La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1473 Culés

1

Bardzo często wrzucane są tu zdjęcia Ester i sporo osób podziwia, ale tez liczna grupa mówi, ze nic specjalnego, przeciętna. Do niedawna byłem raczej w drugiej grupie, ale jak zacząłem ogladac szkole dla elity to chyba wiem w czym tkwi sekret. Ester w stylizacji na szesnastolatek, w mundurku szkolnym jest 10x ładniejsza niż na tych zdjęciach na insta.
A jakie ogólnie macie opinie o tym serialu? Moim zdaniem dobry, ale bez szału, wydaje mi się, ze miał znacznie większy potencjał

konto usunięte

2

@JohnA No pisałem już dawno, że w tych zdjęciach na insta to za dużo makijażu i filtrów, ale ogólnie to top.

0

@JohnA Pierwszy sezon dobry, potem już za dużo gejostwa i ich scen miłosnych...o wiele za dużo :/

0

@norbi77 Dokładnie tak jak mówisz. Ogólnie pomysł na serial był bardzo fajny, mysle jednak ze mocno go zepsuli. Pierwszy sezon jest momentami komiczny i niezwykle nielogiczne. W każdym odcinku ktoś coś zobaczył/usłyszał i kogoś szantażuje. Co Ciekawe serial pokazuje raz po raz, ze bogaci mogą więcej a w obliczu szantażu słowo przeciw słowu, bogaty się boi biedaka (przecież by mu uwierzyli). Ogólnie fajny klimat szkolny (może dlatego, ze kilka lat temu się kończyło szkole) ale momentami wręcz gwałt na logice i mocny przesyt. Dlatego po 2 sezonach i 1 odcinku trzeciego chyba odpuszczam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?