JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koksik2700 ale fanboje złapane XD
1
@FC1899Barca 1. Prison Break
2. Cobra Kai
3. Squid Game
4. Elite
5. Lupin
6. Dom z Papieru
8
@equwesta XD wielkie nieba, jak ktoś zje paczkę czipsów raz na jakiś czas
2
@Przemek2323 to już chyba 5. dzień pod rząd z ta sama bohaterką XD
0
@Kitek1640 ja byłem na matfiz, polecam
3
@Djzordon w sensie escandalo jest to, ze regulaminu nie znasz? Jakbyś poświecił chwile żeby się z nim zapoznać zamiast klepać durne komentarze to i bana by nie było
1
@Rust_Cohle w punkt xD
2
@DaPidejpi
Trzymaj, bo pewnie nie pamiętasz tego meczu. Moje ulubione to numery 5 i 6, zagranie godne siatkówki. A Ty które wybierasz?
0
@DaPidejpi no sześć nieodgwizdanych karnych dla Chelsea w 1 meczu to faktycznie pojedynczy przypadek. Ale ma całym świecie mYlA siE tylkO Na KorZySC rEalU
3
@GeneralXavi no popatrz to tak jak w 2009 każdy gloryfikuje sekstet a gdyby nie historyczny wałek z Chelsea to by był co najwyżej dublet XD
2
@DaPidejpi Nieoficjalnie się mówi, ze ma to być druga część filmu o faworyzacji. Pierwsza cześć w całości poświęcona Barcelonie i historycznej kradzieży z Chelsea w 2009
4
@MarioVeB! I ciut mniejszy niż głosowanie na lewice
0
@FCBparasiempre Za to w tym czasie komitet międzynarodowy był przychylny tylko i wyłącznie Barcelonie. Chelsea wie coś o tym
0
@GeneralXavi to wypadałoby dokładniej sprawdzić artykuły przed wypowiedzią zamiast wprowadzać ludzi w błąd
0
@zodiak_10 tak tylko przypomnę:
Messi: „Lewandowski zasługuje na złota piłkę”
Głosowanie na nagrodę fifa the best
Tez Messi: Neymar na 1 miejscu
0
@Coutinho007 I co z tego. Pisałeś, ze Lewy miał łatwiej bo miał top drużynę, Messi trudniej bo grał ze szrotem. To Ci wytłumaczyłem, ze Messi w top drużynie ma 1 gola w lidze, ale widzę, ze nic nie rozumiesz. Także siemanko
0
Komentarz usunięty
0
@DaPidejpi Nazywanie dorosłych ludzi dzieciaczkami przez dziewiętnastolatka to dopiero jest zart XD
0
@kkbarca XD. Odpal wolnego Ronaldo z Arsenalem bodajże, blisko lini bocznej. Nigdy takiego wolnego nie zobaczysz
0
Komentarz usunięty
0
@szkutnik91 ze słabszym rywalem gra się łatwiej, nic dziwnego
1
@blazeq MATS, Pique, Alba, Busi, FDJ tez już ze sobą trochę graja
0
@Coutinho007 i tak od sierpnia się kręci
0
@marcin62 Przecież ostatnio taka sama Real chyba dał z Benzema
4
@Kurkmen "Najpierw się z Ciebie śmieją,
potem Cię ignorują,
potem próbują z Tobą walczyć,
na koniec wygrywasz" :D
0
@Rewolucja123 O kurcze, ja przy podobny wzroscie prawie 2x mniej. Duzo wytrwalosci zycze ;D
1
@william_wallace Spoko, mnie bardziej po prostu to zasmieszylo, to przybliżenie, w trakcie podpisywania jakiś dokumentów.
14
@Kgorecki2500 Bardzo cieszy 7% lewicy, bo te sondaże dające im blisko 10 były niepokojące
0
@SitvMen podałem Factos
0
@lukaszbarca15 5 Gal Gadot
4 Adriana Kalska
3 Ester Exposito (ale przed operacjami, z czasów Elitę)
2 Margot Robbie
1 Monica Belucci