JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
58
@Comentateiro no to jeśli NFZ ma straszyć odmowa leczenia na covid dla niezaszczepionych to niech najpierw wypłaci im wszystkie środki jakie tam umieścili poprzez składki.
0
@PatrychoO xD
0
@FafitFCB i w lidze włoskiej jakoś lepiej idzie.
1
@BarcaInfo Pascal między wierszami mówi bardzo dużo. Przekazuje, że dali dupy bo Robert powinien dostac już rok temu balona, ale w tym roku prezentuje taki sam poziom. Co więcej, podkreśla, ze Bayern bez niego odpadł z LM, jasno pokazując jak ważny jest dla zespołu. Później zestawia z nim Messiego podkreślając, że w tym roku się ktoś do RL9 zbliżył, bo w tamtym roku był bezkonkurencyjny. Jedynie nie rozumiem końcówki, w której stwierdza, ze obecnie Messi również prezentuje wysoka formę. To chyba jakiś żarcik albo dlatego, ze gra w Psg
1
@amanter Czy każdy pamięta wpisy @ściah to nie wiem, ale na pewno sporo kojarzy bo są bardzo jakościowe i przemyślane. Być może jesteś jeszcze za młody, żeby to zrozumiec.
0
@sebasek99 Ale trzeba tez przyznać, ze taktyka na ten mecz Barcelony tez była jakoś przygotowane. Zmasowane ataki lewa strona, na słabiutkiego Łukasza Wrzutqueza niosły za sobą sporo zagrożenia i tak naprawdę tylko tam atakowano
0
@NaFazieHitman Ciężko na notatniku bana dostac
1
@Comentateiro śmiechom nie było końca.
7
@tobiasson92 we wtorek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Who needs Ronaldo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mns21 jeszcze trochę za młoda. Ale ma dobre zadatki
0
@Herato Oczywiście, że 6 trofeów w rok jest łatwiej bo trzeba trafić z forma w zasadzie przez rok i wygrywasz wszystko, żeby wygrac 3x LM pod rząd to musisz przez 3 lata trzymać formę
2
@HighestInTheRoom tylko w punkcie
0
@MesQueUnClub_87 Jeśli mu nie pojdzie to oczywiście, ze legenda ucierpi. Tak samo jak na kiepskiej trenerce ucierpiała legenda Koemana
0
@Janiama Tak szybko wróciłeś do futbolu? ;O Szacun
1
@neeed haha akurat sobie o tym pomyslalem :D
0
@norbi77 Rzadko wchodzę na notatnik, a chusteczki to raczej Tobie się przydadzą bo bombardujesz co chwilę postami na ten sam temat. Ja tam po meczu się tylko uśmiechnąłem i jak pisałem wyżej, jedyne co mnie zmartwiło to zepsuty kupon ;d
3
@_catalan wysyłając sms o treści "pomagam" na numer konta Barcelony, można wygrać pare wejściówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@arasz1819 Hahahah łzami? XD
Bardziej mnie przejmuje to, ze kupon nie wszedł, niż ten remis. Nie wiem czy te 5 młodzików co wymieniłem to cały skład, bo tylko tymi się w kółko podniecacie. Swoich znam doskonale, cała kadrę :D
Z niecierpliwością czekam na kolejny komentarz, w którym będziesz bronił rudego. Jedziesz z tematem
1
@norbi77 Ty tez wymieniłeś zawodników, którzy w większości nie grają jak Hazard, Asensio czy Camavinga. Poza tym w Realu tez dopiero wracają po kontuzji (Mendy, Carvajal) także hipokryzja niezłe. Baw się dobrze
0
@MarioVeB! Wtedy niestety sędzia doliczył 7min co zniszczyło mój kupon *__*
4
@norbi77 Pewnie tak samo jak Barcelona z najlepszymi zawodnikami młodego pokolenia i przyszłymi zdobywcami nagród Golden Boy i Złota piłka czyli Gavi Ansu Pedri Nico De Jong + do tego z najlepszym Holendrem De Payem, przyszłym topowym SO Araujo, dryblerem Destem i presim Pique dostaje trójpak od Benfici i Bayernu nie oddając strzału
0
Ehh. Ostatnio Barcelona zepsula handi w 97' dzis myslalem ze los oddal golem Sevilli w 96' to Var cofnal :(
0
Oglada ktos Seville? Strzela? xd
0
Juventus, Sevilla kto jeszcze zniszczy kupony?
3
@kuz Biali klękają w tamtym momencie i przepraszają, ze bohaterowie filmu musza się fatygować i iść po towar do sklepu, a nie jest on in przynoszony do domu.
0
@anxted Rozmawiamy właśnie o poziomie reklamy, który prezentuje następujące treści. Eliminacja osób, które stają na drodze LBTQWERTYUIOP
4
@JackH czarnoskórzy bohaterowie tego nagrania to na pewno przypadek