La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1552 Culés

2

Ale po co my mamy zwalniać Koemana czy wy jesteście normalni? Mamy pełno kontuzji Lapcio sprząta tej bajzel który zostawił Bartek lepiej nie będzie co myśleliście że zbijemy Baaaja Munsien No bez jaj druzyna z innej półki która już wchodzi w gaz niech u nas wrócą Dembuz Fati Aguero Coutinho ( tak niby wrocil ale to pierwsze 15min po roku przerwy) i wtedy mierzmy się z drużynami typu Baaaja. Dobranoc. Wierny do końca!!!! vamossss Barca!!!!

4

@foczkyyyhg nikt nie mówił, żeby zbić Bayern. Ale nie oddać celnego strzału u siebie to zart xd

2

@foczkyyyhg może i jest z innej beczki, ale my nie mamy składu tak słabego by na ich tle wyglądać tak tragicznie. Ronaldowi Leo uratował dupsko w poprzednim sezonie. Nic z tego nie będzie.

0

@JohnA Dobra przyczepiacie się celnego strzału a Baaaja same farfocle trafilcl

konto usunięte

1

@foczkyyyhg trzeba zmienić mentalność a z koemanem jest to niemożliwe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?