depaya i drewno De Jonga”
Brzmi jakby zamiast Messiego i Griezza przyszedł wujek Wiesiek i wujek Janusz co pokrywali na codzień w Bklasie.
Z taka kadra nie oddać celnego strzału to nie ma wytłumaczenia
0
Jakiś dobry horror?
0
@Mat97 Trener, trenerem. Tu chodzi o zaangażowanie i wole walki. Jeśli masz słabsze umiejętności nadrabiasz sercem. A jeśli Barcelona przebiegła 15km mniej niż Bayern to z czym do ludzi?
0
Ogląda ktoś Boruss? Jest szansa na gol Turków?
1
Cristiano wczoraj gol dziś asysta. Goat
Ronaldo > Messi
0
@Boromir4 W teorii duza różnica, bo w praktyce jestem pewien, ze jakby Bayern grał w 10 od 38min to wiele by się nie zmieniło. Może byłoby 2:0, a nie 3
20
@Janiama a ile kibiców futbolu zna chociaż jednego piłkarza Young Boys, którzy klepneli wczoraj United?
Albo ilu kibiców zna chociaż jednego zawodnika piąto ligowca, który oddał więcej strzałów celnych niż Barcelona?
1
@Rust_Cohle Przyznam szczerze, tez nie jest to dla mnie topowy poziom. Ale jakby nie patrzeć zewsząd go chwalą, każdy trener go wystawia to zakładam, ze ludzie, którzy się faktycznie znają widza więcej niż ja
3
@Cochise ale Bayern strzelił dwa razy z rykoszetu i ferfocla. Tez nic nie pokazali tylko mieli farta
5
@pres O stary, byłem tu zanim trafiło to do gorących.
1
Piękni są ludzie, którzy argumentują tragiczny występ młodym składem. Każdy się pewnie spodziewał wtopy, ale w takim stylu, żeby nawet strzału nie oddać na bramkę? „Bayern nic nie pokazał bo 2 rykoszety i ferfocel”. Nikt cudów nie oczekiwał, ale mając w składzie Depaya Pedriego de Jonga Stegena to chyba trzeba spodziewać się czegoś lepszego. To zawodnicy, którzy z miejsca wchodzą do pierwszego składu 90% topowych drużyn. Young Boys nawet jednego takiego zawodnika nie ma, a potrafiło się postawić i wygrac z United
1
@4drian0 Real i btts
4
@foczkyyyhg nikt nie mówił, żeby zbić Bayern. Ale nie oddać celnego strzału u siebie to zart xd
0
@AmigoBlancos Real win i obie strzela. Piękny kurs, łatwy typ
0
@Jakchcesz Pedri i de Jong okej, ale Araujo? Mysle, ze w żadnym topowym klubie nie znalazłby miejsca w podstawowej jedenastce. Chyba, ze poszedłby grzać ławę
0
@clyde Cou?????
1
@Janiama W takim razie przepraszam jeśli uraziłem, mniej śledziłem jakiś czas temu la ramble i musiała mi umknąć ta informacja. Przepraszam raz jeszcze
3
@Janiama „wpóźcić” Matko Boska jak takie coś można napisać w ogóle?
0
@ElPonczato @Norkusik @Stasiuburza @Kamilos84 wlasnie mysle czy coś podbić czy po prostu mocniej na sam Bayern dać a resztę meczów na drugim kuponie
0
Czy 2.05 kurs na Bayern to prezent od Buka? Czy jednak możliwa niespodzianka?
1
@Encore Szeregowiec Ryan
Matrix
John Wick
Harry Potter (każda cześć)
Władcy Pierścienia (każda cześć)
2
@macio_944 Nie wiem jakie fanpage masz polubione, ale ja takich rzeczy nigdzie nie widzę
0
@Don-Corleone Ten post nijak ma się do postu jaki dodał @ściah, który w swojej wypowiedzi porusza temat przebiegu kariery oraz mentalności. A z tego co widzę pomiary przez Ciebie opisane nie dotyczą ani jednego ani drugiego. Zatem komicznie to wyglada gdy zwracasz się bezpośrednio do sciaha, a poruszasz zupełnie inny wątek xd