0

@1899Seba1899 Zwykły rzeźnik, słabszy Casemiro

0

Streści ktoś na szybko o co chodzi ze Stano i jakimś gangiem?

0

@JohnnyBarca Gavi to zwykły rzeźnik

4

@Kusco15 W takim razie odzwierciedleniem czego są wyborcy lewicy?

0

@usztafik Dokładnie. Słyszałem ostatnio, ze jak dzwonisz do jakiegoś banku to pierwsze co mówi automat „jeśli dzwonisz w sprawie rosnącej raty kredytu wybierz 1” xdd

0

@Jakchcesz Tez nie rozumiem czemu dygacie. Już raz w tym sezonie rozpierdzieliliscie Atletic 1:1

1

@Ghotti ja współczuje tym, którzy brali kredyt przy niemal zerowej stopie % i myśleli, ze całe życie będą mieli taka niska ratę xd

1

@RedKorsak Bayern 8:2

1

@sexibarca @Pressinho @Explode @maroon @Vintee dziekuje wszystkim, na pewno z takiej puli coś wybiorę :D

0

Ktoś poleci jakiś film który dotyczy procesu sądowego? Typu słaby punkt/lek pierwotny/ czas zabijania?

0

@Sysia11 dembele Galactico XD

4

@KrychaFCB Leo się sprawdził znakomicie, a nie w miarę. Z takimi drewniakami robił awans, ogrywając między innymi Portugalię.

0

@Rewolucja123 w prawie każdym meczu pod wodza Xaviego, Barca traci gola. Niesamowita poprawa XD

0

@Azacca Taaak, ten. Dzięki
@Gwyn Tobie również

0

Takie pytanko mam, może ktoś kojarzy.
Oglądałem jakiś czas temu film, gdzie głównym aktor był jakimś uznanym rzeczoznawca, w sensie wyceniał jakieś różne rzeczy i trafił na dom, w którym mieszkała babka, która podobno nigdy z niego nie wychodziła bo się bała ludzi.
Oprócz tego jeszcze była jakaś chora dziewczyna, która siedziała ciagle w restauracji na przeciwko tego domu. Zakończenie jest bardzo szokujące, zarówno dla tego rzeczoznawcy jak i tej babeczki w restauracji.
Może za dużo info nie ma, ale może ktoś skojarzy, byłbym wdzięczny :D

0

„Cud w celi numer 7”
Oglądał ktoś może? Jakaś opinia?

12

@Eto'o9 R10 hahaha to jak w takim razie nazwać lewice? XD

2

@barcafan9512 Nic dziwnego. Dla nas to nuda bo leci co rok, jednak dla wielu dzieci rok w rok to nowa, super produkcja

2

@PRINSU Cobra Kai

0

@Persyfl Rozumiem, ze mówisz to jako przedsiębiorca i osoba prowadząca swój biznes?

0

@ViscaelBarca2007 dokładnie tak sam jak de Jong

2

@masq Zestwiac Holendra z Francuzem to chyba jakiś zart? Nie pamiętasz co Samu prezentował po przyjściu. To był top, zepsuła go kontuzja

0

@busquets5 chyba na odwrót XD

1

@MesQueUnClub96 Ronaldo przespał 3 lata w Juve XD

0

@Jarema1987 No Szczesny puszcza ostatnio szmaty i co w związku z tym? Nie zmienia to faktu, ze Buffon ostatnie lata kariery w Juve to bronił za zasługi, puszczając przy tym setki szmat

0

@Comentateiro Buffon to lepiej by się skupił na sobie, bo tyle spotkań co zawalił w ostatnich latach gry w Juve to głowa mała. Takie szmaty puszczał, że cyrk

0

@jeyx77x dać „milionera” xD

0

@Persyfl jak ja wypełniam anonimowe, niezobowiązujące ankiety to zdarza się zaznaczyć co popadnie, myślę (mogę się mylić), że większość osób w tej ankiecie działało podobnie. Poza tym, co innego zaprosić na Wigilię (i wyprosić), a co innego przyjąć na stałe.

2

@Janiama Dokładnie, też właśnie bardziej na sam strzał (piękny) zwróciłem uwagę na podanie Krossa :D

0

@Krzywy95 Jakby Barcelona miała pół porządnego pomocnika to tez by nie miał serii występów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?