JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vintee o super, szczerze słyszałem coś tam o tym, ale niewiele. Na pewno dokładniej się zapoznam. Dzięki :D
1
@Bobo25 @pt9 @BART97 w sumie faktycznie są to ciekawe propozycje. Myślicie, ze będzie na to jakiś fajny artykuł (bo będę potrzebował źródła). W sensie w przypadku Sasina to na pewno, a co do reszty? Oczywiście dziękuję wszystkim za propozycje *__*
0
Znacie może jakaś ciekawa historie (max sprzed 5lat) gdzie naruszona została etyka biznesu?
0
Rozegrał się ten Felix
0
@boss000 a potem ludzie piszą, ze na notatniku jest niższy poziom niż tu XD
5
@MrPGG jak to jest, że niektórzy kibice barcelony to normalni ludzie, którzy są obiektywni, a są też tacy co jak real wygra to od razu piszą że to sędzia pomógł, pisaliby tak pewnie też jakby real zmiażdżył dowolnego rywala 10-0, taka ich natura
0
@Gappeq dlaczego piszesz o wszystkich użytkownikach, tutaj też znajdą się odklejeni ludzi z czasów przed wynalezieniem koła
1
@AlexDark00 Najpierw piszesz o Aubie a potem o Courtois, nie rozumiem co ma słabszy mecz Auby do najlepszego gracza ostatnio w LL
0
@BombowiecKrawczyk Mysle, ze już się sam wystarczająco zaorales :D
0
@BombowiecKrawczyk No właśnie potrafię i jestem pod wrażeniem tej głupoty, dlatego chciałem się upewnić.
0
@BombowiecKrawczyk szanse na co?? XD
7
Komentarz usunięty
0
@zaiks Przez półtora roku Polakom nie puściły nerwy jak przy pandemii robili zdalne to teraz pewnie wytrzymają. Nawet dogadanie się z Unia nie pomoże załatwić tego na już. A ci ludzie musza na już spać
0
@ranger3120 @Muszynianka @Comfortable_ niby 1:0, ale nie chciałem się przyznać, ze dałem z handi XD
56
Jakby się ktoś zastanawiał dlaczego Leeds po 4 przegranych z rzędu ciśnie Leicester na wyjeździe to już spieszę z odpowiedzią. O 13 puściłem kuponik na Leicester
0
@Joe_Pesci @zaiks oczywiście, że zdalne nauczanie to niższy poziom, ale w tej sytuacji na pare tygodni mysle, ze można się zdecydować. W tym przypadku nie ma wyjścia. Trzeba było w trakcie pandemii uczyć normalnie. Teraz nie ma alternatywy, bo gdzie niby pomieścić 700k ludzi?
1
@zaiks To ze szkołami to akurat dobre. Gdzie niby pomieścić tyle ludzi?
1
@michal26 W sumie też prawda. Teraz zgoda :D
0
@michal26 tak jak pisałem wyżej i wspomniał @BorzyKrzys
Obie strony prowokują i warto o tym wspomnieć, toteż tak napisałem. Twoje stwierdzenie jakoby prowokowały tylko kraje NATO, moim zdaniem, jest nieprecyzyjne. I wymienienie wszystkich czynników, które napisałeś tego nie zmienia.
0
@Marcin91fcb No czaje, ale można powiedzieć, ze Rosja tez w jakiś sposób prowokowała
1
@michal26 też bym poprosił o oznaczenie w tego typu wiadomościach podsumowujących.
1
@michal26 Dlaczego założyłeś, że NATO prowokowało Rosję, a nie w drugą stronę. To znaczy może Rosja prowokowała NATO, najpierw w 2014, potem wspierając te republiki, ustawiając wojska, biorąc pod pachę Białoruś etc.
1
@barcelonaLM No i ja to rozumiem, że Nato nie broni całego świata. Ale nie ma szans, że użyją ten atom na całą Europę
2
@goldmetaxa ta i od razu cały świat zniszczą. Nie rozumiem czego się aż tak przecenia siłę Rosji.
2
@Azi Trzeba zapytać kusco, persyla i Mariuszka, a i tego co ma pinto w avatarze
3
@Bobo25 nawet jakby było krotkie na 2 zdania to i tak szkoda czytać te bzdury.
4
@Kusco15 Jak to jest, ze jeśli jakiś ciapak atakuje bezbronne osoby (najczęściej kobiety lub dziewczyny) to jaśnie oświecona, nowoczesna i najmądrzejsza lewica krzyczy, ze to pojedynczy przypadek i żeby przez to nie oceniać całej grupy osób. Jednocześnie ta sama, jaśnie oświecona lewica ocenia cała grupę ludzi (w tym przypadku konserwatystów) na podstawie jednego odklejenca?
2
@Joe_Pesci to cennik czy limit?
4
@Kusco15 Ciekawe też jest to, że się pojawia bardzo dużo smutnych lub strasznych przypadków ze "studentami" znającymi 3 słowa po angielsku, a ludzie dalejj piszą ze to dezinformacja
0
@Rewolucja123 Właśnie mysle czy się wybrać. Nienawidzę Sci-fi aczkolwiek są wyjątki. Takim wyjątkiem była właśnie trylogia Batmana, chociaż tam znakomicie się spisał Christian Bale i właśnie jakoś mam „obawy” czy bez niego to wypali(ło)