JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@luna666moon faktycznie dziwne wrażenie. Benzema odjechał już pare lat temu Surezowi
0
@Uukasz_93 w 97’
1
@KrwawiaceoczyVEB remontada
2
@fart I wtedy wjeżdża ona, Klaudia Jachira
3
@tomek8756 Nie sadze. W szkole podstawowej i gimnazjum uczy(ło) się również o Mahomecie czy Allahu, jako postaciach historycznych i nikt z tego burzy nie robi. Więc w czym rzecz? Za mocny zakręt w lewo zrobiony?
0
@culesjasiules obrona wyglada jak w jakimś Lipsku/Romie
0
@Vebrol ta i fiata do BMW
0
@cules100pro Czego nie krzyczałeś tak samo w ostatnim ligowym meczu przeciwko Celcie? A no tak, wtedy czerwo powinien dostac zawodnik Celty
2
@masq Co ciekawe zaraz po transferze były głosy, ze Messi te ligę zje, wypluje i wysra przy okazji
0
Komentarz usunięty
0
@macio_944 Ty to dodałeś w ciągu 24h juz z 10 nutek :D
1
@LeoMessiah Wataha, Cwiakala, Revo
0
@amanter topowy zawodnik gra w topowym klubie to chyba logiczne. Przecież Messi nie przeszedłby do Tottenhamu, tak samo Ronaldo dalej nie będzie grał w miernym juve
0
@amanter uciekł z juve bo ile będzie potencjalnego spadkowicza ciągnął za uszy
0
@Encore Karim top
0
@okiemtypera_lucaxx95 +2.5
0
@DaPidejpi ale united w lidze ma 13/15 pkt to o co chodzi?
0
@Roobo „Nie chodzi mi o zmianę”
A w głównej wypowiedzi dwa zdania z trzech o zmianie XD.
3
@Roobo Trener powinien być oceniany za wyniki, a po zminie odwrócili losy spotkania i wygrali. To za co ma być trener opierdzielany? Bo się zawodnik splakal haha. Pochwały dla trenera za reakcje na boisku.
5
Zszedł Hamulcowy i Psg na 2:1
0
@Joe_Pesci przez 81min nie przesadził
0
Messi pierwszy do zmiany ;o
1
@masterandservant jeszcze lepszy jest argument, ze dobija na pusta. Jakoś w ostatnich latach w MU nikt nie potrafi co mecz dobijać na pusta :D
0
@BarcaInfo jakby dołożył druga rękę to by pokazał liczbę goli w pamiętnym meczu Bayern-Barca. Akurat 10 palców
0
@dembabejlen dawno nie widziałem tak nieskładnie wypowiedzi. O liczbie błędów nie będę wspominał. Generalnie nie da się nic zrozumieć z tego bełkotu. Ale pewnie było pite przy sobocie.
0
@dembabejlen ????????????
0
Oj pewnie City napsuło trochę kuponów.
1
@barcelonaLM Tyle jest warta lewica. Zarówno do krzyku jak i sprzedania pierwsza.
2
@Oskar00 nie kojarzę, ale szczególnie mnie to nie dziwi, że centrolewica płacze o braku tolerancji, demokracji i wolności, jednocześnie obrażając, poniżając i wyszydzając każdego, kto ma odmienna od nich opinię
3
@Chakalaka w nazywaniu ludzi o innych poglądach „dzieciakami” i „egoistami”
Śmiem przypuszczać, ze @Comentateiro jest w tym przedziale wiekowym, a zatem tez jest dzieciakiem