La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1580 Culés

0

Mam dziwne wrażenie, że gdyby nie wypchnięto Luisa z klubu to byłby on dla nas w tym momencie gwiazda podobnego formatu co Benzema dla Realu Madryt... Już nawet nie porównując go do tego parodysty co to lepszy jest od Neymara

2

@luna666moon No, już na pewno nie ta prędkość, ale ustawienie w polu karnym to klasa światowa.

0

@luna666moon Jest lepszy ale tylko w grze głową ;)

6

@Coutinho007 Nawet w tym jest do dvpy

1

@luna666moon faktycznie dziwne wrażenie. Benzema odjechał już pare lat temu Surezowi

0

@luna666moon Oglądasz mecze Atletico w tym sezonie?

1

@luna666moon mam wrażenie ze gdyby tu był to byłby juz jego chyba 4 kolejny sezon gdzie mnie irytuje swoim buractwem na boisku. Życzę mu jak najlepiej, dziękuje za wszystko. Cieszę się ze odszedł. Chociaż jak dla mnie i tak o rok za długo tu był.

0

@Encore Oczyeiście, to była ironia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?