JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@1899Seba1899 Zwykły rzeźnik, słabszy Casemiro
0
Streści ktoś na szybko o co chodzi ze Stano i jakimś gangiem?
0
@JohnnyBarca Gavi to zwykły rzeźnik
4
@Kusco15 W takim razie odzwierciedleniem czego są wyborcy lewicy?
0
@usztafik Dokładnie. Słyszałem ostatnio, ze jak dzwonisz do jakiegoś banku to pierwsze co mówi automat „jeśli dzwonisz w sprawie rosnącej raty kredytu wybierz 1” xdd
0
@Jakchcesz Tez nie rozumiem czemu dygacie. Już raz w tym sezonie rozpierdzieliliscie Atletic 1:1
1
@Ghotti ja współczuje tym, którzy brali kredyt przy niemal zerowej stopie % i myśleli, ze całe życie będą mieli taka niska ratę xd
1
@RedKorsak Bayern 8:2
1
@sexibarca @Pressinho @Explode @maroon @Vintee dziekuje wszystkim, na pewno z takiej puli coś wybiorę :D
0
Ktoś poleci jakiś film który dotyczy procesu sądowego? Typu słaby punkt/lek pierwotny/ czas zabijania?
0
@Sysia11 dembele Galactico XD
4
@KrychaFCB Leo się sprawdził znakomicie, a nie w miarę. Z takimi drewniakami robił awans, ogrywając między innymi Portugalię.
0
@Rewolucja123 w prawie każdym meczu pod wodza Xaviego, Barca traci gola. Niesamowita poprawa XD
0
@Azacca Taaak, ten. Dzięki
@Gwyn Tobie również
0
Takie pytanko mam, może ktoś kojarzy.
Oglądałem jakiś czas temu film, gdzie głównym aktor był jakimś uznanym rzeczoznawca, w sensie wyceniał jakieś różne rzeczy i trafił na dom, w którym mieszkała babka, która podobno nigdy z niego nie wychodziła bo się bała ludzi.
Oprócz tego jeszcze była jakaś chora dziewczyna, która siedziała ciagle w restauracji na przeciwko tego domu. Zakończenie jest bardzo szokujące, zarówno dla tego rzeczoznawcy jak i tej babeczki w restauracji.
Może za dużo info nie ma, ale może ktoś skojarzy, byłbym wdzięczny :D
0
„Cud w celi numer 7”
Oglądał ktoś może? Jakaś opinia?
12
@Eto'o9 R10 hahaha to jak w takim razie nazwać lewice? XD
2
@barcafan9512 Nic dziwnego. Dla nas to nuda bo leci co rok, jednak dla wielu dzieci rok w rok to nowa, super produkcja
2
@PRINSU Cobra Kai
0
@Persyfl Rozumiem, ze mówisz to jako przedsiębiorca i osoba prowadząca swój biznes?
0
@ViscaelBarca2007 dokładnie tak sam jak de Jong
2
@masq Zestwiac Holendra z Francuzem to chyba jakiś zart? Nie pamiętasz co Samu prezentował po przyjściu. To był top, zepsuła go kontuzja
0
@busquets5 chyba na odwrót XD
1
@MesQueUnClub96 Ronaldo przespał 3 lata w Juve XD
0
@Jarema1987 No Szczesny puszcza ostatnio szmaty i co w związku z tym? Nie zmienia to faktu, ze Buffon ostatnie lata kariery w Juve to bronił za zasługi, puszczając przy tym setki szmat
0
@Comentateiro Buffon to lepiej by się skupił na sobie, bo tyle spotkań co zawalił w ostatnich latach gry w Juve to głowa mała. Takie szmaty puszczał, że cyrk
0
@jeyx77x dać „milionera” xD
0
@Persyfl jak ja wypełniam anonimowe, niezobowiązujące ankiety to zdarza się zaznaczyć co popadnie, myślę (mogę się mylić), że większość osób w tej ankiecie działało podobnie. Poza tym, co innego zaprosić na Wigilię (i wyprosić), a co innego przyjąć na stałe.
2
@Janiama Dokładnie, też właśnie bardziej na sam strzał (piękny) zwróciłem uwagę na podanie Krossa :D
0
@Krzywy95 Jakby Barcelona miała pół porządnego pomocnika to tez by nie miał serii występów