1

@koksik2700 ale fanboje złapane XD

1

@FC1899Barca 1. Prison Break
2. Cobra Kai
3. Squid Game
4. Elite
5. Lupin
6. Dom z Papieru

8

@equwesta XD wielkie nieba, jak ktoś zje paczkę czipsów raz na jakiś czas

2

@Przemek2323 to już chyba 5. dzień pod rząd z ta sama bohaterką XD

0

@Kitek1640 ja byłem na matfiz, polecam

3

@Djzordon w sensie escandalo jest to, ze regulaminu nie znasz? Jakbyś poświecił chwile żeby się z nim zapoznać zamiast klepać durne komentarze to i bana by nie było

1

@Rust_Cohle w punkt xD

2

@DaPidejpi


Trzymaj, bo pewnie nie pamiętasz tego meczu. Moje ulubione to numery 5 i 6, zagranie godne siatkówki. A Ty które wybierasz?

0

@DaPidejpi no sześć nieodgwizdanych karnych dla Chelsea w 1 meczu to faktycznie pojedynczy przypadek. Ale ma całym świecie mYlA siE tylkO Na KorZySC rEalU

3

@GeneralXavi no popatrz to tak jak w 2009 każdy gloryfikuje sekstet a gdyby nie historyczny wałek z Chelsea to by był co najwyżej dublet XD

2

@DaPidejpi Nieoficjalnie się mówi, ze ma to być druga część filmu o faworyzacji. Pierwsza cześć w całości poświęcona Barcelonie i historycznej kradzieży z Chelsea w 2009

4

@MarioVeB! I ciut mniejszy niż głosowanie na lewice

0

@FCBparasiempre Za to w tym czasie komitet międzynarodowy był przychylny tylko i wyłącznie Barcelonie. Chelsea wie coś o tym

0

@GeneralXavi to wypadałoby dokładniej sprawdzić artykuły przed wypowiedzią zamiast wprowadzać ludzi w błąd

0

@zodiak_10 tak tylko przypomnę:
Messi: „Lewandowski zasługuje na złota piłkę”
Głosowanie na nagrodę fifa the best
Tez Messi: Neymar na 1 miejscu

0

@Coutinho007 I co z tego. Pisałeś, ze Lewy miał łatwiej bo miał top drużynę, Messi trudniej bo grał ze szrotem. To Ci wytłumaczyłem, ze Messi w top drużynie ma 1 gola w lidze, ale widzę, ze nic nie rozumiesz. Także siemanko

0

Komentarz usunięty

0

@DaPidejpi Nazywanie dorosłych ludzi dzieciaczkami przez dziewiętnastolatka to dopiero jest zart XD

0

@kkbarca XD. Odpal wolnego Ronaldo z Arsenalem bodajże, blisko lini bocznej. Nigdy takiego wolnego nie zobaczysz

0

Komentarz usunięty

0

@szkutnik91 ze słabszym rywalem gra się łatwiej, nic dziwnego

1

@blazeq MATS, Pique, Alba, Busi, FDJ tez już ze sobą trochę graja

0

@Coutinho007 i tak od sierpnia się kręci

0

@marcin62 Przecież ostatnio taka sama Real chyba dał z Benzema

4

@Kurkmen "Najpierw się z Ciebie śmieją,
potem Cię ignorują,
potem próbują z Tobą walczyć,
na koniec wygrywasz" :D

0

@Rewolucja123 O kurcze, ja przy podobny wzroscie prawie 2x mniej. Duzo wytrwalosci zycze ;D

1

@william_wallace Spoko, mnie bardziej po prostu to zasmieszylo, to przybliżenie, w trakcie podpisywania jakiś dokumentów.

14

@Kgorecki2500 Bardzo cieszy 7% lewicy, bo te sondaże dające im blisko 10 były niepokojące

0

@SitvMen podałem Factos

0

@lukaszbarca15 5 Gal Gadot
4 Adriana Kalska
3 Ester Exposito (ale przed operacjami, z czasów Elitę)
2 Margot Robbie
1 Monica Belucci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?