- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1419 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1419 Culés
1
Rozumiem potepainie Tymoszczuka i pomijanie go w jakiś plebiscytach nie zapraszanie na galę przez federację. Ale odbieranie mu tego co zdobył wcześniej dla kraju to przesada.
3
@Wychowanek Jaka przesada niby?
0
@JohnA reprezentował kraj i tyle. To jest sport. Wygrał to co wygrał więc jakim prawem mu się to odbiera. To jest równie głupie zachowanie jak to co robi Putin.
Teraz Tymosczuk tylko nie rezygnuje z pracy
0
@Wychowanek tam są informacje że ma jakieś powiązanie z putkiem i wypiał się na Ukrainę. Ale ile w tym prawdy to nie wiadomo
0
@maniak33333 to niech go skreśla nie zapraszają itd. Ale to co wygrał jako sportowiec to wygrał więc głupota totalna
1
@Wychowanek jakby za wczasu wiedzieli co ten pajac wyrabia to by go nikt nigdy nie dopuścił do reprezentowania Ukrainy
1
@JohnA jakby zawczasu wiedzieli. To mogli iść do wróżki i wypatac o jego przyszłość. Reprezentował kraj i tyle w temacie. Odbieranie mu ze coś wygrał i eliminowanie takich informacji to cenzura rodem z komuny
2
@Wychowanek Przecież to nie chodzi o jego wypowiedzi odnośnie wojny tylko o to że był ruskim agentem, sport takich person nie potrzebuje.
1
@Gall że co? Siedział w szatni i sprzedawał inforwcjie odnośnie taktyki reprezentacji czy o co chodzi? Na boisku wyprowal żyły za reprezentację Ukrainy i takie są fakty.
0
@Wychowanek Agentem, zdrajcą narodu to nie ma nic wspólnego z kopaniem gały. Polecam się doinformować bo bronienie go przez pryzmat sportu bardziej śmieszy niż rozczula.
0
@Gall jakie bronienie. Nie bądź śmieszny. Mówimy o faktach reprezentował Ukrainę na boisku i taka jest prawda. Mogą sobie odbierać to co wygra 8 go eliminować ale to nie ma nic wspólnego z faktami. To jest zwykła cenzura i dezinformacja jeśli ktoś o niego spyta a odpowiedź będzie że nikt taki nigdy nie istniał nie grał w reprezentacji itd
0
@Wychowanek No bronienie i z tym reprezentowaniem to bym się wstrzymał, widzę ze wciąż nie zamierzasz się doinformować. Ja kończę PA.
0
@Wychowanek Zgadzam się.
0
@Wychowanek weź się nie wypowiadaj bo się osmieszasz. Napisz do federacji Ukraińskiej że nie zgadzasz się na takie coś póki jeszcze istnieje.