0

@FC1899Barca Benzema top

0

@Yanek dramat to stawianie spacji przed znakiem interpunkcyjnym oraz mylenie formy „ludziom” z „ludzią”. Niesamowite jak można napisać „ludzią”

0

@daniel32778 Skowronska top

0

@daniel32778 No dla mnie 10/10 w czym problem? Rubik to nawet koło Ester nie stała. Różne opinie na ten temat można mieć, sporo ludzi podnieca się tu żoną Messiego, a ona dla mnie jest np 7/10. Nawet ładna, ale nic specjalnego

0

@norbi77 Nie mówię, że zupełnie bez. Nie wiem czy oglądałeś Elite, ale do niedawna też tak myślałem, że ta Ester to przeciętna i co w niej ludzie widzą. Później, oglądając serial, ciężko było oderwać oko ;D

0

@kodi77 Ester z serialu w stylizacji na uczennicę 10/10. Ester z instagrama w full make=up 5/10. Zagadka rozwiązana.

0

@Wilczeq Ester na instagramie ma zdjęcia bardzo średnie (delikatnie rzecz ujmując). Zdecydowanie nadmierny make-up jej nie służy. Co innego natomiast w serialu, gdzies jest stylizowana na uczennice. Tam topeczka 10/10

7

@smiatuniu złoto, komentarz na pamiątkę. XD

0

@DaPidejpi No kto by pomyślał, ze nikt nie chce 36-latka z gigantyczna pensja XD

0

@norbi77 Dokładnie tak jak mówisz. Ogólnie pomysł na serial był bardzo fajny, mysle jednak ze mocno go zepsuli. Pierwszy sezon jest momentami komiczny i niezwykle nielogiczne. W każdym odcinku ktoś coś zobaczył/usłyszał i kogoś szantażuje. Co Ciekawe serial pokazuje raz po raz, ze bogaci mogą więcej a w obliczu szantażu słowo przeciw słowu, bogaty się boi biedaka (przecież by mu uwierzyli). Ogólnie fajny klimat szkolny (może dlatego, ze kilka lat temu się kończyło szkole) ale momentami wręcz gwałt na logice i mocny przesyt. Dlatego po 2 sezonach i 1 odcinku trzeciego chyba odpuszczam

0

@Kengo luis top

1

Bardzo często wrzucane są tu zdjęcia Ester i sporo osób podziwia, ale tez liczna grupa mówi, ze nic specjalnego, przeciętna. Do niedawna byłem raczej w drugiej grupie, ale jak zacząłem ogladac szkole dla elity to chyba wiem w czym tkwi sekret. Ester w stylizacji na szesnastolatek, w mundurku szkolnym jest 10x ładniejsza niż na tych zdjęciach na insta.
A jakie ogólnie macie opinie o tym serialu? Moim zdaniem dobry, ale bez szału, wydaje mi się, ze miał znacznie większy potencjał

1

@hayek Oj tak. MU na lidera PL to by było cos

2

Z jednej strony fajnie, ze Pepcio i jego petrodolary w dupke z drugiej strony zaje*iscie

3

@damiano996 Nic dziwnego, ze wszyscy będą negować. 34 miejsca w lidze się nie da zająć bo jest 20 drużyn. Nie ma za co

2

@DaPidejpi Niezła obronę? Obrona jest fatalna. Słabiutko na PO, solidnie ale bez szału na SO. Plus bardzo solidny Mendy ale nic więcej bo w ataku nic nie daje. Do tego Alaba, który nie wiadomo gdzie będzie grał. Obrona w Realu to poziom max Sevilli. Jedyne co maja top to bramkarza i pomoc, która razem dobija do 100lat

0

@Yoshi94 Kopia to kopia

4

@Kgorecki2500 Kosiniak to były dobry wybór

7

@KacperVEB Dziwić się, że ludzie głosują na PiS, argumentując to tym, że wszystko co złe, było za czasów poprzedniej partii rządzącej. Wystarczy poczytać opinie na temat Lapcia, który nie spełnia żadnych obietnic, a każdy tłumaczy to tym, że to wina Barto xd

0

@abram3k dlaczego wstrzymanie się do głosu oznacza sprzedanie się? :o

3

@michaleu Brzmi jak zapłakany frustrat. Marny trenerek, który obwinia wszystko i wszystkich tylko nie siebie

0

@Kamiloza91 „On zagrywa takie piłki o których Marco może pomarzyć” XD jest wysoko

0

@QuiqueSetien1958 Socjopata czy to Ty?

2

@AntekGriezmann Krótko z kopiarka

2

@QuiqueSetien1958 Nowy w serwisie? Witamy

0

1

@LuisSalvano Kto wie? Może Leo wróci z Neymarem na ostatni podboj Europy? Działa to prawo webstera jeszcze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps: Serdecznie współczuje dziecku, jeśli się urodzi w grudniu. Tyle czekać na urodziny, ostatnia 18 w klasie, zawsze najmłodszy wśród rówieśników.

0

@NorbiTBOB PSG tez lubi romantyczny futbol

1

@whoocash19841 ta dlatego przed Messim w ciągu 100lat 1x LM. Z Messim 4x

3

Z jednej strony fajnie, że Pepcio i ich $$$ dostały w dupe, z drugiej strony zaje****

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?