0

Dzisiaj było grane, aż Barcelona strzeli czy co się stało, ze tak długo

1

@Janiama 2:1

1

@Kgorecki2500 sasin jedzie do Ameryki startować w następnych wyborach XD

0

@OsamaDembele w tamtym sezonie mieli mega dużo kontuzji

1

@Gomess dla niektórych ludzi tutaj Suarez>Lewy w historii, wiec każdy ma swoje zdanie, niekoniecznie prawdziwe

1

@Bocheno1 w dalszym ciągu nie rozumiem podstaw do usunięcia komentarza. Co gorsza, sześćdziesiątka napisała wcześniej podobny i jego komentarz został

1

@Bocheno1 miales racje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Rewolucja123 Oczywiscie, ze wiem. Znam sporo tutejszych ekspertów co się z internetu uczą. Szczególnie lekarzy

0

Komentarz usunięty

0

@Roobo Połowa sezonu była 5 kolejek temu przynajmniej dla Realu i Sevilli

1

@Bocheno1 A co z tym komentarzem nie tak? I kto miałby go zgłosić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Komentarz usunięty

1

@KrychaFCB strzelać to sobie możesz tak samo jak gdybać. Ma 7 straty pomimo ładowania karnych XD

8

@KrychaFCB ten placek ma w tym sezonie 12 goli i 5 asyst. Żaden z placków w ofensywie Barcelony nie wykręci takich stat do końca sezonu.

1

@BART97 Tak to już jest. Z Juventusem było tak samo, sporo osób im życzyło porażki, ale finalnie, po odejściu CR, sie okazalo, ze sporo osób nawet ich lubi. Teraz tak jest z United. Fanbojom nie pomoże

1

@Sau_Ron City, Barcelona, Atletico

0

@ShawnC Co Ty gadasz przecież Messi tam robi cała grę tylko koledzy marnuja akcje :/ biedaczek

2

@WiernyKatalonii chyba znajomy @Azacca

0

@GrzegorzFloryda no proste byczku. Czego nie rozumiesz XD

1

@Pawel13sz No każdy ze wspomnianej trójki: R9, Lewy i Suarez są na swój sposób widowiskowy. Charakterystyczne przyjęcie lecącej pilki na wyprostowanej nodze (wielokrotnie robił to lewy) to jest zdecydowanie top. Ale jak przychodzi do najważniejszych meczów w sezonie to jednak Robert robi różnice. Wiec raz jeszcze podkreślę. W swoim prime można dyskutować w historii napastnik z 30 golami w LM nigdy nie będzie uznany za najlepszego.
Nie mniej opinia ma to do siebie, ze każdy ma swoją :D

1

@Pawel13sz Dokładnie tak uwazam. W ujęciu historycznym zdecydowanie tak. Być może, gdyby nie kontuzje R9 byłby lepszy, bo mysle, ze miał większy potencjał ale co zrobić

1

@Nazio87 „Leczniczy jest też dotyk kota” no raz jak spałem to jak mi skoczył na brzuch to ten dotyk mnie nie uleczył wręcz przeciwnie.

3

@Pawel13sz No w prime to może tak, w historii to jednak Lewy>Suarez. Napastnik z tak tragicznymi statami w lidze mistrzów nie może być w historii lepszy od top3 strzelca.

0

@semafor żadnej różnicy

0

@Sau_Ron Miliato

0

@semafor Z ciekawości jak odróżnić słodkiego rzeźnika (Gavi) od tego gorszego (Casemiro)?

1

@MesQueUnClub96 Widze, że nie tylko o piłce nie masz pojęcia. Z angielskim też jest problem. Jak coś autorka tweeta nie napisała, że Ronaldo wtedy był najlepszy. A odnośnie goli. 3 gole to Ronaldo strzelił z samą Szwecja, gdyby nie to nawet nie byłoby ich na mundialu.

0

@PatrykBarca ??? Na pewno oglądałeś ten filmik?

9

@MesQueUnClub96 XD? I co to ma niby wspolnego. Lewy nie wyprowadził na Euro Polski mając w grupie Szwedow i Słowację. Czy to znaczy, ze nie był w tamtym momencie najlepszy?

1

@Janiama a ja mam nadzieje, ze Polska z Robertem podniesie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?