JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPidejpi o co chodzi?
0
@Image No bo jeśli grał to grał to dupy, to jak nie grał to ma być lepiej?
3
@totalcrack Ale jaki los? Żeby atakować go w samochodzie razem z żona? Oczywiście, ze nie zasłużył.
Żeby go krytykować? Jak najbardziej
0
@LambiPL nie odpisałem na tamten bo to bzdury. Co to za zakaz palenia na przystankach skoro każdy pali?
Już bardziej trafia do mnie ten drugi komentarz na temat tradycyjnych papierosów i tych „na czasie” nie mniej jednak palić to każdy powinien u siebie w domu, a nie w miejscach publicznych
0
@BART97 Slyszalem kiedys historie osoby uzaleznionej, ktora sie przerzuciła na e-papierosa. Co wiecej, w pewnym momencie ten papieros sie zepsul i przestal dzialac, a ta osoba sie nawet nie zorientowala, dopiero jak jej ktos powiedzial.
0
@Kondziubarca @Rust_Cohle wydaje mi sie, ze w obu meczach btts to po prostu must have. A jak zobacze, że faktycznie Lunin w 1 skladzie to chyba gram na Osassune
0
Ktoś jutro skusi się na Rayo/Ossasune lub remis? Barca wiadomo w średniej formie, Real w klasyku tez zagrał bardzo słabo, a Osassuna ostatnio niepokonana. W dodatku jak ręcznik Lunin wyjdzie to już wgl
1
@rk ja nie oceniam wypowiedzi Carlo, ale tylko wytłumaczyłem jej znaczenie. Aczkolwiek każdego powinno się szanować
0
@kamyk_23 nic tylko współczuć. Ale jakbyś niewłaściwej osobie dmuchnął w taki sposób to pewnie by ci ten papieros z buzi wypadł
0
@BART97 nałogowiec może sie przerzucić na e-papierosy, wielkiej różnicy nie będzie.
@Jakchcesz wzrost cen napojów wysoko słodzonych o ~2zł, gdzie średnio kupujesz jeden napój na 2-3dni to nie jest aż tak mocno odczuwalne, a jakby paczka podrozała o 80zł i ktoś pali 2 na dzień to byłoby znaczące. Poza tym nietrafione do mojego przypadku, bo jak ktoś chce być gruby to niech sobie będzie, jak ktoś chce palić to niech pali w domu, a nie smrodzi na przystankach, chodnikach itp.
@marcin62 dlatego powinne podrozec wszedzie i to znaczaco.
@koksik2700 oczywiście, że nie jestem idealny, ale swoich niedoskonałości staram sie nie pokazywac przed innymi, utrudniajac im tym samym zycie. Jak mi sie chce lac to nie leje na przystanku czy na chodniku
36
@FioletoweOczy Właśnie totalnie nie rozumiesz wypowiedzi. Niewazne jest czy ktoś jest żebrakiem, trenerem, milionerem czy multimiliarderem. Na pierwszy miejscu jest przede wszystkim człowiekiem i należy mu się szacunek bez względu na zawód jakim się trudno.
5
Nie mogę się doczekac jak paczka papierosów podrożeje do 100zl albo będzie zakaz palenia wszędzie poza własnym domem.
Nie do wytrzymania jest smród z tego gowna, a szczególnie z papierosów z Ukrainy. Może jakby podrożały o kilkadziesiąt złoty to by niektórzy przestali palić, a nałogowcy przerzucili się na E-papierosy.
0
@Mankind O kurde to mega współczuje. Ja to symbolicznie na szybko za 5 taśmę skleilem i to był pierwszy mecz. Ale lipa :/
0
@RomanHoffer Ale takie mowienie nie ma sensu, jak nie odczujesz. Jakbys nie dostal podwyzki to bys mial 300zl mniej
0
@RomanHoffer Dziwnie to brzmi. To, se duza inflacja jest to fakt i ceny wysokie tez fakt. Ale lepiej mieć 3 stówy niż ich nie mieć
2
@Kamilos84 ehh mój kupon robi brrr
0
Wracam właśnie z Furiozy i na świeżo powiem, że bardzo średni film. Tzn pooglądać myślę, że warto, ale przy okazji jak leci w tv. Ale tracić czas, żeby iść do kina i jeszcze płacić to nieeee. Do rzeczy, sam film zalatuje kinem Wegi. Prymitywne dialogi, masa wyzwisk troche mordobicia, pierwiastek polityki i tak w zasadzie cały film. Bez żadnych efektów "wow", bez jakiś specjalnych porywających momentów dodatkowo średnie zakońcenie. Zapraszam do dyskusji
0
@MarioVeB! No szybko wyszło na Twoje :D
0
@MarioVeB! na ławce
1
@AbelKabel I co to ma wspolnego z pytaniem @Encore, który zapytał „Czy NA TEN MOMENT Vini>Fati”?
0
No to akurat. Prawie wystarczy na zwolnienie Koemana.
0
@Sau_Ron Ciekawa seria. Proszę o oznaczenie
0
@PatrychoO XD. Ale bzdury. Gdyby nie gole w LM z Villareal i Atlanta w końcówce to mieliby 2 pkt i 4 miejsce. Tak to maja 6 i są liderem
19
@Encore oczywiście, ze tak. Wczoraj w klasyku Viniciusz pokazał Fatiemu jak się gra. I niech nikt nie pisze o tym ile Brazol miał miejsca, bo Fati grał na Łukasza Wrzutqueza czyli w zasadzie jakby nikogo nie było
0
@arasz1819 nie tym razem. Wieczorem grał goat, przyszły zdobywca 7zp (nieoficjalnie powienien ich mieć ze 20) to nic nie mogło być ważniejsze w tym dniu. Bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, ze Argentyńczyk trafi co najmniej karetę.
0
@Woland10 Gdyby nie kluczowe gole Ronaldo (w meczach w których akurat nie był najlepszy) to w grupie Lm mieliby 2 pkt i ostatnie miejsce, tak to maja 1 miejsce i 6pkt. Właśnie tyle są warte te Twoje analizy.
7
@macio_944 Fajnie opisałeś mentalność narodu polskiego na swoim przykładzie, nie możesz się doczekac aż balonik pęknie czyli czekasz tylko aż somsiadowi się nie powiedzie hehe
0
@arasz1819 Ronaldo po prostu odpuścił wczorajszy mecz zdając sobie sprawę, ze jest słaby i nic nie zdziała. Postanowił się nie męczyć i zasiąść do wieczornego hitu, określanego mianem współczesnego klasyku, w którym to Marsylia podejmowała PSG w lidze farmerów. Przekonany o genialnym widowisku i partidazo Messiego, Ronaldo zasiadł wygodnie w fotelu, gotowy celebrować kolejne trafienia Argentyńczyka
0
@Vebrol Jest dobre nawet bardzo, ale nieproporcjonalne do hype
0
@klopx Akurat myślałem dziś pojsc do kina i grają to i to. Wiem, ze inne gatunki ale chciałem zapytać o jeden i drugi. Może niepotrzebnie to „vs” bo tematyka mocno inna