0

@DaPidejpi Jakby w Totkach grał tak jak mówisz, to by się zabijali o kolejne wypożyczenie *tym bardziej, że Real dopłacał do pensji*. Jak widać po efekcie szybko o nim zapomnieli. Bodajże Totki miały w klauzuli opcję przedłużenia na jeden sezon, ale z niej nie skorzystali. Ciekawe dlaczego skoro tak super grał?

0

@Michael24 pajacowski kumpli nie rusza, jedynie ich broni (patrz Rzezniczak)

0

@Worny Piechota kompromitacja

0

@P33ck a co ciekawsze potem piszą Suarez>Lewy w historii. Patrzysz do najważniejszych rozgrywek i liczbę goli Suareza szukasz między obrońcami a bramkarzami

0

@FC1899Barca Nie ma szans. Jego legenda nawet nie byłaby w 50% jak Benza. Odszedł na wypożyczenie do Totkow i niby liczby miał, ale co z tego. Szału nie grał. Miał swoje 5 minut dobrych pare lat temu. Ostatnio czy gra czy nie to gra gowno. Wczoraj to raczej wyjątek potwierdzający regule.

0

@macio_944 nazywać głupotę żartem to średni pomysł

0

@macio_944 Real zlikwidowany xD

0

@GeneralXavi Dokładnie tak miało być z Juventusem który podobno blokował. Jak odejdzie to Juve odżyje. Odszedł i szli po LM. Daleko nie zaszli

1

@Worny przeczytałem co najmniej jeden wywiad, w którym niepytany o to, sam zaczyna mówić. A to oznacza, ze chyba bardzo lubi wypowiadać się na ten temat, toteż ludzie go pytają

1

@HighestInTheRoom Portugalia nie ma trenera. Żeby się nie okazało, ze z Turcja odpadnie

1

@Worny Bzdura. Nawet jak go nie pytają to sam o tym mówi.

0

@Mow_mi_Douglas Wolski > Bartosiak

5

@bartulek98 Myślę, że w kontekście tematu "zdrada" za pare tyg można się spodziewać drugiej części od tego samego autora w stylu "Mam podejrzenia, że dziewczyna mnie zdradza, co robić" xD

0

@Sulimo >kowal
> gadać z sensem :D

1

@patrykzmc2000 ja myślę, że United z miejsca dałoby dychę

0

@Pogba ogromna strata dla nas :/

0

@Kgorecki2500 ta szczególnie, ze co 3 lata (jak były gimnazja) uczysz się od nowa tego samego i ciagle kończysz w XX wieku. Dlatego sporo uczniów zna datę założenia Rzymu, ale nie zna daty zakończenia drugiej wojny światowej

1

@Arkon masz szczęście, ze strażnik teksasu razem z przydupasami jest na urlopie bo już byś leciał do notesu podszywko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@AmigoBlancos kupon wjeżdża na żółta Łódź

1

@Kapitan hawk śmiech nie płacz :D

0

@Kapitan hawk no może dzięki temu nikt nie zauważy, ze mecz ukochanej drużyny jest dla ciebie tak ważny, ze nawet nie wiesz kiedy grają

1

@Kapitan hawk dobrze, ze edytowałeś bo taki detektyw nie sprawdził o której gra jego drużyna. Być może to nie Barcelona jest dla ciebie najwazniejsza XD
W jakiej niby jaskini miałem siedzieć i kiedy jak mój zespół przeszedł do 1/4 i ostatnio powiększył przewadze w lidze. Ale się orasz
@Bagsik88 ja Psg oglądam tylko w LM to widziałem jak zagrał w dwumeczu, ale co to ma do tego?

1

@Woland10 jak zwykle w punkt

1

@Kapitan hawk gość co nawet nie wie o której jego drużyna gra XD

0

@Cule1234 O wrócił obrońca moralności Krzysio Pajacowski. Akurat po tym jak jego kolega - złamas wycofał się z gromdy. Szkoda, że ostatnio Krzysio siedział cicho

1

@Persyfl O tym nie słyszałem. Dzięki
@BART97 dzieki również

0

Siemka, pytałem już ostatnio, ale jeszcze raz zapytam. Znacie może jakieś ciekawe przypadki sprzed ostatnich 5 lat, gdzie naruszona została etyka biznesu? Najlepiej takie, które można poprzez źródłem (link), a nie coś zasłyszane od kolegi itp. Z góry dzięki za wszystkie propozycje i dzięki tym, którzy za pierwszym razem pomogli :D

1

@Comfortable_ ale z ManU to smiechy sa nieprzerwanie od 10lat chyba wiec wtf?

0

@Dieselzor "kibica" w sensie miało być Kubica czy jak?

0

@Hubsao podobno podlicza komentarze na notatniku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?