- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1419 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1419 Culés
4
Zgadzam się że obecnie są małe szanse,że Rosja intencjonalnie zaatakuje jakiś kraj NATO. Ale jestem bardzo ciekawy co by się stało, jeśli jakieś pociski przez przypadek spadłyby na Polskę i nie daj Boże kogoś zabiły. A jest do tego coraz bliżej, bo z precyzją ruskich nie jest za dobrze,a walą już naprawdę blisko granicy. Mówię o sytuacji, gdy byłoby jasne, że to jest zupełny przypadek a nie celowy ostrzał.
Myślę że nikt nie zrobi nic. Tak jak wtedy,gdy Ruscy zestrzelili nad Ukrainą samolot pasażerski parę lat temu i zginęło prawie 300 osób. A wtedy to było celowe zestrzelenie.
1
@Przemek2323 a ja uważam, że USA z przyjemnością wtedy zrobi odwet
4
@Przemek2323
Po tym całym zamieszaniu z samolotami stwierdzam, że przy takim incydencie NATO czy USA palcem nie kiwnie. Oni się zwyczajnie boją Putina i ich jedyną "bronią" są konferencje prasowe i paplanina o jedności. Obawiam się że jak Putin powie sprawdzam to jak zwykle zostaniemy sami, bo w Europie za Polskę nikt umierał nie będzie.
0
@Przemek2323 a to nie było tak pare dni temu, ze zginęło 9 greckich cywili i nikt nic z tym nie zrobił?
6
@JoeBlack Bla bla bla jak ci sie nie podoba nato czy ue to wujek putin chetnie cie przygarnie. Bo twoich glupot nie da sie juz czytac.
2
@Przemek2323 Szansa że taki pocisk spadlby przypadkowo wynosi 0%, a wtedy NATO zareagowaloby już bardzo mocno.
1
@NaFazieHitman Gdyby prezydentem był Trump.
2
@Ogorinho1974 To by juz Ukrainy nie było
1
@Przemek2323 Albo jak zestrzelili nad ZSRR koreański samolot z politykami. Co prawda sytuacja trochę inna bo to nie NATO ale sojusznicy USA
0
@takisobiektos
To nie czytaj. Przynajmniej potrafię wyciągać samodzielnie wnioski, a nie łykać wszystko jak pelikan. Nie pozdrawiam.