0

@Sysia11 możesz do tej listy celowo dorzucać więcej zawodników, którzy maja 0 zp i Zb. Będzie wyglądać bardziej efektywnie i merytorycznie tak samo bezsensownie

0

@Mns21 jest jeszcze kilka pozostałych zawodników ale wózek ciągnie Mbappe tak czy tak

2

@Marlon85 Oczywiście, że nauczycieli

0

@Pilka_jest_okragla Przecież napisał, że to najlepsza połowa za Xaviego. Podał po prostu factos o słabym Atletico, jakby Atleti tak zagrało z Realem to byście pisali, że rozkłada nogi jak każdy z Królewskimi xD.
Ja z kolei Piechoty nie lubie, bo zachowuje się odwrotnie do tego co napisałeś o Jakubie. Niby nie jest kibicem Barcelony, ale po wpisach odnoszę inne wrażenie.

0

@Compadre Factos

0

@Emhyr No popatrz a na tej stronie jest zawsze odwrotnie. Jak Real wygrywa to rywal odpuszcza, rozkłada nogi, na farcie, z wrzutki (tak się nie liczy), z kontry, sędzia pomógł.

3

@PatrychoO Ten turniej był takim organizacyjnym pośmiewiskiem, ze to nawet ciężko opisać a Ty się zastanawiasz czemu ludzie cisną z tego bekę XD

2

@Oskar00 są w tym wieku co Asensio 6 lat temu więc chyba najwyższa pora jak być takim dociekliwym

1

@Kgorecki2500 Piszesz to tak jakby Ronaldo co roku wygrywal xD

2

@Oskar00 A to nie Pedri/Ansu w tym roku?

0

@blazeq ja stawiam czerwoną kartkę dla rzeźnika

0

@OsamaDembele hehehehe

4

@PatrychoO Bayernem kręcił aż miło

2

@busquets5 na bramce XD

3

@Momals11 No nie porównują, bo w takiej sytuacji Messi ze spuszczona głowa siedziałby już w szatni

1

Ale nudny mecz. Real słabiutko

0

@pedrixxx tak jak pisze @Rajek99 szkoła sportowa to duże ryzykowa. Na każdym etapie mojego kształcenia, klasy sportowe zawsze były zdecydowanie te najgorsze i jeśli Ci nie wypali to będzie ciezko w przyszłosci. Ale to juz musisz sam zdecydowac, bo tak naprawde nikt nie wie jakie sa Twoje mozliwosic. Jesli uda Ci sie przebic dalej to zdecydowanie warto. Reasumujac, jest to bardzo ryzykowna decyzja

0

@Gall Co do pierwszego akapitu to bardzo dziwnie zakładasz. Ja gdyby nie lr to tez nie wiedziałbym kto to Gavi, a raczej wiedziałbym, ze to jakiś młodzik i tyle, a analizując otoczenie to czasami ludzie, którzy oglądają na codzień tylko wybrane mecze, mnie pytają „co to za randomy grają teraz w Barcelonie”. „Takich jak one są na peczki” seriali z duza oglądalnością wychodzi znacznie mniej na rok niż młodych, wiecznych talentów.
Oglądalność finału XD
Jak podaje Netflix, szkole dla elity 4tyg po wypuszczeniu oglądało 20mln gospodarstw domowych (a jest wielce prawdopodobne, ze w niektórych oglądało kilka osób na raz). Podkreślam 4 tyg po emisji.
Na koniec dodam, ze niestet o rozpoznawalności w dzisiejszych czasach właśnie świadczą social media.

1

@Kgorecki2500 no czego byczku nie rozumiesz?

0

@Gall Otóż nie. Liczby pokazują jasno, 30mln followersow Ester i 2 Gaviego. Blednie zakładasz, na swoim przykładzie, ze każdy zna wschodzące gwiazdy sportu. Sporo osób, fanów futbolu, nie zna takich piłkarzy bo umówmy się, jest to prosperujący zawodnik ale wciąż noname. Pare występów w Barcy, która teraz gra słabiej (to na pewno mniejsza oglądalność) i w reprezentacji to zbyt mało na duza rozpoznawalność. A Ester jest rozpoznawalna nie tylko przez fanów futbolu.

0

@Gall no oczywiście, ze medialności i popularności

2

@CatalanDream chyba pośród krajów z Ameryki Południowej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FCBparasiempre Bo pomagał PSG w przejściu jakiś zespół trzeciego świata w pucharze Francji

1

@Hubsao zgadzam się. Ale właśnie o te liczby chodzi co pisałeś. Co innego gol na wagę 3pkt, a co innego 3 gole z ogórkami w pucharze o czym mówił @Bobo25
Nie mniej jednak staty Auby wyglądają naprawdę dobrze.

1

@Hubsao to jest właśnie magia statystyk. Statystycznie człowiek i koń maja po 3 nogi

4

@MesQueUnClub96 Gavi na ten moment jest zbyt „mały” żeby się nim Ester zainteresowała.

0

@SkilledHydra16 1. Carlos i słynny rogalik
2. Ronaldo z Arsenalem (z racji miejsca z którego było wolny)
3. Messi z Live

0

Komentarz usunięty

6

@Odcinkowy Mimo wszystko Małysz>Stoch. Wygranie PS a wygranie IO to bez porównań

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?