1

@luna666moon faktycznie dziwne wrażenie. Benzema odjechał już pare lat temu Surezowi

0

@Uukasz_93 w 97’

1

@KrwawiaceoczyVEB remontada

2

@fart I wtedy wjeżdża ona, Klaudia Jachira

3

@tomek8756 Nie sadze. W szkole podstawowej i gimnazjum uczy(ło) się również o Mahomecie czy Allahu, jako postaciach historycznych i nikt z tego burzy nie robi. Więc w czym rzecz? Za mocny zakręt w lewo zrobiony?

0

@culesjasiules obrona wyglada jak w jakimś Lipsku/Romie

0

@Vebrol ta i fiata do BMW

0

@cules100pro Czego nie krzyczałeś tak samo w ostatnim ligowym meczu przeciwko Celcie? A no tak, wtedy czerwo powinien dostac zawodnik Celty

2

@masq Co ciekawe zaraz po transferze były głosy, ze Messi te ligę zje, wypluje i wysra przy okazji

0

Komentarz usunięty

0

@macio_944 Ty to dodałeś w ciągu 24h juz z 10 nutek :D

1

@LeoMessiah Wataha, Cwiakala, Revo

0

@amanter topowy zawodnik gra w topowym klubie to chyba logiczne. Przecież Messi nie przeszedłby do Tottenhamu, tak samo Ronaldo dalej nie będzie grał w miernym juve

0

@amanter uciekł z juve bo ile będzie potencjalnego spadkowicza ciągnął za uszy

0

@Encore Karim top

0

0

@DaPidejpi ale united w lidze ma 13/15 pkt to o co chodzi?

0

@Roobo „Nie chodzi mi o zmianę”
A w głównej wypowiedzi dwa zdania z trzech o zmianie XD.

3

@Roobo Trener powinien być oceniany za wyniki, a po zminie odwrócili losy spotkania i wygrali. To za co ma być trener opierdzielany? Bo się zawodnik splakal haha. Pochwały dla trenera za reakcje na boisku.

5

Zszedł Hamulcowy i Psg na 2:1

0

@Joe_Pesci przez 81min nie przesadził

0

Messi pierwszy do zmiany ;o

1

@masterandservant jeszcze lepszy jest argument, ze dobija na pusta. Jakoś w ostatnich latach w MU nikt nie potrafi co mecz dobijać na pusta :D

0

@BarcaInfo jakby dołożył druga rękę to by pokazał liczbę goli w pamiętnym meczu Bayern-Barca. Akurat 10 palców

0

@dembabejlen dawno nie widziałem tak nieskładnie wypowiedzi. O liczbie błędów nie będę wspominał. Generalnie nie da się nic zrozumieć z tego bełkotu. Ale pewnie było pite przy sobocie.

0

@dembabejlen ????????????

0

Oj pewnie City napsuło trochę kuponów.

1

@barcelonaLM Tyle jest warta lewica. Zarówno do krzyku jak i sprzedania pierwsza.

2

@Oskar00 nie kojarzę, ale szczególnie mnie to nie dziwi, że centrolewica płacze o braku tolerancji, demokracji i wolności, jednocześnie obrażając, poniżając i wyszydzając każdego, kto ma odmienna od nich opinię

3

@Chakalaka w nazywaniu ludzi o innych poglądach „dzieciakami” i „egoistami”
Śmiem przypuszczać, ze @Comentateiro jest w tym przedziale wiekowym, a zatem tez jest dzieciakiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?