La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1643 Culés

6

Śmieszy mnie to ciągle narzekanie na Koemana .
Ze składu odszedł Messi z Griezmannem czyli 90 bramek z poprzedniego sezonu a w zamian dostał Depaya i drewno De Jonga. Reszta z ataku kontuzjowana.
Nie ma alternatyw na poziomie na bokach obrony , w drugiej linii gra Busquets , który nadaje się do tarcia chrzanu od 4 lat i osiemnastolatek a na zmianę nie ma nikogo sensownego .
Na obronie Pique , który już swój prime ma dawno dawno za sobą.
Tutaj nie ma czego szukać w starciu z takim Bayernem , 3:0 jak zobaczyłem na koniec to odetchnąłem bo z taką kadrą to ugrac coś to jest mission impossible .
Żaden z aktualnych piłkarzy nie znalazłby się w kadrze w sezonie 08/09 , może jedynie Fati z formą z zeszłego roku .

11

@ShawnC to powiedz mi jaką koncepcje wdrożył Holender na przestrzeni roku ? Czynwidac rękę taktyczną

10

@ShawnC Tylko że Koeman zamiast skupić się na pracy ciągle szuka wymówek.
Już nie wspomnę ile razy wyleciał na trybuny - myślisz że to pomaga drużynie?

4

@ShawnC 90 to chyba razem z asystami.

4

@ShawnC Dostał piłkarzy ktorych sam chciał. Mieliśmy spore osłabienia, jednak i tak skład z którym można osiągnąć lepsze wyniki. Nikt nie pczwkuke od niego trypletów. Tylko pomysłu i sprawienia żeby drużyna szła do przodu i się rozwijała. Nie powiesz że nie można było oddać strzału ma bramkę w meczu z Bayernem, kiedy ogórki w Bundeslidze to potrafią....

3

@ShawnC „3:0 jak zobaczyłem na koniec to odetchnąłem bo z taką kadrą to ugrac coś to jest mission impossible.” No właśnie w tym problem. Wyszli na mecz u siebie po najniższy wymiar kary, nie oddając nawet celnego strzału! Co więcej Przebiegli 15km mniej. Nikt nie miałby pretensji jakby było 5;0 (bo chyba każdy spodziewał się porażki) ale po jakiejś walce i zaangazowaniu.
„Ze składu odszedł Messi z Griezmannem czyli 90 bramek z poprzedniego sezonu a w zamian dostał Depaya i drewno De Jonga”
Brzmi jakby zamiast Messiego i Griezza przyszedł wujek Wiesiek i wujek Janusz co pokrywali na codzień w Bklasie.
Z taka kadra nie oddać celnego strzału to nie ma wytłumaczenia

1

@ShawnC
rok grania a in ciagle ich niczego nie nauczył, nie ma automatyzmów, a drewnainego de jonga w ataku sam sobie wybrał wiec nie jest to argument

podsumowujac - nie gramy pressingiem, nie gramy piłka - nie ma automatyzmów, nie biegamy, właściwie to ciężko powiedzieć co gramy po roku czasu, a patrzac na przykład Brugge widać że nawet jak ma sie słabszy skład wybieganiem mozna wiele zdziałać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?