JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kubix05 za niedługo w Wielkiej Brytanii będzie powrót do nostalgii z tego zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15
@masq Sulimo to ten co ciagle wypisuje tutaj te wysrywy o bajkach?
3
@Janas11224 Po pierwsze to takie mecze zdarzaja sie raz na 50, tylko jak ogorki pokroju Tiraspola (np. Maribor, Apoel, Nordsjaelland, Midtjylland) dostaja lanie 4;0 czy wiecej to nikt nad tym sie nie rozwodzi bo to jest po prostu nuda, rutyna i nikt tego nie oglada szczegolnie, poza fanami jednej czy drugiej druzyny. Natomiast jak trafi sie taka niespodzianka raz na 10lat to kazdy trabi o romantyzmie i pieknie futbolu xD
Poza tym tego typu mecz (podobnie jak kiedys Barca-Celtic) to po prostu fart niesamowity. Zarowno Sheriff jak i wspomniany Celtic w meczu byl po prostu gnieciony, a ich wygrana to marnowanie akcji Realu i strzał zycia.
Ja mimo wszystko wole ogladac mecze pokroju PSG-Bayern (z tamtego roku) bo jest wiecej pieknych akcji i zagran. I to jest wlasnie piekno futbolu, a nie obrona Czestochowa zakonczona strzalem zycia
0
@YNS Benfica, Chelsea, Atlanta btts, Cristiano gol+win united.
Ja tak gram, oczywiscie za drobne dla rozrywki :D
2
@Rust_Cohle Było grane, ale co z tego jak o 20 po kuponie XD
2
@Rust_Cohle W punkt.
Wiedziałem, ze Inter da dupy, ale ze aż tak XD
2
@Dojaar duma
1
@Rust_Cohle ja bardzo podobnie mysle, tylko live + btts (Milan chyba u siebie strzeli) i w Interze btts + over 2.5. Jakoś w LM Inter daje notorycznie dupy (patrz mecz z Realem i czuje, ze może być wtopa na Ukrainie)
+ dzięki za oznaczenie :D
0
@LS kupon na Benfike poleci
1
@Barwindg @Rust_Cohle no właśnie. Prawie wszędzie grałbym btts + Real/Ajax/Live/City itp. Chętnie zobaczę wasze kupony (@KacperVeb także)
@Lionel_Messi (coś nie mogę oznaczyć) ja chyba zagram tam btts+Real
0
Bukmacherskie wariaty co dziś gramy?
@Rust_Cohle
0
@gumaz Sherif niepokonany od 16 spotkań (w tym tylko 3 remisy; 13 wygranych) natomiast Real słaby w obronie (prawie każdy mecz ze stracona bramka) tym bardziej, ze boki obrony kontuzjowane
1
@gumaz wydaje się, ze bramkę zdobędą na 100%
1
@Woland10 dlatego, ze mam btts
0
@TheNekro94 Hotel Paradise kiepska podróbka love island
2
@Dojaar Sprzedają z czym? XD
Pozujesz na jakiegoś jaśnie oświeconego, a nie potrafisz napisać prostego wyrazy poprawnie.
2
@DaPidejpi Zobaczywszy Twój żenujący (jak zwykle) komentarz postanowiłem zjechać do sekcji komentarzy, gdzie znalazłem wypowiedzi dwóch użytkowników, którzy mieli podobne odczucia do mnie, toteż się do nich zwróciłem z moja opinia na temat Twojej „twórczości”. Przyrównałem ja do LS, który zachowuje sie podobnie (ale jak tak teraz mysle, to jednak Twoje wypowiedzi to mieszanka LS i Chwytliwego, czyli spam połączony z nędznym szukaniem atencji). Natomiast Ty, wielce oburzony, postanowiłeś wylać swoją frustracje z powodu krytyki Twojego posta, sugerując mi co mogę, a czego nie mogę. Otóż mogę zignorować, tak samo jak Ty możesz bombardować swoimi wysrywami i również mogę wyrazić opinie na ich temat (co właśnie zrobiłem). Co innego pisać o sprawach prywatnych, a co innego pisać o wszystkim i o niczym, jak w Twoim przypadku.
A na forum wytrzymuje bez problemu, wręcz przeciwnie dobrze się bawię. Czasami tylko lekki cring mi towarzyszy czytając Twoje wysrywy.
0
@Dojaar pudło
3
@Dojaar kto to narodowiec?
1
@BorzyKrzys @Rust_Cohle Jak widzę te nędzne wpisy na siłe szukające atencji w przypadku tego użytkownika to aż zaczynam tęsknić za pewnym lewoskrzydłowym, fanatykiem Neymara. Ten, szukając atencji, to przynajmniej był często śmieszny (a raczej jego głupota)
43
@Dojaar nie czuje żebym miał niszczone życie to czemu wszystkich wrzucasz do jednego worka?
0
@Mroziu Chelsea
0
Ehh, kolejny raz zapewne jeden mecz zawali :/
0
Ktoś jeszcze ma Live?
1
@Rust_Cohle Chętnie skorzystam z następnego. Jak możesz oznacz.
1
@Rust_Cohle Skorzystane dzięki. Została Sevilla Live i Real
0
@Woland10 raczej przygodę. Bo kariera w przypadku lingarda to za dużo powiedziane
0
@Woland10 z Young Boys w takiej sytuacji wpuścił Lingarda. Pamiętasz jak się skończył tamten mecz i dlaczego?
0
@msmsms Lepiej mi odpowiadają zdalne studia, ponieważ nie tracę czasu na dojazdy (Czasami na 1 roku to jeździłem nawet 3 razy dziennie na uczelnie i z powrotem), oszczędzam mnóstwo kasy (chociażby nie wynajmując mieszkania), nie muszę moknąć w deszczu, marznąć w zimie i ogólnie się już przyzwyczaiłem.
A, ze niższy poziom?
No cóż, nie jest żadna nowością, ze na studiach wiele się nie nauczysz (tudzież szybko zapomnisz, podobnie jak w szkole, gdy idziesz do sredniej klasy i odpada Ci chemia czy inna geografia w 2 średniej, to wiele z niej nie pamiętasz). Zatem zdalnie czy stacjonarnie wielkiej wiedzy nie wyciągniesz. Nie czuje dużej różnicy między rokiem zdalnym a stacjonarnym. W obu przypadkach wiele się nie nauczyłem. (Oczywiście nie wszystkie kierunki nadają się do mojej tezy)
0
@Transu96 eee to codziennie, a nie tylko w weekend