0

@Xxxbarca4ever No z nim tez jednak "cos" tam ugrali.

1

@Xxxbarca4ever Przed jego przyjściem mieli topowy środek pola, mlodszy blok defensywny i sprawniejszy atak oraz Pewniejsza sytuacje na bramce. Po jego przyjściu, była ta sama (znacznie starsza obrona), środek wymieniony na jakiś szrot złożony z odpadków innych klubów (Rabiot, Ramsey i jakieś wynalazki) i w ataku kaleka Morata oraz Dybala, który zgubił całkowicie formę.

0

@barteggg08 Nie strzeli więcej niż 2. Real często wlacza tryb eco (wynika to być może z małej rotacji) i w sytuacji, w której maja ułożony mecz i zapewnione zwycięstwo to po prostu odpuszczają. Tym bardziej, ze nie ma pazernego na rekordy Ronaldo.

0

@Xxxbarca4ever No według niektórych znawców to Ronaldo blokował Juventus i Messi Barcelonę. W końcu odblokowali swoje drużyny…

1

@kamiVeB Courtois, Thibaut i jeszcze taki jeden Belg

0

@QUNJ Nie wiem kto jest w mojej grupce i nie wiem czemu piszesz o puszczonych nerwach. To Ty mi w kółko odpisujesz XD

0

@QUNJ dodaj jeszcze spację przed znakiem zapytania. Będzie bardziej prymitywnie.

0

@Comfortable_ To dobrze, że ma tyle miejsca w kieszeni. Może się przydać na ten sezon.
@QUNJ Po przecinku spacja, dalej się nie nauczyłeś?

5

Wyciągnął już Militao Suareza z kieszeni?

0

Real oczywiście pięknie wchodzi, Psg traci gole w prawie każdym meczu, monako od kilku Spotkań w każdym strzela, to się spotkali ze sobą i monako ssie

0

@anxted na ten moment tylko tego brakuje. 120 na kuponie za 20 to zawsze stówka ;D

0

Ogląda ktoś Psg. Strzeli gola Monaco?

0

@Destroyer_of_Worlds dlaczego okoliczności w cudzysłowie?

0

@Comfortable_ nieee, strzelił karnego i przeprosił bramkarza. Potem zszedl do szatni i zaczął płakać

0

@Transu96 Nie bardzo rozumiem dlaczego bez Kante. Właśnie Kante w jego miejsce, tym bardziej, w tym ustawieniu potrzebny defensywny

5

@Transu96 Pedri to chyba za liczbę występów bo nie było komu grać w Barcelonie

0

@Encore Proste, 5 razy ogladane od nowa

0

@DarkShen Real przed Perezem nie grał w LE

0

@LS >Dobry film
> sci-fi

0

@Woland10 Ty to byś jeszcze ten sezon uratował mysle

0

@Azi Ja zaszczepiony dwoma dawkami od czasu szczepienia ŻADNYCH dolegliwości. Miałem może z 2-3 razy migrenę ale to już od dobrych kilku lat mam, wiec nie ma co liczyć

0

@Colon Będzie oglądane, pewnie znów na raz. Oby nie zakończyli po tym :D

1

@HighestInTheRoom Odpisuje teraz bo niestety banicja była. Miałem kupon Chelsea i Bayern z handi -2 ale no cóż XD

0

@HighestInTheRoom Ja postawiłem Atlanta + btts, ale jak patrzę na te kursy to chyba wszystko podobnie i podobnie płacone.

0

@QUNJ Przeczytane, ale jakim kosztem. To nawet trzecia klasa nie jest. Pisownia? Katastrofa.
"Dowalasz się do spacji po przecinku,mimo tego,że nie jest to żadna zasada..." nie jest to żadna zasada. Okej xD

2

@HighestInTheRoom Fajny kurs mogłoby dać tez Btts+Bayern tylko czy Barca gola strzeli XD

0

@HighestInTheRoom No i super. Pewniejsza kasa u buka

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

@ZielonySzparag Dzięki za informacje, szczerze mówiąc pierwszy raz w życiu o nim usłyszałem ;D

1

@Transu96 Ty chyba jednak niedowidzisz. Kolega @Yoshi94 pokazał Ci, że w jednym wybranym sezonie statystyki jakiegoś ogórka są lepsze niż Suareza, więc patrząc wybiórczo na jeden, najlepszy sezon w karierze. Top Deana > Top Suareza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?