0

@ProMILs Krótko zamknięta dyskusja. Jak to mówią, w punkt

0

@macio_944 Słaba akcja, wszelkie tego typu działają na szkoda tego środowiska, które nawet nie popiera takich rzeczy.

1

@Adi123456789 Nie mogło być inaczej :D

0

@Herato z tymi kontuzjami nie pobije Cr, co więcej nie pobije tez Messiego. Może na 3 miejscu się zakręci

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ossasuna obie strzela

1

@kamyk_23 chłopcze, poziom postow carleone jest tak niski, że juz pewien Luis mial ciekawsze

2

@Don-Corleone Holownia przystawka kościelna xddd
Z reszta czego ja się spodziewałem po Twoich wysrywach.

0

@Hubsao chyba od niedawna ich śledzisz. Z każdego cisną bekę

1

@mindbender84 w punkt

0

Strzeli Napoli czy bez szans? Bo kupon zamyka

0

Miał ktoś może taki problem z telefonem, że przy pisaniu smsa, jakby pole tekstowe nie zjeżdza cały czas w dół i po paru zdaniach klawiatura zasłania to pole tekstowe. Innymi słowy obszar "nowa wiadomość" jest tak ogromny, ze po dwoch wyrazach nie widac totalnie tego co sie pisze. 1/3 ekranu zajmuje klawiatura, a 2/3 hasło "nowa wiadomość" Telefon to jakis złom MI

0

@PatrychoO o co chodzi ze Stano i Rosatti?xd

1

@Ying No jest właśnie tak, że Messi nie pokazał nic specjalnego w tym meczu, dwa podania (w tym do Neymara pod samą linię boczną), a w najważniejszym momencie zawiódł. Dlatego takie oceny.

2

@TheNekro94 Ty tak na poważnie czy sobie żarty robisz? xD
Veratti, Paredes, Mbappe + boki obrony to był znacznie wyższy poziom niż Messi.
"To tak samo można powiedzieć o całej 11 PSG" Tak, bo cała 11 zmarnowała karnego w kluczowym momencie spotkania.
"A gdybanie to lepiej zostawmy..." tymczasem 5 min wcześniej też Ty, "bo gdyby go wykorzstał to by pisano o dobrym występie Messiego..."
Fanbojstwo Cie chyba zaślepiło, przejrzyj na oczy i zdaj sobie sprawę, że Messi ma 35lat i zdarzają sie słabe mecze i niestety będzie ich więcej.

2

@TheNekro94 Tak jest, całe PSG totalnie zdominowało Real, ale Messi w tej dominacji nie był kluczowy, wręcz przeciwnie, gdyby nie Mbappe byłby winny remisu.

0

@MrPGG Należy pamiętać, ze Sociedad w przypadku wygranego zaległego meczu przeskakuje Atletico i to oni wtedy będą ścigać się z Barca

2

@Comentateiro Jak w ogóle można zestawić ze sobą te dwa wydarzenia ;9

0

@Rust_Cohle @okiemtypera_lucaxx95 btts w Live i Over w Bayernie jakies 3.5? Bayern mocno ofensywnie

0

Co tam gracie na LM? :D
@Rust_Cohle @okiemtypera_lucaxx95 i inni ;d

0

@OsamaDembele No chyba, ze faktycznie wywierali presję, ale arbiter ich olał XD

0

@OsamaDembele nie ma szans, jakby tak bylo to po kopniaku Militao bylby drugi karny, albo jakies powazne bledy zostalyby popelnione w meczu przez Wlocha. A nic powaznego nie wydrukowal.

0

@PatrychoO a niby skad sie te gole mialy brac? Mowisz o strzale z niemal zerowego kąta Neymara czy o czym? 3;0 to max i to naciagane

0

@D10SLEO Każdy piłkarz byłby hejtowany po zmarnowaniu karnego w kluczowym momencie w jednym z najważniejszych spotkań sezonu

0

@Pilka_jest_okragla z fanbojami*

0

@Comfortable_ co Ty człowieku gadasz wgl? Zadałeś pytanie kiedy strzelił bramkę to Ci odpowiedziałem, wspomniałem przy okazji o Messim i zmarnowanym karnym jakoby narracja, ze Ronaldo strzela tylko z karnych i do pustaka miała sens.

0

@Comfortable_ no to jest prawda, ale nie rozumiem po co to piszesz xd? Zapytałeś kiedy, to Ci odpowiedziałem. A dobra już wiem, trzeba było sobie troche połechtać ego

0

@AduŚ07 Takie tu śmieszki robisz z Viniciusza, a jego staty w tym sezonie są lepsze nie w zasadzie prawie calego ataku Barcelony xd

2

@Comfortable_ Wczoraj takiego gola strzelił, dosłownie po tym jak Messi podał z karnego do Courtois

0

@Bunk420 w punkt

0

@mekston No to się trochę pomyliłem, wydawało mi się, ze więcej. Ale nawet 78% to i tak sporo. Prawdopodobieństwo nietrafienia to 1/5. W dalszym ciągu uwazam, ze tytuł nie jest żadna przesada. Dla mnie mimo wszystko nietrafiony karny Messiego to szok. A sam karny Był wykonany fatalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?