JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Woland10 a co na to wyliczenia matematyczne, sztuczna inteligencja i zapiski w zeszycie?
14
@tomek8756 Elon w punkt
0
@AmigoBlancos 1:1
1
@don'T.R.I.P.e Neymar jak Tusk, wszystko jego wina kekw
1
@Kondziubarca to @Janiama ostatnio tez wymienił podobna ekipę tylko Messi zamiast Cristiano i Pele za ZZ
1
@mr Barca czasami próbuje ustawić budzik wcześniej, czyli gdzieś koło 7. Ale jak tylko zadzwoni od razi out XD
3
@mr Barca Szacun. Nie wiem kiedy ostatni raz wstałem o 5:30
10
@Woland10 Herbik wjechał po 1 zdaniu. Jestem ciekaw co tam jeszcze masz w podświadomości, a co więcej, w kajecie zapisane.
Oczywiście w punkt; idealne podsumowanie, trafne analizy
2
@Kondziubarca @Pawel13sz no to czekamy. Oby jak najszybciej
5
Była już analiza pomeczowa od @Woland10?
0
@Bagsik88 No bo autor posta napisał o Norwich to się odniosłem logiczne? Co do drugiego pytania to wpływają w sposób wyraźny na grę, ale dużo mniejszy niż w ubiegłych latach. Przez co Messi nie jest już tak kluczowy jak kiedyś
0
@Bagsik88 Zgoda, nic takiego nie pisałem.
0
@MESSIah16 No ja mysle, ze jak ma problem strzelić Bordoux, Nicei, Reims, Nantes itd. To mogłoby być również ciężko strzelić Norwich ale się mogę mylić
0
Kto by pomyślał, ze Real/Barcelona będą mieć mniej strzelonych i straconych goli niż Atletico. Przede wszystkim straconych
0
@QUNJ Napisałem w zasadzie każdy, bo każdego komentarza tutaj nie czytam. Zatem brawo za czujność. Może lepsze byłoby słowo „większość”
ciebie to już nawet wyjaśniać szkoda.
1
@Roobo Przynajmniej coś strzelił
0
@Comfortable_ w zasadzie każdy komentarz dotyczy tego roku, a Ty wyjeżdzasz z 2015. Top
0
@czosnekfcb prawidłowo
0
@busquets5 PSG się sportowo cofnęło przecież. Był finał i półfinał LM, jest 1/8
1
@Wychowanek jakby za wczasu wiedzieli co ten pajac wyrabia to by go nikt nigdy nie dopuścił do reprezentowania Ukrainy
3
@Wychowanek Jaka przesada niby?
0
@Sulimo i co ciekawe obaj się znają na piłce XD
2
@PatrychoO Cristiano Ronaldo słaby sezon
Cristiano Ronaldo top2 strzelec najsilniejszej ligi świata (w 4 a w zasadzie 5 drużynie ligi) top9 strzelec w LM
0
@Przemek2323 a to nie było tak pare dni temu, ze zginęło 9 greckich cywili i nikt nic z tym nie zrobił?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Kapitan hawk to Ty się do mnie dwukrotnie zwróciłeś to dwukrotnie odpowiedziałem. Więcej Ci „nie radzę”
1
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
4
@BART97 pięknie wyjaśniony
@masq widzę, ze twardo się trzymasz swojego zdania, choćby przekupione boty i trolle Messiego hejtowali Cię do spodu. Tym razem w punkt.